dr n. med.

Krzysztof Łątkowski

Ginekolog

126 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Doktorat z zakresu ginekologii i położnictwa otrzymałem w 1999 r.
  Prowadzę także wykłady na Wydziale Nauk o Zdrowiu AM we Wrocławiu.
  Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej(PTGO), European Society of Gynaecological Oncology (ESGO).

  Od 1994r. pracuje jako ginekolog - położnik w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu na stanowisku adiunkta. Wieloletnia praca w ośrodku akademickim umożliwiła mi zdobycie doświadczenia klinicznego w zakresie ginekologii operacyjnej.

  Od 2000 roku pracuję także w Centrum Ginekologii Eskulap we Wrocławiu przy ulicy Bulwar Ikara, którego jestem współzałożycielem. Od wielu lat przeprowadzam również zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej dr Ireneusza Łątkowskiego w Polanicy Zdroju.

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Na początku wydawał się kompetentny ale po kilku wizytach zarówno prywatnych jak i na nfz okazało sie inaczej, wizyty trwały najwyżej 5 minut, nie wiele sie dowiedziałam o jeszcze więcej zapomniałam w pośpiechu zapytać, czułam sie jak niechciany gość a nie pacjent,ponadto dość często musiałam umawiać się na prywatne wizyty bo ma nfz " nie dawało rady" wszystkiego załatwić, nie polecam.

 • bardzo słaby

  Z początku wydawał się bardzo kompetentny. Dla mnie był miły i uprzejmy. Trafnie postawił diagnozę i dość sprawnie wyznaczył termin operacji na Klinikach. W szpitalu zostałam potraktowana najgorzej jak tylko było to możliwe (pomijając warunki szpitalne). Pan Doktor miał mnie operować we środę, prosto po nocnym dyżurze. W efekcie przekazał moją operację innemu lekarzowi, który z klei mi ją odradził... Z operacji zrezygnowałam i zmieniłam lekarza. Teraz jestem zdrowa a tego człowieka oceniam negatywnie!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam. Na wizyty chodziłam prywatnie i na fundusz zdrowia i za każdym razem wyglądaly tak samo - bardzo profesjonalnie i żetelnie. Poświęcał mi tyle czasu i uwagi ile potrzebowałam i bardzo fachowo wyjaśnial wszystkie wątpliwości i odpowiadał na pytania. Doktor prowadził pierwszą ciążę i od samego początku otoczył dziecko fachową opieką. Gdy pojawiły się najmniejsze wątpliwości co do stanu zdrowia córki, "maglował" mnie dodatkowymi badaniami, żeby ustalić co się dzieje. W czasie ciąży borykalam się z często występującymi bakteriami w układzie moczowym, ale dzięki zastosowanemu leczeniu antybiotykami do porodu podchodziłam w stu procentach zdrowa. Mogłam rownież w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwonić (a zdarzalo się to o bardzo różnych porach) i zawsze uzyskiwałam potrzebną pomoc. Doktor Łątkowski to przede wszystkim profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke. Teraz planuje drugie dziecko i nie wyobrażam sobie żeby zajął się mną ktokolwiek inny. Poza tym jest to bardzo sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru i wizytu u niego przebiegają w bardzo fajnej, komfortowej atmosferze. Naprawdę bardzo gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  Dr Łątkowski prowadził moją ciąże od początku aż po pobyt w szpitalu gdzie ma dyżury. Jestem baaardzo zadowolona z nadzoru i opieki Dr Łątkowskiego. W mojej opinii jest to lekarz cechujący się bogatym doświadczeniem w swojej profesji. Wizyty odbywały się w bezstresowej i komfortowej atmosferze. Dr Łątkowski oprócz tego, że jest wspaniałym specjalistą to również człowiekiem o złotym sercu. Szczerze polecam !!!

 • słaby

  Odradzam! Pan doktor ma najwyraźniej za dużo pacjentów, wizyty są szybkie nawet te prywatne zamiast rozmawiać o ciąży żartuje sobie niestosowanie, nie zlecił wszystkich badań koniecznych w pierwszym trymestrze po 3 wizytach pan doktor nadal nie wiedział nic o mnie jako pacjentce za każdym razem musiałam przypominać się kim jestem, na bakterie w moczu przypisał antybiotyk i nestatynę doustnie po kliku dniach pojawiła się infekcja. Mój obecny lekarz był bardzo zdziwiony, że pan doktor nie zlecił wszystkich badań dopuki nić się nie dzieje doktor jest ok gorzej jak zaczynają się problemy.

 • bardzo dobry

  Do Doktora Łątkowskiego trafiłam pod nieobecność swojego ówczesnego lekarza, który przebywał na urlopie. W trakcie wizyty została potwierdzona ciąża i pomimo przerażenia, uzyskałam komplet niezbędnych informacji. Zadawałam dużo pytań, a Doktor cierpliwie na wszystkie odpowiadał i wyjaśniał. Po wyjściu z gabinetu już wiedziałam, że znalazłam swojego lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Ze względu na swoje zdrowotne przypadłości nie jestem „łatwą” pacjentką, a mimo to Doktor Łątkowski zawsze starał się znaleźć odpowiednie i najbardziej korzystne rozwiązanie. Zawsze mogłam liczyć na telefoniczne wsparcie w momentach problemów między kolejnymi wizytami, rzeczowo wszystko tłumaczył i w tych chwilach – uspokajał, jeśli naprawdę nic złego się nie działo. Po każdej wizycie czułam się uświadomiona i spokojniejsza. Na medyczną pomoc mogłam liczyć również przebywają już na oddziale w szpitalu. Obecnie jestem szczęśliwą Mama swojej zdrowej córeczki. Ze swojej strony polecam gorąco wszystkim Paniom.

 • bardzo słaby

  Byłam trzy razy na wizytach, ale zdecydowanie czas lekarza zmienić. Na pierwszą wizytę wybrałam się ze względu na nieuregulowany cykl, o czym opowiadałam przez dobre 10 minut po wejściu... Po tym wstępie lekarz zaczął przeprowadzać wywiad i spytał, czy mam regularnie miesiączkę... Ponadto na tej wizycie przeprowadził usg przezpochwowe, choć wiedział, że wcześniej nie współżyłam. W ten sposób pozbawił mnie błony dziewiczej, o czym zorientowałam się dopiero po czasie... Łzy leciały, a on kazał mi się rozluźnić i uspokoić... Nie do zapomnienia. Dwie pozostałe wizyty trwały po 2 minuty, także nie ma co więcej komentować... Zdecydowanie nie do polecenia!!

 • bardzo dobry

  Leczę się u doktora Łątkowskiego od ponad roku, wcześniej leczyłam się u innych lekarzy, a dopiero dr rozpoznał chorobę. Próbowaliśmy leczenia hormonalnego, ale nie przyniosło oczekiwanych skutków, więc Pan doktor zaplanował i przeprowadził operacje. Wszystko przebiegło rewelacyjnie! Dziękuję za opiekę, profesjonalizm, a także za fantastyczne, indywidualne podejście do pacjenta! Nie pójdę już do żadnego innego lekarza. Polecam!

 • bardzo dobry

  Ponad dwa tygodnie temu poddałam się zabiegowi labioplastyki, z zabiegu jestem bardzo zadowolona, trwał prawie dwie godziny, bezbolesny i muszę przyznać że w naprawdę dobrej cenie. Przez cały czas zabiegu Pan Doktor ze mną rozmawiał, żartował, naprawdę świetny człowiek! Miałam założone szwy rozpuszczalne, jednak Pan Doktor zdecydował się po jakimś okresie na ich ściągnięcie, byłam przerażona gdyż te miejsca były bardzo wrażliwe, bolesne, ale i tutaj pełen profesjonalizm i oczywiście zero bólu. Rezultaty przerosły moje oczekiwania! Do dziewczyn/kobiet które zastanawiają się nad tego typu zabiegiem POLECAM będziecie bardzo zadowolone. Panu Doktorowi dziękuję raz jeszcze!

 • bardzo dobry

  Super lekarz , nie zamierzam zmieniać wizyta trwa krótko ale odpowiada na wszystkie dręczące pytania. Polecam