Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (3)

Chałupnicza 65a, Psie Pole, Wrocław
Krefft Clinic


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
71 776.....


Krefft Clinic ONLINE


Przyjmuję: dorosłych
71 776.....

Sposób płatności: Karta płatnicza

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Gdyńska 25 a, Świdnica
Medyk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplom lekarza uzyskałem w 2011 roku po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 201...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • rak prostaty
 • żylaki powrózka nasiennego
 • stulejka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Linkoping Universitat w Szwecji (semestr, rok 2010)

Specjalizacje

 • Urologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Chałupnicza 65a, Wrocław

120 zł

Krefft Clinic ONLINE

- Płatność za konsultację online odbywa się przelewem tradycyjnym na konto kliniki. Po rezerwacji terminu wizyty, na Państwa adres mailowy zostaną przesłane dane potrzebne do uiszczenia opłaty.
- Proszę o gotowość do konsultacji 10-15 minut przed jej rozpoczęciem.
- Niewielkie opóźnienie z mojej strony może niestety wynikać z przedłużających się wcześniej zaplanowanych rozmów z pacjentami.
- W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zbliżającą się wizytą online, proszę o wcześniejszy kontakt wysyłając wiadomość prywatną z poziomu mojego profilu w serwisie znanylekarz.pl.
- Przed wyznaczonym terminem konsultacji online, proszę o załączenie w portalu znanylekarz.pl skanów lub zdjęć dokumentów mogących stanowić pomoc w jej przeprowadzeniu.
- Numer PESEL niezbędny będzie w procesie ewentualnego wystawienia e-recepty oraz elektronicznego zwolnienia ZLA.
- W razie konieczności wykonania badania urologicznego lub badania USG, cena wizyty w placówce Krefft Clinic, po wcześniejszej konsultacji online, będzie wynosić 80 zł (zamiast 150 zł) - więcej na: www.krefftclinic.pl

Pozostałe usługi

Konsultacja urologiczna + USG


Chałupnicza 65a, Wrocław

150 zł

Krefft Clinic


Mikrochirurgiczne leczenie żylaków powrózka nasiennego


Chałupnicza 65a, Wrocław

4 200 zł

Krefft Clinic


Operacja krótkiego wędzidełka


Chałupnicza 65a, Wrocław

600 zł

Krefft Clinic


Operacja stulejki


Chałupnicza 65a, Wrocław

1 500 zł

Krefft Clinic


Operacja wodniaka jądra


Chałupnicza 65a, Wrocław

1 800 zł

Krefft Clinic


Wazektomia


Chałupnicza 65a, Wrocław

2 000 zł

Krefft Clinic


Wszczepienie protezy jądra


Chałupnicza 65a, Wrocław

1 500 zł

Krefft Clinic

Koszt protezy jądra płatny dodatkowo (ok. 1800 zł)

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczylem się na prostatę u kilku urologów, żaden nie był w stanie mi pomóc. Na szczęście trafiłem na Pana Doktora, który jako jedyny postawił trafną diagnozę. Jest człowiekiem, który martwi się o pacjenta, jest empatyczny, zawsze odpowie na nurtujące pytania, jest specjalistą w swoim fachu. Dzięki przeprowadzonemu, przez Pana Doktora zabiegowi laparoskopowemu, moje wyniki PSA są rewelacyjne!
Panie Doktorze jestem Panu niesamowicie wdzieczny, niech Bóg ma Pana i Pana rodzinę w opiece!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krefft Clinic konsultacja urologiczna + USG

Nie mam już kamieni! Nie boli mnie! Na pewno rozumiecie mą radość.
Było i fachowo, i cierpliwie, i rzetelnie. No i udało się - było skutecznie.
Dziękuję Panu doktorowi. Jestem pod wrażeniem: grzebanie w ciele ludzkim: to wymaga i wiedzy, i sprawności, i wielkiej odwagi. Dobrze, że udało mi się trafić do Pana doktora.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krefft Clinic ONLINE Inny

Bardzo dobry i zaangażowany lekarz. Wystawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dziś miałem pierwszą wizytę i od razu bardzo miłe zaskoczenie. Pan dr bardzo miły, dokładny w badaniu, cierpliwy. Na spokojnie zrobił mi usg, wszystko wyjaśnił, zlecił dalszą diagnostykę zanim podejmie decyzję o leczeniu. Wzbudził moje zaufanie. Jeżeli będę musiał poddać się operacji to chciałbym, aby to właśnie dr Ratajczyk ją wykonał. Bardzo polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Przesympatyczny, kompetentny i uczynny lekarz, który (przez telefon i internet)poprowadził mnie począwszy od wymaganych badań aż do udanej operacji prostaty przy użyciu robota.Po operacji kilka razy dziennie odwiedzał również mnie na oddziale żywo interesując się moim stanem zdrowia.To profesjonalista w każdym calu .Szczerze polecam i oby na swojej drodze pacjenci spotykali jak najwięcej takich lekarzy jak dr.Ratajczyk.
Wdzięczny pacjent z Gdyni Witek


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Krefft Clinic

Do dr Ratajczyka zgłosiłam się z problemem, z którym zmagałam się już od kilku miesięcy. Po kilku nieudanych próbach leczenia u innych lekarzy, wreszcie znalazłam pomoc. Wizyta profesjonalna, lekarz poświęcił mi dużo czasu i dokładnie zbadał. Bardzo Panu dziękuje.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usuwanie żylaków powrózka nasiennego metodą mikrochirurgiczną

Pan doktor to bardzo miły, uprzejmy i od razu budzący zaufanie człowiek, z którym można na luzie i z uśmiechem porozmawiać o sprawach urologicznych. Bez presji czasu zajął się kompleksowo moją sprawą, pomimo że w LuxMedzie na pacjenta przypada maks 15 minut. Zbadał, zrobił USG, przedstawił wszystkie możliwości leczenia powrózków i związanej z nimi możliwości poprawy jakości nasienia, wypisał skierowanie i wpisał mnie od razu na kolejkę oczekujących, gdyż akurat pracuje w szpitalu, w którym zamierzam mieć zabieg. Serdecznie polecam, pozdrawiam i uprzejmie dziękuję za tak fachowe zajęcie się moją sprawą.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące żylaki powrózka nasiennego

  Jestem po embolizacji żylaków powrózka nasiennego strona lewa. Zabieg wykonany był 2 miesiące temu, żylaki dalej są i nie wygladają jakby miały się wchłonąć. Zaczynam się martwić, bo po zabiegu powiedziano mi, że cały proces wchłoniecia będzie trwał 6 - 8 tygodni. Czy to znaczy, że mój zabieg się nie powiódł?

  Poszerzenie żył w mosznie może utrzymywać się nawet kilka miesięcy po zabiegu. O skuteczności zabiegu rozstrzyga badanie USG doppler moszny nie wykazujący patologicznego przepływu naczyniowego w poszerzonych żyłach. W przypadku niepowodzenia embolizacji metodą leczenia z wyboru jest operacja mikrochirurgiczna żylaków.

  lek. Krzysztof Ratajczyk

 • Czy monural będzie działał na enterococcus faecalis? Chodzi o zapalenie prostaty. Mam 24 lata.

  Fosfomycyna, będąca substancją czynną Monuralu, posiada spektrum działania obejmujące bakterie typu Enterococcus.
  Jednak wskazaniem do stosowania fosfomycyny jest prawie wyłącznie profilaktyka i leczenie niepowikłanych zakażeń układu moczowego (tzn. zapalenie pęcherza moczowego). Natomiast zapalenie prostaty wymaga długotrwałego podawania antybiotyków (od 2-4 tygodni w przypadku zapalenia ostrego do 4-6 tygodni w zapaleniu przewlekłym) - najczęściej fluorochinolonów (ciprofloksacyna, lewofloksacyna), często w skojarzeniu z innymi antybiotykami, zależnie od wyniku posiewu moczu.

  lek. Krzysztof Ratajczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplom lekarza uzyskałem w 2011 roku po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 201...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • rak prostaty
 • żylaki powrózka nasiennego
 • stulejka
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Linkoping Universitat w Szwecji (semestr, rok 2010)

Specjalizacje

 • Urologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania