Krzysztof Narosz verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

  Pan Krzysztof - człowiek, który czyni cuda, z moim kręgosłupem tak było. Przychodząc do gabinetu nie byłam w stanie usiąść na krześle, wyprostować się, z trudem wchodziłam na schody. Kręgosłup lędźwiowy - stosownie do wieku - w rozsypce, przyjmowałam garść leków i nic. Już po pierwszym zabiegu poczułam ulgę a dzisiaj zapomniałam o bólu. Pan Krzysztof jest nie tylko świetnym specjalistą ale również człowiekiem , którego cechuje kultura osobista a co b. ważne jest wrażliwy na cierpienie. Dziękuję Panie Krzysztofie.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Joanna Mróz
  Joanna Mróz
  Fizjoterapeuta
  Madalińskiego 25, Warszawa
  Kompetentny lekarz, super mila, zyczliwa i delikatna.Wizyta przebiegla szybciutko, ale profesjonalnie. Polecam… więcej

  Anna Jaroń
  Anna Jaroń
  Fizjoterapeuta
  Goszczyńskiego 1, Warszawa

  Michał Kusociński
  Michał Kusociński
  Fizjoterapeuta
  Giordano Bruna, Warszawa
  Bardzo dobry fachowiec z empatią i dużą wiedzą, którą potrafi wykorzystać w odpowiedni dla pacjenta sposób. Mój… więcej

  Marcin Repetowski
  Marcin Repetowski
  Laryngolog, Fizjoterapeuta
  Racławicka 98, Warszawa
  Zabieg usunięcia torbieli z zatoki przeprowadzony sprawnie, bez zarzutów oraz bez powiklań. Doktor dokladnie opisal… więcej

  Sasza Charakterow
  Sasza Charakterow
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Sułkowicka 2/4, Warszawa
  Trafiłam do Pana Saszy z bolem pleców i drętwieniem prawej ręki. Bardzo mi pomógł. Jest kompetentny i Profesjonalny,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Fizjoterapeuta i właściciel specjalistycznych gabinetów rehabilitacji ortopedycznej Fizjo Med Poland.

  Posiada 20-letnie doświadczenie w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu.
  Specjalista rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji pooperacyjnej, terapeuta manualny.
  Podejmuje się leczenia ciężkich stanów bólowych, deficytów ruchomości, rehabilitacji w przypadkach nieoperacyjnych.

  KWALIFIKACJE:
  2003-2004 Terapia manualna - szkoła niemiecka: diagnostyka narządu ruchu, leczenie stawów obwodowych, diagnostyka i leczenie kręgosłupa
  2004-2006 Neuromobilizacje, diagnostyka i usprawnianie układu nerwowego
  2006 Sutherland College of Osteopatic Medicine - 5-letnie studia medycyny osteopatycznej Bruksela: muscle energy techniques, myofacial release, neurodynamic techniques, positional release, terapia łańcuchów mięśniowych
  2011 Muscle Energy Techniques by Leon Chaitow
  2012 Positional Release Techniques by Leon Chaitow
  2014 USG Feedback - diagnostyka i terapia z wykorzystaniem USG
  2014 Fascial Therapy - Myofascial Release by Leon Chaitow - diagnozowanie dysfunkcji i terapia bólu powięziowego
  2015 Osteopathie Deutsche Schule/Polska Akademia Medycyny Osteopatycznej - studia 4-letnie
  2016 Osteopatia czaszkowo-krzyżowa I (Cranial Osteopathy I) Torsten Lim M.Sc.Ost,M sc.Pead.Ost, DO, Dpd,
  Biodro/miednica/kość krzyżowa (Pelvis, Sacrum, Hip) Leonidas Christodoularis DO,
  Autonomiczny układ nerwowy (Autonomic Nervous System) Nicholas Marcer M.Sc.(hons) Ost, DO,
  Ogólne techniki osteopatyczne (General Osteopathic Treatment) Ben Adams DO,
  Staw kolanowy (Knee) Michael Ruscher M.Sc.Ost, DO, PT, MTF,
  Osteopatia czaszkowo-krzyżowa II (Cranial Osteopathy II) Koen Devriese DO
  2017 Osteopatia Visceralna I (Visceral Osteopathy I) Valeria Ferreira DO, M,Sc,Ost, PGCAP,
  Osteopatia Visceralna II (Visceral Osteopathy I) Valeria Ferreira DO, M,Sc,Ost, PGCAP

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  Fizjo Med Poland

  Różana 51, Mokotów, 02-569 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacja fizjoterapeutyczna 70 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  63 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Pan Krzysztof - człowiek, który czyni cuda, z moim kręgosłupem tak było. Przychodząc do gabinetu nie byłam w stanie usiąść na krześle, wyprostować się, z trudem wchodziłam na schody. Kręgosłup lędźwiowy - stosownie do wieku - w rozsypce, przyjmowałam garść leków i nic. Już po pierwszym zabiegu poczułam ulgę a dzisiaj zapomniałam o bólu. Pan Krzysztof jest nie tylko świetnym specjalistą ale również człowiekiem , którego cechuje kultura osobista a co b. ważne jest wrażliwy na cierpienie. Dziękuję Panie Krzysztofie.

  • S

   Chciałabym bardzo podziękować Panu Krzysztofowi , który bardzo pomógł mi w bólach kręgosłupa lędźwiowego jest profesjonalistą w swoim zawodzie . Polecam ????

  • M
   Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Ciężko wyrazić słowami moją wdzięczność za pomoc, jaką otrzymałam od pana Krzysztofa.
   Moim problemem był ogromny ból kręgosłupa związany z przepukliną L5/S1, który trwał bezustannie przez wiele tygodni i nie pozwalał normalnie funkcjonować. Połknęłam tonę leków, bezskutecznie szukając pomocy w wielu gabinetach. Na szczęście trafiłam wtedy w ręce pana Krzysztofa. Już na pierwszej wizycie wiedziałam, że to prawdziwy specjalista i człowiek o nieprzeciętnej empatii. Dla mnie - osoby, której życie nagle zmieniło się w prawdziwą traumę, było to bardzo ważne. Widziałam zaangażowanie terapeuty i to ono dawało mi nadzieję na powrót do sprawności. Z dnia na dzień czułam poprawę, aż w końcu po serii zabiegów po bólu nie ma ani śladu. Znowu mogę cieszyć się życiem, za co dziękuję z całego serca.

   Polecam w 100%.

  • R
   Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Zawodowo trenuję bieganie i często po treningach miałem obolałe mięśnie i więzadła w nogach. Jesienią, po jednym z treningów ból łydek był tak duży, że postanowiłem udać się do Pana Krzysztofa Narosza z Fizjo Med Poland (którego polecił mi mój znajomy - zadowolony ze swojej wizyty u Pana Krzysztofa), aby doprowadzić moje nogi do normalności. Po dwóch wizytach nie czułem już bólu w nogach i mogłem wykonywać treningi na pełnych obrotach. Od tamtej pory, czyli już od pół roku, regularnie korzystam z usług Pana Krzysztofa i jeszcze się nie zawiodłem. Każda moja dolegliwość, która przeszkadzała w trenowaniu, po jednej/dwóch wizytach była już tylko przeszłością. W przygotowaniach do sezonu letniego na pewno będę uczęszczał na zabiegi do Pana Krzysztofa. Wizyty cenię za pełen profesjonalizm, dużą wiedzę oraz stawianie trafnych diagnoz, dzięki czemu dość szybko moje urazy są wyleczone.

  • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Panie Krzysztofie,
   Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w rehabilitacji. Po kilku seriach spotkań zrealizował Pan zakładany cel.
   Mój przypadek, klasyczny 44 - latek z ambicjami sportowymi :-)
   Wróciłem do zwiększonego wysiłku sportowego po kilku latach, raczej ambitnie ale z głową. Jednak to nie wystarczyło, po całym sezonie na rowerze szosowym odezwały się stare niedoleczone kontuzje, kolano, brak. i co robić szukałem, szukałem i trafiłem do p. Krzysztofa z opinii jakie wyczytałem. Do celu rehabilitacji, czyli eliminacja bólów przeciążeniowych a były mocne, doprowadziła mnie wiedza i umiejętności p. Krzysztofa.
   Wskazówka dla Państwa, pamiętajcie że po naszej stronie zostaje: cierpliwość, konsekwencja i zaufanie prowadzącemu, to jest min. aby rehabilitacja odniosła sukces.
   p. Krzysztofie dziękuję
   Konrad Kędziora

  • Lokalizacja: Fizjo Med Poland

   Gdy 12-13 lat temu przyszedłem na zabieg do Krzysztofa Narosza, pokonanie odcinka kilkuset metrów zajęło mi 45 minut. Z gabinetu wyszedłem szczęśliwy, pierwszy raz w życiu doceniając, co znaczy być znowu sprawnym człowiekiem, któremu ból już nie przeszkadza funkcjonować. W ciągu następnych lat tych wizyt było więcej i za każdym razem kończyły się one niezwykłym podniesieniem jakości życia.
   Jak wyrazić wdzięczność po wyjściu z cierpienia, które pozbawia człowieka choćby nawet perspektywy, która miałaby w sobie nadzieję na lepszą, bo pozbawioną bólu przyszłość? To jest jednak odrobinę poza słowami i trzeba doświadczyć najpierw bólu i cierpienia, a potem poczuć, że zostają one zdjęte, aby tego rodzaju przeżycie było jakkolwiek przekazywalne. A nie życzę nikomu, aby musiał przez to przechodzić... Jeśli jednak różnego rodzaju dysfunkcje spowolnią, zablokują a nawet zatrzymają, jest takie miejsce, w którym można otrzymać pomoc. Na szczęście.
   I jeszcze jedno. Na temat profesjonalizmu i umiejętności Krzysztofa Narosza padło już tutaj wiele ciepłych słów, które układają się w pean wdzięczności. Wcale się temu nie dziwię. Jest jednak jeszcze coś, co oprócz wiedzy, talentu i pasji powoduje, że za każdym razem po wyjściu z gabinetu zabiegowego czuję się szczęśliwszy. To ludzka bliskość i otwartość. Świadomość, że każdy człowiek jest czymś więcej, niż jedynie zbiorem tkanek. I że te ostatnie funkcjonują o wiele lepiej, gdy człowiek zda sobie sprawę, że został umieszczony w centrum uwagi i że jest w rękach kogoś, kto uczyni wszystko, aby pomóc.
   Dziękuję.

  • A

   Na przełomie lipca i sierpnia ub. roku przeszłam dwie operacje kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Najpierw mikrodiscektomia a po dwóch tygodniach stabilizacja przeznasadowa. Niestety, dolegliwości bólowe będące przyczyną obydwu operacji nie ustąpiły. W całej lewej nodze od pośladka do stopy nie ustępowały objawy rwy kulszowej. Ból w łydce tak silny, że dwukrotnie kierowano mnie na USG żył głębokich z podejrzeniem zatoru. Obydwa badania go jednak wykluczyły. Nie mogłam chodzić, nadwrażliwej nogi nie można było dotknąć i łapały mnie częste kurcze mięśni. Nikt nie potrafił mi pomóc. Neurochirurg, który mnie operował rozłożył ręce a rehabilitacja prowadzona w renomowanym ośrodku nie tylko nie pomagała ale jeszcze pogorszyła mój stan. Zaczęłam się już godzić z tym, że będę żyła z bólem, skazana na tabletki przeciwbólowe, które i tak pomagały tylko częściowo. Pod koniec października, w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym, trafiłam do pana Krzysztofa. Nie dość, że zdiagnozował on prawidłowo przyczynę bólu (problem mięśniowo-powięziowy), to jeszcze zastosował terapię, dzięki której pozbyłam się bólu, normalnie chodzę, pracuję i odzyskałam radość życia. Poprawa zaczęła następować już po pierwszych zabiegach. Rehabilitacja trwała w sumie 4 miesiące. Początkowo konieczne były codzienne zabiegi a potem raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie - stąd 4 miesiące. Dziś jestem bardzo optymistycznie nastawiona do życia. Mam nadzieję, że ból nie wróci ale gdyby nawet tak się stało, to już mnie to nie przeraża - wiem, że w razie kłopotów jest ktoś, kto potrafi mi pomóc. Kto wie, czy nie uniknęłabym operacji, gdybym od razu nie trafiła do pana Krzysztofa. Dziękuję za dosłowne postawienie mnie na nogi, uwolnienie od bólu i wsparcie psychiczne. Szczególnie cenię i polecam pana Krzysztofa za to, że nie kieruje się tylko wynikami badań i nie traktuje ich jako wyroczni, ale bierze pod uwagę najważniejsze kryterium - samopoczucie pacjenta. Dziękuję również paniom z recepcji z gabinetu na Tkaczy i na Różanej za uśmiech i sprawną organizację.

  • „Dłonie, które czynią niemożliwe” W dniu 17.08.2015r. upadłem w pracy, łamiąc kość promieniową prawego przedramienia w okolicy łokcia. Początkowo odczuwałem oprócz bólu w miejscu złamania, również ból lewego barku i lekkie drętwienie lewego ramienia. W pierwszym tygodniu, od barku do łokcia, a potem do dłoni. Tłumaczyłem to upadkiem i „poobijaniem się” i liczyłem, że przejdzie. Po upływie miesiąca, 20.09.2015r. „dostałem skręczu szyjnego”, z którym pogotowie ratunkowe zabrało mnie z domu, na oddział neurologiczny. Badanie rezonansu magnetycznego wykazało: - lewoboczne wygięcie kręgosłupa w odcinku szyjnym z rotacją, oraz zniesienie lordozy, z wytworzeniem kifozy na poziomie kręgów C5-C6, odwodnienie k.m. C4-C5, C5-C6, C6-C7, wypuklina centralna-lewoboczna k.m. C4-C5, C5-C6, uciskają worek opony twardej, zwężając lewe otwory międzykręgowe, uszkodzenie pierścienia włóknistego k.m. C6-C7 w linii pośrodkowej. Był to uraz w wyniku upadku, który „uwidocznił się” z opóźnieniem. Konsultacja neurochirurgiczna brzmiała: „natychmiastowa operacja” ! (bez gwarancji powodzenia), albo czeka „wózek”. Podziękowałem za „ofertę” i powiedziałem, że poruszę niebo i ziemię w poszukiwaniu rehabilitanta – fizjoterapeuty, który podzieli moją wiarę i podejmie się terapii. Po wyjściu ze szpitala, najpierw „załamka” i łzy, ale zgrzytnąłem zębami i zacząłem pisać i pisać i pisać. Odezwał się na mojego e-maila Pan Krzysztof Narosz z Fizjo-Med Poland i zaprosił mnie na następny dzień na badanie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i badaniu manualnym, powiedział: „ Będzie ciężko, potrzebne będzie pańskie samozaparcie, ale nie z takich tarapatów wychodziliśmy zwycięsko”. Pierwszą noc od „diagnozy” .. zasnąłem. Dzisiaj zakończyliśmy rehabilitację. Minęło 1,5 miesiąca, a ja funkcjonuję, oglądam się za dziewczynami i … promienieję szczęściem !!! Wdzięczny jestem Panu Krzysztofowi Rokoszowi i Jego Wspaniałemu Zespołowi, za zaangażowanie i poświęcony czas. Jednak są Anioły na tym świecie, tylko trzeba w to wierzyć! Jeszcze raz dziękuję za „drugie życie” i życzę dalszych sukcesów w Waszym posłaniu, zgodnie z Waszym motto: „Salus aegroti suprema lex esto”. Pozdrawiam Zygmunt Charytonik

  • E

   Bardzo silny i ograniczający moją sprawność ruchową ból kręgosłupa odcinka szyjnego i lędżwiowego oraz barku i lewego kolana uniemożliwiał mi normalną egzystencję. Potworny ból towarzyszył mi przy wchodzeniu po schodach (dosłownie wciągałam się przy pomocy poręczy). Wyczekiwałam na przystankach komunikacyjnych na pojazdy niskopodłogowe ponieważ zdarzało się, że lądowałam na ziemi (lewe kolano mi gdzieś "uciekało") i musiałam prosić ludzi o pomoc, bo niestety podnieść się już samodzielnie nie mogłam. Upadki zdarzały mi się również na prostej drodze podczas spaceru z psem. Były to traumatyczne przeżycia. Po dwóch miesiącach terapii PAN KRZYSZTOF NAROSZ PRZYWRÓCIŁ MI SPRAWNOŚĆ FIZYCZNĄ I OGROMNĄ CHĘĆ DO ŻYCIA (mam już 73 lata). Dziękuję jeszcze raz Panie Krzysztofie - udało się PANU dokonać tego czego nie dokonało wielu ortopedów i zlecanych przez nich zabiegów fizjoterapeutycznych przez ponad 8 lat. Elżbieta Głowacka 2015 r.

  • Opinia z dnia 28.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional