Adres

Krasińskiego 29 m. 1, Przemyśl
Marcinkowski Krzysztof Gabinet Ginekologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Krasińskiego 29 m. 1, Przemyśl

Brak informacji o cenie

Marcinkowski Krzysztof Gabinet Ginekologiczny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Polecam tego ginekologa, ma podejście do pacjentek. Szczerze mówi co dolega i dba o pacjentki.


S
Użytkownik zweryfikowany

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.POLECAM dr Marcinkowskiego Krzysztofa. A prawda jest taka - Jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził !!!


G

prowadzil cala moja ciaze ,robil badania USG i nie potrafil wykryc ze dziecko ma rozstrzep kregoslupa ,nigdy nie zapomne :(:(:(


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,miły, bardzo celnie stawia diagnoze pacjenta traktuje z szacunkiem .POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


E

Chodzę do doktora Marcinkowskiego od 2-3 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę- choć obawiałam się, że nie pracuje w szpitalu w którym chciałam rodzić i chciałam zmienić na takiego, którego podczas porodu miałabym pod ręką. Jednak nie zmieniłam lekarza i teraz wiem, że dobrze zrobiłam. Podczas ciąży zlecał dużo badań, wizyty były dość częste. Pytał o wiele rzeczy i tłumaczył, kiedy pytałam. Dzięki jego sugestiom, pracowałam aktywnie do końca 8 miesiąca i wyszło mi to na dobre (niedługi, lekki poród). Jako ginekolog jest przy badaniu delikatny i uważny, liczy się z odczuciami pacjentki. Gdy pacjentki olewają jego zalecenia potrafi być surowy, a czasem i niemiły (ale to raczej przez szczerą troskę, a nie złośliwość). Jest miłym i sympatycznym człowiekiem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz.
Cieszy się pozytywną opinią w kręgu moich przyjaciół i znajomych.

Jest delikatny podczas badania. Potrafi wszystko delikatnie wytłumaczyć - choć czasem przez nadmiar pacjentów potrafi przedmiotowo potraktować pacjenta. Niestety zdarza się, że w pośpiechu Pana Marcinkowskiego - pacjent czuje, że tylko niepotrzebnie zawraca mu głowę. Minusem też są jego spóźniania w przychodni na Słowackiego.

No ale stawia dobre diagnozy i przepisuje skuteczne leki.Z przemyskich ginekologów mogę polecic tylko Marcinkowskiego i Zadzimskiego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie