dr hab. n. med.

Krzysztof Oleś

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wszystkie potrzebne informacje o mnie znajdą Państwo na stronie: www.krzysztofoles.pl .Specjalizuję się w chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych, oraz guzów podstawy czas... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wszystkie potrzebne informacje o mnie znajdą Państwo na stronie: www.krzysztofoles.pl .Specjalizuję się w chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych, oraz guzów podstawy czaszki.

  W 1999 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie otolaryngologii, w 2004 r. obroniłem pracę doktorską, a w 2014 roku uzyskałem tytuł doktora habilitowanego. Przez 10 lat leczyłem pacjentów Kliniki Otolaryngologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuję w katowickim Tommedzie oraz gliwickim Centrum Onkologii.
  W ostatnich latach wykonałem ponad dwa tysiące zabiegów technikami chirurgii endoskopowej.

Choroby

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Pan doktor Oleś może i jest dobrym specjalistą ja nie wątpię ale nam nie pomógł.Przejechaliśmy setki kilometrów aby zasięgnąć opinii bo już nie wiedzieliśmy co robić a tu żadnych konkretów.Pan doktor przyjął nas na chwilkę , krótka rozmowa, nie zapoznał się nawet z wynikami , które wcześniej dałam. Jako człowieka odebrałam go dość specyficznie. oschły, mocno konkretny i trochę arogancki. Wyszłam zrezygnowana. Spodziewałam się usłyszeć więcej cennych wskazówek , bo słyszałam wiele dobrego o nim, bardzo się zawiodłam.

  dr hab. n. med. Krzysztof Oleś2017-05-17

  W tej sytuacji wystarczyło mi zbadanie pacjenta, zapoznanie się z dostarczonymi badaniami obrazowymi i potwierdzeniem wznowy choroby nowotworowej. Zgodziłem się z planem leczenia Ośrodka pierwotnie operującego. Zdarza się, że mimo szczerych chęci nie mogę zaproponować leczenia oszczędzającego, bo takie Pacjent już przebył, a to przecież jest onkologia.Żałuję, że nie sprostałem Pani oczekiwaniom medycznym oraz że nie przedstawia Pani szczegółów medycznych trwającej choroby u męża, który ma ustalony plan dalszego leczenia w Ośrodku oddalonym od nas kilkaset kilometrów. Z tym planem mogę się tylko zgodzić. Życzę powodzenia w leczeniu.

 • J

  wiele matek dziękuje p.doktorowi za opiekę swoich dzieci i napewno jeszcze wiele będzie dziękować w przyszłości,ja tego nie mogę zrobić,bo mojej perełki nie przyjął pod opieke-nigdy mu tego nie wybacze

 • Gorąco polecam, według mnie wspaniały lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji. Operacje endoskopowe wykonuje perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie. Tak było również w przypadku mojej mamy.Pan Doktor to fachowiec wysokiej klasy z niesamowicie pozytywnym podejściem do pacjenta pod każdym względem. Wszystko jasno i klarownie przedstawia i omawia.Poza tym jest bardzo miły,sympatyczny, uprzejmy. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Serdecznie polecam.
  Panie Doktorze z całego serca DZIĘKUJEMY!
  Agata Dziedzic

 • G

  Od ponad 2 lat choruję na samoistny nosowy płynotok mózgowo-rdzeniowy - jest to schorzenie bardzo rzadko występujące. Przeszłam w tym czasie wiele badań i konsultacji. Wiedziałam, że czeka mnie skomplikowana operacja polegająca na uzupełnieniu dużego ubytku kostnego powstałego w zatoce klinowej, wiedziałam też jakie mogą wystąpić komplikacje. Bardzo się tej operacji bałam. Na szczęście dostałam skierowanie do Szpitala Uniwersyteckiego Oddział Otolaryngologiczny przy ul. Śniadeckich 2 w Krakowie. Tam spotkałam wspaniałych ludzi. Począwszy od ordynatora oddziału-brak mi słów uznania, przez cały zespół lekarzy i anestezjologów, i wszystkich pracowników. Zostałam zakwalifikowana do operacji endoskopowej /przez nos/plastyki podstawy czaszki. Operował mnie doc. Krzysztof Oleś wraz z zespołem. Operacja była arcytrudna wymagająca niesamowitej precyzji, ogromnej wiedzy. Od pierwszego dnia mojego pobytu w szpitalu doc. Oleś interesował się moim stanem zdrowia , udzielał mi wiele cennych wskazówek, przygotowywał do operacji, czułam, że jestem pod dobrą opieką, byłam spokojna. Teraz mija miesiąc od zabiegu, wiem, że w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę liczyć na fachową poradę. Docent Krzysztof Oleś jest po prostu wspaniałym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem ,w moim przypadku podjął się bardzo trudnego zadnia ,takich lekarzy i takiej opieki życzę wszystkim chorym.
  Wdzięczna pacjentka

 • W

  Doktor Oleś to bardzo dobry specjalista. Zostałem do niego skierowany z guzem w zatokach, lewe oko było ślepe. Miał być zabieg, była kilku godzinna operacja z zagrożeniem życia. Po operacji ślepe oko zaczęło widzieć. Doceniam pełny profesjonalizm i zaangażowanie docenta Olesia.

 • Dr Oleś to bardzo dobry specjalista. Podejście do pacjenta hmm fakt iż nie jest miły. Jak lekarstwo gorzkie ale pomaga.

 • Pełen profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem. Nigdy Doktor Oleś nie był dla mnie niesympatyczny. Zaznaczam, że u mnie były tylko wizyty u Doktora na NFZ.

 • dr n med.Krzysztof Oleś w szpitalu uniwersyteckim prowadził mnie i11.02.2014 wykonał razem z zespołem bardzo poważny zabieg operacyjny za który im bardzo dziękuję.Zabieg polegał na usunięciu dużego guza w przestrzeni gardłowej.Zabieg trwał ponad 4 godz i był bardzo trudny ze względu na rozmiar i dostęp do guza.Groziło mi dużo powikłań pooperacyjnych,lecz PAN DOKTOR wraz z zespołem zrobili to perfekcyjnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

 • Pan Doktor operowal mi zatoki dwa dni temu na Oddziale Otolaryngologii na Śniadeckich. Lezalam tam wystarczajaco dlugo, zeby zobaczyc jaki oni tam maja "mlyn" - po kilka operacji dziennie, nie liczac konsultacji, czyszczenia zatok, dlugiej, bardzo dlugiej kolejki pacjenow w poradni. LUDZIE!!! Czy Wy oczekujecie zeby lekarz mial czas opowiadac Wam co i jak zoperowal w Waszym przypadku, czy nie macie troche wiecej empatii w stosunku do tych, ktorzy czekaja tam pol roku w kolejce na operacje, a gdyby Pan Doktor Oleś zajmowal sie tlumaczeniem co komu i jak zoperowal, to okres oczekiwania tych w kolejce na operacje nie bylby pol roku, ale jeszcze dluzszy. Wypytajcie innych pacjenow to sie dowiecie jak taka operacja wyglada. WAZNE ZE POMAGA. Jesli ktos ma jakies "ale" ze ten Lekarz zle operuje lub nie ma czasu z Toba porozmawiac, to dlaczego do niego wala takie nieludzkie tlumy pacjentow??? A na oddziale nie slyszalam zeby ktokolwiek byl niezadowolony. Wyrazy uznania i glebokiego szacunku Panie Doktorze!

 • Poszliśmy do niego prywatnie a więc pełnopłatnie.Konsultacja pierwsza (podwójna bo z żoną i 7 letnim synkiem)brak zainteresowania pacjentami, krótko, zdawkowo, bez wyjaśnień odesłał oboje na badania wszystko w mniej niż 5 minut. Ķonsultacja druga( już tylko z synem) Pan Oleś rzucił okiem na wynik badania syna stwierdził że nie jest on prawidłowy po czym odesłał nas do lekarza który wycinał dziecku trzeci migdał blisko 2 lata wcześniej. To również nie zajęło mu więcej niż 5 minut. Wnioski nasuwają się same. Nie polecam

  dr hab. n. med. Krzysztof Oleś2014-03-11

  Odsyłałem Państwa do osoby, która operowała syna, gdyż jako operator ma najwięcej do powiedzenia w temacie, co zostało zrobione, jak i dlaczego. Ja tego oraz konsekwencji zabiegu i niezadowolenia państwa tłumaczyć nie mogę – nie uczestniczyłem w nim, więc nie jestem do tego upoważniony.
  W mojej klinice w tym okresie nie odbywały się zabiegi usuwania migdałków dzieciom z przyczyn anestezjologicznych i z tego powodu reoperacji nie mogłem państwu zaoferować w państwowej placówce służby zdrowia.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online