prof. dr hab. n. med.

Krzysztof Linke

Gastrolog

40 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Linke przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten gastrolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Linke to jeden z 51 lekarzy o specjalizacji gastrolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • ul. Mączna 6, Jeżyce
  61-847 Poznań, wielkopolskie

  495
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Ja również popieram negatywne opinie na temat Pana profesora, pacjentów leczonych przez NFZ traktuje jak powietrze tzn. nie ma dla nich czasu, nie przychodzi na umówione wizyty w szpitalu, nie przykłada się do zdiagnozowania chorych. Doceniam również dorobek naukowy profesora, ale nadal pozostał czynnym lekarzem, a to do czegoś zobowiązuje. Jestem rozgoryczona całym etapem leczenia, a raczej jego niepodjęcia, mojej Śp. Mamy przez profesora: Mama dostała skierowanie od internisty do gastrologa z dopiskiem pilne, gdyż miała bardzo wysokie wyniki rozpadu komórek wątroby (blisko 1000), wyczekiwała pod gab. profesora nawet 3 godz. i tak nie została przyjęta, zawsze były ważniejsze sprawy, a jak się już dostała do gabinetu dostała polecenia zażywania Hepatilu, a po lek na receptę została odesłana do internisty. Wreszcie po pół roku, gdy wyniki nie poprawiały się, Mama została przyjęta do szpitala na badania, żeby zdiagnozować chorobę. Wcześniej było to niemożliwe, gdyż Pan prof. ma za mały szpital. Po 2 tyg badań wreszcie była diagnoza -autoimmunologiczne zapalenia wątroby- ale na prawidłowe leczenie było już za późno. Zastanawiam się tylko dlaczego profesor zbagatelizował ten przypadek, owszem może nie mieć dla wszystkich wystarczająco czasu, ale chociaż mógł pokierować moją Mamę do innego lekarza lub szpitala zaznaczając nagłą potrzebę leczenia. Był zajęty studentami! Zatem stanowczo ODRADZAM nauczona doświadczeniem, tego lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczny Profesorowi Linke dzięki niemu żyje i mogę normalnie funkcjonować w innych szpitalach mi dawali 10% przeżycia kolejnych 2 miesięcy byłem w stanie krytycznym moja matka ciągle słyszała aby się przyszykowała na najgorsze .Po dwóch operacjach i opiece medycznej Na Przybysza nadal żyje a już minęło 5 lat i nadal jestem pod jego opieką medyczną i czuję się bardzo dobrze. Tak więc zdecydowanie polecam

 • bardzo słaby

  Popieram wszystkie negatywne opinie. Pan profesor stwierdził, że lekarze z Lutyckiej są niekompetentni, że moje 2 tyg spędzone w szpitalu były zmarnowane, a moje uciążliwe dolegliwości, które mnie wykańczają, są efektem nerwicy. Poza tym stwierdził, że jestem zdrowa i żadnych leków mi nie przepisze. ODRADZAM!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Szanuję dorobek naukowy pana profesora, ale polecić go nie polecę. Trafiłam na oddział na Przybysza z podejrzeniem CU, pan profesor przyszedł mnie zbadać, ponaciskał mnie po brzuchu kilka razy i mimo wszystkich objawów CU stwierdził, że od stresu mam zespół jelita drażliwego..Poza tym był bardzo nieuprzejmy i zamknięty w sobie, nie tak sobie wyobrażałam autorytet medycyny.Oczywiście badania, które miałam wykonane później potwierdziły wstępna diagnozę mojej pani dr prowadzącej:(


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Jest tutaj wiele opinii o panu Profesorze.Bardzo mnie zaskakują opinie o fachowości i wiedzy człowieka po tym czy jest miły czy nie.Gdyby osoby negatywnie wypowiadające się o panu Profesorze miały choć odrobinę świadomości czego sam dokonał w życiu a ilu mu je zawdzięcza.Byłem pacjentem znam inne osoby korzystające z Jego kunsztu , opinia jest jedna wybitna postać może otoczona jakąś nutką mistycyzmu. Pozdrawiam wszystkich chorujących i tych którzy kiedyś zachorują i życzę Wam aby opiekował się Wami pan Profesor.Dodam tylko a przebywałem na oddziale profesora dość długo ,że ma też dar otaczania się solidnym gronem współpracowników tu ogromny szacunek dla dr. Szmeji , pielęgniarek ,salowych a szczególnie Pań serwujących znakomite "jak na szpitalne warunki "jadło. Byłem w różnych szpitalach ale nie spotkałem się z sytuacją , aby lekarz dyżurny przychodził przed snem do każdego i pytał się z uśmiechem - może coś potrzeba? . Po kurlandzkiej normalnie szok! tam w nocy wytropić lekarza to wielka sztuka. Wytropić bo sypiają gdzieś ukryci w norach , legowiska co noc zmieniają i warczą przy pierwszym kontakcie.Zapyta ktoś co ja z tego mam że tak pana Profesora i jego oddział chwalę. Mam wielką satysfakcję że żyję , że cieszy mnie teraz każda kolejna minuta życia i bez patosu powiem że zawdzięczam to właśnie im. A robota to bardzo trudna i gdybyście mieli klienta takiego jak ja , to byście utopili mnie w łyżce wody a nie ratowali zdrowie.Zaprawdę powiadam Wam życie jest piękne ale gdy zaczyna brzydnąć szukaj rady Profesora Krzysztofa Linke. pozdrawiam kogoś kto to przeczytał :)

 • neutralny

  witam. miałam 2009 raka syzjki macicy,radioterapia,chemioterapia i brachyterapia.naswietlania popsuły mi jelito cienki,zrosty,petle tzw.popromienna nierożność jelit.w 2012 wycięto mi 110cm. jelita cienkiego.od stycznia męcze sie y dietą i silną biegunką.dostałam skierowanie na Przybzsza i czekam od 23 sierpnia za tel. na konsultacje.jestem wzkonczona i zmęczona.nie wiem czy tam mi pomogą.jestem przerazona opiniami o lekarzach.chciałam prosić o kontakt prywatny do prof.Linke.chyba że ktoś zna lepszego gastroenterologa.

 • bardzo dobry

  Tydzień temu przebywałam w szpitalu na oddziale u prof.Linke i jestem bardzo zadowolona z czasu jaki poświęcił mojemu przypadkowi,wykonali szereg badań w ciągu tygodnia. Polecam też przy okazji dr n.med. Piotr EDER,mój lekarz prowadzący. Naprawdę codzienne zainteresowanie pacjentem,zaprowadzanie osobiście na wszystkie badania.Dr potrafił parę razy dziennie przychodzić do Naszego pokoju,żeby zapytać czy wszystko dobrze:-) Pielęgniarki też bardzo miłe,pomocne. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymałam u prof.Linke i reszty ekipy. Gorąco poleca oddział chorób wewnętrznych i gastroenterologii na Przybyszewskiego!:)

 • bardzo dobry

  DOSKONAŁY SPECJALISTA,PEŁEN PASJI ŻYCIOWEJ CZYLI NIESIENIA POMOCY CHORYM. MAM TO SZCZĘŚCIE LECZYĆ SIĘ U PROFESORA OD WRZEŚNIA 2011./MARSKOŚĆ WĄTROBY / POSTĘP JEST IMPONUJĄCY,ZNOWU CHCE MI SIĘ ŻYĆ. DZIĘKUJE PANIE PROFESORZE. RICARD-POZNAŃ.

 • neutralny

  Byłam pacjentką szpitala ok 2 lata temu.Pan Profesor - podobnie jak osobie wypowiadającej się parę opinii wcześniej, powiedział najpierw zdenerwowanym tonem potem przy drugiej rozmowie już bardziej miło-widać było że miał lepszy humor,że dolegliwości związane są z nerwicą.Stwierdził, iż jak zajdę w ciążę wszystko minie!!!Wzięłam sobie do serca słowa Pana Profesora i poszłam do psychologa do ośrodka psychoterapii-jak się okazało niepotrzebnie...Natomiast w ciąży dolegliwości wręcz się nasiliły.Może Pan Profesor pomógł niektórym wypowiadającym się tu osobom , ale mnie z pewnością nie...Nie wiem jak można bez obserwacji stwierdzić nerwicę przecież w ośrodkach psychologowie i psychoterapeuci do diagnozy przeprowadzają szereg testów i rozmów...Można ewentualnie podejrzewać zaburzenia nerwicowe i delikatnie zasugerować tudzież przysłać psychologa-przecież w szpitalu jest...Z całym szacunkiem do Pana Profesora ale mnie było bardzo przykro z powodu tego jak mnie potraktował...

 • bardzo dobry

  Lekarz z ogromnym sercem .Chorowalam na przewlekle zapalenie trzustki.Dzieki ogromnej pomocy fachowej zyje i czuje sie dobrze

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online