dr n. med.

Krzysztof Łątkowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Doktorat z zakresu ginekologii i położnictwa otrzymałem w 1999 r.
  Prowadzę także wykłady na Wydziale Nauk o Zdrowiu AM we Wrocławiu.
  Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej(PTGO), European Society of Gynaecological Oncology (ESGO).

  Od 1994r. pracuje jako ginekolog - położnik w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu na stanowisku adiunkta. Wieloletnia praca w ośrodku akademickim umożliwiła mi zdobycie doświadczenia klinicznego w zakresie ginekologii operacyjnej.

  Od 2000 roku pracuję także w Centrum Ginekologii Eskulap we Wrocławiu przy ulicy Bulwar Ikara, którego jestem współzałożycielem. Od wielu lat przeprowadzam również zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej dr Ireneusza Łątkowskiego w Polanicy Zdroju.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: EskulapUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor jest sympatycznym, rzetelnym, dokładnym i bardzo kompetentnym ginekologiem. Ma doskonałe podejście do pacjentki. Wizyta lekarska przebiega w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. W kwestii samego badania to badanie jest bardzo delikatne i przebiega sprawnie. PAn Doktor prowadził moją pierwszą ciąże i gdybym miała Go ponownie wybrać na lekarza prowadzącego kolejnej ciąży nie zastanawiałabym się ani chwili. Z pewnością jest to lekarz godny polecenia. Pan Krzysztof odpowiada zawsze na wszystkie pytania podczas wizyty, jak również w razie konieczności jest pod telefonem. Dziewczyny nie słuchajcie tych bzdur, że lekarz ma niestosowne żarty!! Pan Doktor jest człowiekiem z poczuciem humoru i to właśnie jest zaletą, a nie wadą dr Łątkowskiego!! Polecam!! Aleksandra L.

 • Doktor prowadził moja ciąże, na każde pytanie odpowiadał konkretnie i wyczerpująco, zawsze odbierał telefon kiedy miałam pytanie, w momencie trafienia do szpitala w stałym kontakcie, na koniec z sukcesem zakończyliśmy ciąże CC, dzisiaj mam zdrowa córkę a po bliźnie nawet śladu nie ma! Złoty człowiek, złote rece:) polecam!!

 • Rewelacyjny lekarz, polecam z ręką na sercu! Po kilku latach męczarni i chodzenia od lekarza do lekarza ,w końcu trafiłam do kogoś kompetentnego, który zdiagnozował u mnie endometrioze i guzy na jajikach ( żaden wcześniejszy lekarz tego nie widział;/) jestem po operacji, czuję sie zdecydowanie lepiej;) Doktor uratował mi jajnika i przeprowadził laparoskopię, mimo,że guz był bardzo duży. Operował również 2 moje koleżanki i trafiłam do niego z ich polecenia;) zawsze oddzwania, interesuję się pacjentami, obecnie prowadzi również moją mamę i siostrę- również są bardzo zadowolone.

 • Lekarz bardzo kompetentny, miły i tylko on po wizycie w dwóch innych gabinetach wyleczył mnie prawidłowo z długoletniej przypadłości. Zawsze mogę w razie wątpliwości zapytać i nigdy jeszcze nie zostałam bez pełnej informacji. Z wielką przyjemnością przychodzę na kontrole i wiem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuje Doktorze!

 • A

  Szczerze polecem, pierwszy lekarz, który liczy się ze zdaniem pancjentki, słucha i próbuje rozwiązać problem. świetny kontakt, nie ma problemu z umówieniem wizyty. Oddzwania na wszystkie telefony- nie zostaje się z problemem samej.

 • Serdecznie polecam. Do tej pory korzystałam z wielu przychodni i wielu lekarzy, ale każdy traktował mnie bardzo przedmiotowo i przepisywał kolejne globulki, które pomagały tylko na krótki czas. Dopiero jak trafiłam na doktora Łątkowskiego, który po wysłuchaniu mojego problemu, zlecił odpowiednie badania i przepisał dłuższą terapię. Dzięki temu, dzisiaj na wizyty do doktora chodzę tylko kontrolnie. Co prawda, same wizyty nie trwają długo, ale są rzeczowe i polegają na badaniu i odpowiednim leczeniu. I to powinno być chyba najważniejsze. Szczerze polecam.

 • M

  Na początku wydawał się kompetentny ale po kilku wizytach zarówno prywatnych jak i na nfz okazało sie inaczej, wizyty trwały najwyżej 5 minut, nie wiele sie dowiedziałam o jeszcze więcej zapomniałam w pośpiechu zapytać, czułam sie jak niechciany gość a nie pacjent,ponadto dość często musiałam umawiać się na prywatne wizyty bo ma nfz " nie dawało rady" wszystkiego załatwić, nie polecam.

 • K

  Z początku wydawał się bardzo kompetentny. Dla mnie był miły i uprzejmy. Trafnie postawił diagnozę i dość sprawnie wyznaczył termin operacji na Klinikach. W szpitalu zostałam potraktowana najgorzej jak tylko było to możliwe (pomijając warunki szpitalne). Pan Doktor miał mnie operować we środę, prosto po nocnym dyżurze. W efekcie przekazał moją operację innemu lekarzowi, który z klei mi ją odradził... Z operacji zrezygnowałam i zmieniłam lekarza. Teraz jestem zdrowa a tego człowieka oceniam negatywnie!

 • K

  Gorąco polecam. Na wizyty chodziłam prywatnie i na fundusz zdrowia i za każdym razem wyglądaly tak samo - bardzo profesjonalnie i żetelnie. Poświęcał mi tyle czasu i uwagi ile potrzebowałam i bardzo fachowo wyjaśnial wszystkie wątpliwości i odpowiadał na pytania. Doktor prowadził pierwszą ciążę i od samego początku otoczył dziecko fachową opieką. Gdy pojawiły się najmniejsze wątpliwości co do stanu zdrowia córki, "maglował" mnie dodatkowymi badaniami, żeby ustalić co się dzieje. W czasie ciąży borykalam się z często występującymi bakteriami w układzie moczowym, ale dzięki zastosowanemu leczeniu antybiotykami do porodu podchodziłam w stu procentach zdrowa. Mogłam rownież w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań i wątpliwości zadzwonić (a zdarzalo się to o bardzo różnych porach) i zawsze uzyskiwałam potrzebną pomoc. Doktor Łątkowski to przede wszystkim profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Dzięki niemu urodziłam zdrową córeczke.
  Teraz planuje drugie dziecko i nie wyobrażam sobie żeby zajął się mną ktokolwiek inny.
  Poza tym jest to bardzo sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru i wizytu u niego przebiegają w bardzo fajnej, komfortowej atmosferze.
  Naprawdę bardzo gorąco polecam!!!

 • N

  Dr Łątkowski prowadził moją ciąże od początku aż po pobyt w szpitalu gdzie ma dyżury. Jestem baaardzo zadowolona z nadzoru i opieki Dr Łątkowskiego. W mojej opinii jest to lekarz cechujący się bogatym doświadczeniem w swojej profesji. Wizyty odbywały się w bezstresowej i komfortowej atmosferze. Dr Łątkowski oprócz tego, że jest wspaniałym specjalistą to również człowiekiem o złotym sercu. Szczerze polecam !!!