Lek.

Krzysztof Nocoń

Chirurg

5 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry chirurg. Kompetentny, rzeczowy, dba o pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu, do tego sympatyczny.
  Ania

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry chirurg. Kompetentny, rzeczowy, dba o pacjenta zarówno przed, jak i po zabiegu, do tego sympatyczny.
   Ania

  • Wspaniały Lekarz,ma podejście do pacjenta,w tych czasach to skarb ,mam skrajną otyłość on jako jedyny nie okazywał mi pogardy,wręcz przeciwnie bardzo mi pomógł po ciężkiej operacji,cały czas się mną opiekował. Po mimo wielu szwów nie wstydzę się pokazać brzucha,ma wielki talent, i serce do tego co robi:))Pozdrawiam pana Doktora mam nadzieje że nam go nie zabiorą:)))

  • Młody, zdolny i kompetentny lekarz. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy, to chorowałoby się z przyjemnością. Konkretny i bardzo dbający o pacjenta. Doktor zawsze ma czas dla każdego i potrafi wytłumaczyć wszystko w sposób zrozumiały i dostępny. Teraz jest to rzadki przypadek w naszej służbie zdrowia. Mimo młodego wieku posiada sporą wiedzę medyczną. Do tego bardzo wesolutki i sympatyczny Doktorek :) Bardzo się cieszę, że był moim lekarzem prowadzącym i chcę mu serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę.

  • Młody, zdolny i oddany temu co robi a dbałość o pacjenta to jego podstawowa zasada.Stawia bardzo trafne diagnozy, warto go wspierać i inwestować w tego lekarza bo na pewno skorzystają zarówno pacjenci jak i pracodawca.Panie doktorze : wszystkiego dobrego!! Wdzięczna pacjentka.

  • Bardzo dobry lekarz, zna się na wykonywanej pracy i widać ze robi to z zamiłowania, bardzo dba o swoich pacjentów nawet po wyjściu ze szpitala, bardzo sympatyczny i wesoły, dziękuję za wspaniałą opiekę w szpitalu i po wyjściu ze szpitala, pozdrawiam serdecznie

  Jesteś tym lekarzem?

  40

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  40

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.