dr hab. n. med.

Krzysztof Oleś

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wszystkie potrzebne informacje o mnie znajdą Państwo na stronie: www.krzysztofoles.pl .Specjalizuję się w chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych, oraz guzów podstawy czaszki. więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wszystkie potrzebne informacje o mnie znajdą Państwo na stronie: www.krzysztofoles.pl .Specjalizuję się w chirurgii endoskopowej nosa i zatok przynosowych, oraz guzów podstawy czaszki.

  W 1999 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie otolaryngologii, w 2004 r. obroniłem pracę doktorską, a w 2014 roku uzyskałem tytuł doktora habilitowanego. Przez 10 lat leczyłem pacjentów Kliniki Otolaryngologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuję w katowickim Tommedzie oraz gliwickim Centrum Onkologii.
  W ostatnich latach wykonałem ponad dwa tysiące zabiegów technikami chirurgii endoskopowej.

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w GliwicachUsługa: konsultacje

  Pan profesor bardzo konkretny i rzyczliwy dla pacjenta odpowiedzial na wszystkie pytania rzeczowo i konkretnie bardzo dziękuję byle wiecejj bylo takich fachowców

 • M

  Pan doktor Oleś może i jest dobrym specjalistą ja nie wątpię ale nam nie pomógł.Przejechaliśmy setki kilometrów aby zasięgnąć opinii bo już nie wiedzieliśmy co robić a tu żadnych konkretów.Pan doktor przyjął nas na chwilkę , krótka rozmowa, nie zapoznał się nawet z wynikami , które wcześniej dałam. Jako człowieka odebrałam go dość specyficznie. oschły, mocno konkretny i trochę arogancki. Wyszłam zrezygnowana. Spodziewałam się usłyszeć więcej cennych wskazówek , bo słyszałam wiele dobrego o nim, bardzo się zawiodłam.

  dr hab. n. med. Krzysztof Oleś2017-05-17

  W tej sytuacji wystarczyło mi zbadanie pacjenta, zapoznanie się z dostarczonymi badaniami obrazowymi i potwierdzeniem wznowy choroby nowotworowej. Zgodziłem się z planem leczenia Ośrodka pierwotnie operującego. Zdarza się, że mimo szczerych chęci nie mogę zaproponować leczenia oszczędzającego, bo takie Pacjent już przebył, a to przecież jest onkologia.Żałuję, że nie sprostałem Pani oczekiwaniom medycznym oraz że nie przedstawia Pani szczegółów medycznych trwającej choroby u męża, który ma ustalony plan dalszego leczenia w Ośrodku oddalonym od nas kilkaset kilometrów. Z tym planem mogę się tylko zgodzić. Życzę powodzenia w leczeniu.

 • Opinia z dnia 19-10-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • J

  wiele matek dziękuje p.doktorowi za opiekę swoich dzieci i napewno jeszcze wiele będzie dziękować w przyszłości,ja tego nie mogę zrobić,bo mojej perełki nie przyjął pod opieke-nigdy mu tego nie wybacze

 • Gorąco polecam, według mnie wspaniały lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji. Operacje endoskopowe wykonuje perfekcyjnie i bardzo profesjonalnie. Tak było również w przypadku mojej mamy.Pan Doktor to fachowiec wysokiej klasy z niesamowicie pozytywnym podejściem do pacjenta pod każdym względem. Wszystko jasno i klarownie przedstawia i omawia.Poza tym jest bardzo miły,sympatyczny, uprzejmy. Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Serdecznie polecam.
  Panie Doktorze z całego serca DZIĘKUJEMY!
  Agata Dziedzic

 • G

  Od ponad 2 lat choruję na samoistny nosowy płynotok mózgowo-rdzeniowy - jest to schorzenie bardzo rzadko występujące. Przeszłam w tym czasie wiele badań i konsultacji. Wiedziałam, że czeka mnie skomplikowana operacja polegająca na uzupełnieniu dużego ubytku kostnego powstałego w zatoce klinowej, wiedziałam też jakie mogą wystąpić komplikacje. Bardzo się tej operacji bałam. Na szczęście dostałam skierowanie do Szpitala Uniwersyteckiego Oddział Otolaryngologiczny przy ul. Śniadeckich 2 w Krakowie. Tam spotkałam wspaniałych ludzi. Począwszy od ordynatora oddziału-brak mi słów uznania, przez cały zespół lekarzy i anestezjologów, i wszystkich pracowników. Zostałam zakwalifikowana do operacji endoskopowej /przez nos/plastyki podstawy czaszki. Operował mnie doc. Krzysztof Oleś wraz z zespołem. Operacja była arcytrudna wymagająca niesamowitej precyzji, ogromnej wiedzy. Od pierwszego dnia mojego pobytu w szpitalu doc. Oleś interesował się moim stanem zdrowia , udzielał mi wiele cennych wskazówek, przygotowywał do operacji, czułam, że jestem pod dobrą opieką, byłam spokojna. Teraz mija miesiąc od zabiegu, wiem, że w razie jakichkolwiek wątpliwości mogę liczyć na fachową poradę. Docent Krzysztof Oleś jest po prostu wspaniałym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem ,w moim przypadku podjął się bardzo trudnego zadnia ,takich lekarzy i takiej opieki życzę wszystkim chorym.
  Wdzięczna pacjentka

 • W

  Doktor Oleś to bardzo dobry specjalista. Zostałem do niego skierowany z guzem w zatokach, lewe oko było ślepe. Miał być zabieg, była kilku godzinna operacja z zagrożeniem życia. Po operacji ślepe oko zaczęło widzieć. Doceniam pełny profesjonalizm i zaangażowanie docenta Olesia.

 • Dr Oleś to bardzo dobry specjalista. Podejście do pacjenta hmm fakt iż nie jest miły. Jak lekarstwo gorzkie ale pomaga.

 • Pełen profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem. Nigdy Doktor Oleś nie był dla mnie niesympatyczny. Zaznaczam, że u mnie były tylko wizyty u Doktora na NFZ.

 • dr n med.Krzysztof Oleś w szpitalu uniwersyteckim prowadził mnie i11.02.2014 wykonał razem z zespołem bardzo poważny zabieg operacyjny za który im bardzo dziękuję.Zabieg polegał na usunięciu dużego guza w przestrzeni gardłowej.Zabieg trwał ponad 4 godz i był bardzo trudny ze względu na rozmiar i dostęp do guza.Groziło mi dużo powikłań pooperacyjnych,lecz PAN DOKTOR wraz z zespołem zrobili to perfekcyjnie.Jeszcze raz wielkie dzięki.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online