Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
Siennej 86, Wola, Warszawa
Centrum Medyczne - MEDIVA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja bariatryczna


Goszczyńskiego 1, Warszawa

300 zł

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.


Konsultacja chirurgiczna


Goszczyńskiego 1, Warszawa

300 zł

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojskowy Instytut Medyczny. Centralny Szpital Kliniczny MON operacja tarczycy

2 tyg. temu Prof. Paśnik przeprowadził po mistrzowsku trudną operację usunięcia tarczycy. Czuję się świetnie , jakby podarowano mi nowe życie . Mówię i nareszcie oddycham swobodnie. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Barbara Szczypińska


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja bariatryczna

Prof. Paśnik jest świetnym specjalistą. Kompetentny, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Zostałam zoperowana w szpitalu na Szaserów i muszę przyznać, że byłam pod ogromnym wrażeniem świetnej opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i w ogole. Wiadomo, że na kazdym oddziale ton nadaje szefostwo. Prof. Pasnik jest swietnym szefem i lekarzem. Bardzo dziekuje Panie Profesorze!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu klasyfikacja do operacji bariatrycznej

Pomimo wielu wizyt kwalifikacyjnych moja operacja za każdym razem była przekładana na nowy termin z powodu tego, że nie udawało mi się osiągnąć oczekiwanej masy ciała. która była w moim wypadku jedynym kryterium, które uniemożliwiało operację.

Każda wizyta kwalifikacyjna to koszt aktualnie 300 zł i w moim wypadku ograniczała się do stanięcia na wadze + ustalenie nowego terminu, całość trwała maksymalnie 4 minuty z zegarkiem w ręku. Ponadto każda wizyta kwalifikacyjna miała być poprzedzona dodatkowo konsultacją u dietetyka (150 zł) oraz u rehabilitantki (150 zł). Wszystko w prywatnej klinice pana profesora - bodyclinic.

Na pierwszej wizycie otrzymałam od pana profesora wykaz wszystkich badań i konsultacji u specjalistów, które są wymagane na wizytach u profesora zarówno przed jak i po operacji. Po podliczeniu wyszło mi, że w BodyClinic mam zostawić w sumie 10 000 zł. Do operacji ta kwota miała się zamknąć w 2700 zł. Ja na swoją operację wciąż czekam , a wydałam już prawie 5000 zł. Skupiam się na liczbach, bo wiele one mówią co drodzy pacjenci czeka Was w trakcie "leczenia".

Na koniec chciałabym dodać, że od kilku miesięcy mam zdiagnozowany nowotwór złośliwy. Jednak, aby operacja usunięcia tego guza była w pełni bezpieczna powinnam schudnąć kilkadziesiąt kilogramów. A bez operacji bariatrycznej to niemożliwe. Więc w moim przypadku operacja bariatryczna jest dosłownie operacją ratującą życie. Niestety dla prof. Paśnika nie jest to jednak wystarczający argument, żeby darować mi brakujące kilka kg do oczekiwanej masy ciała i zaklasyfikować mnie do operacji.

Oczekiwanej masy ciała nie mogę osiągnąć z uwagi na liczne schorzenia, dlatego zdecydowałam się na tą operację, jako jedyny możliwy sposób redukcji wagi.


S
Użytkownik zweryfikowany

Wielkie podziękowania dla Dr.Paśnika i załogi oddziału 1chirurgi w szpitalu wojskowym na szaserów .Dzięki Panu moje życie nabrało rozpędu czuje się jak motyl , jestem szczęśliwy i z dnia na dzień lżejszy .Operacja bypass żołądka była przeprowadzona bezboleśnie i beż powikłań dzięki Bogu .Dołączyłem do grona Pana wielbicieli .Polecam Anioł nie człowiek


Użytkownik zweryfikowany

Byłam operowana przez profesora Paśnika ponad rok temu - resekcja żołądka, schudłam 61 kilo. za miesiąc mam kolejna operację - gastric bypass. Profesor Paśnik to wspaniały człowiek, bardzo empatyczny. Dzięki niemu mam nowe, lepsze życie. Profesor ratuje życie biednym, otyłym, nieszczęśliwym ludziom. POLECAM go wszystkim, których napotkam na swojej drodze. Dziękuję panie Profesorze!!!! Bez Pana pomocy dawno nie byłoby mnie na tym świecie :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec, przyjemny człowiek. Mam nadzieję że to on operował mnie 7.06.14 - bez powikłań i bardzo fachowy zespół.Polecam


R
Użytkownik zweryfikowany

Jakieś 8 miesięcy temu przeszedłem operację zmniejszenia żołądka (sleeve) i jestem bardzo zadowolony z efektów. Na razie schudłem nieco ponad 40 kg i czuję się znakomicie. W zasadzie większość tej przemiany zawdzięczam Docentowi Paśnikowi, wspaniałemu, sympatycznemu i konkretnemu człowiekowi, który mnie operował. Po operacji nie miałem żadnych problemów, dzisiaj wyniki badań są "podręcznikowe", zacząłem uprawiać sport, stałem się bardziej aktywny fizycznie i czuję się z tym super.
Panie Krzysztofie wielkie dzięki za wszystko. Serdecznie pozdrawiam.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista, wspaniały lekarz, jednym słowem konkretny fachowiec. Nie zachowuje się jak gwiazda ani celebryta, w swoim wspaniałym z zamiłowania wykonywanym zawodzie wciąż pozostał człowiekiem, człowiekiem, który wszystko wytłumaczy, objaśni i poprowadzi bezpiecznie przez skomplikowany rozdział życia zwany chorobą...polecam gorąco i aby więcej było takich lekarzy...wdzięczna pacjentka, Ewa Knopińska


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Paśnik to człowiek z klasą. W 2011 roku stwierdzono u mnie guz wielkości pięści w brzuchu. Byłam u wielu lekarzy , także z tytułami profesorskimi , wszyscy mówili aby najpierw zbadac a później podjąc decyzję co dalej. Profesor powiedział krótko: co by to nie było to ten guz nie powinien sie tam znajdowac i nalezy jak najszybciej go usunąc. Po operacji okazało się, że guz pochodzi z trzustki. Pan profesor jeszcze raz mnie operował i uciął kawałek ogona trzustki, gdyż był to guz częściowo złośliwy. Teraz jestem pod stałą kontrolą prof.Paśnika .Zawsze znajdzie czas, aby porozmawiac, a jeżeli są jakiekolwiek problemy to stara się pomóc. Jeszcze nie spotkałam człowieka z najwyższym tytułem lekarskim aby tak luźno i swobodnie rozmawiał w pacjentem.
Jeszcze długa droga, abym doszła do pełnego zdrowia ale wiem, że zawsze mogę liczyc na swojego Profesora i jego zespół. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.Tak trzymac Panie Profesorze!!!!!!


P

Mialam operacje rekawowego pomniejszenia zoladka przeprowadzona w 2009 roku, schudlam z 116 kg do 57kg. Teraz waga mi sie ustabilizowala i waze 76 kg(jestem swiezo po porodzie wiec licze, ze zrzuce ponownie do ok 65). Ze strony pacjenta przyznaje, ze doc. Pasnik to swietny lekarz, jeden z niewielu w Polsce i znajacy sie na rzeczy. Fachowa i serdeczna opieka. Uklon w strone docenta!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania