dr n. med.

Krzysztof Łątkowski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Krzysztof Łątkowski. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  Jestem specjalistą II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Doktorat z zakresu ginekologii i położnictwa otrzymałem w 1999 r.
  Prowadzę także wykłady na Wydziale Nauk o Zdrowiu AM we Wrocławiu.
  Jestem członkiem wielu towarzystw naukowych m.in.: Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej(PTGO), European Society of Gynaecological Oncology (ESGO).

  Od 1994r. pracuje jako ginekolog - położnik w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu na stanowisku adiunkta. Wieloletnia praca w ośrodku akademickim umożliwiła mi zdobycie doświadczenia klinicznego w zakresie ginekologii operacyjnej.

  Od 2000 roku pracuję także w Centrum Ginekologii Eskulap we Wrocławiu przy ulicy Bulwar Ikara, którego jestem współzałożycielem. Od wielu lat przeprowadzam również zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej dr Ireneusza Łątkowskiego w Polanicy Zdroju.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: EskulapUsługa: Rutynowa wizyta

  Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Chociaż bardzo łatwo wystawia opinie i może wydawać się, że bez zastanowienia, to przemawia przez niego ogromna wiedza. Podczas rutynowej kontroli wykrył u mnie teratomę jajnika prawego i postawił diagnozę nieomal natychmiastowo. Inni lekarze potrzebowali więcej czasu aby upewnić się jaki to nowotwór. Szybko dostałam skierowanie do szpitala a lekarz odpowiadał na moje pytania nawet gdy dzwoniłam w weekendy na jego prywatny numer.

 • K
  Lokalizacja: PRYWATNA KLINIKA CHIRURGII PLASTYCZNEJ w Polanicy-Zdroju dr n. med. Ireneusz ŁątkowskiUsługa: labioplastyka

  Dr. Łątkowski przeprowadził u mnie zabieg labioplastyki.
  Świetny lekarz.
  Mogę z czystym sumieniem polecić Pana dr. innym Paniom.
  Poświęcił mi dużo czasu i uwagi.
  Cena nie wygórowana- 3000 zł.

 • E
  Lokalizacja: EskulapUsługa: wizyta kontrolna

  Dr Łątkowski jest miłym, rzetelnym, dokładnym i bardzo kompetentnym ginekologiem. Ma doskonałe podejście do ludzi. Wizyta lekarska przebiega zawsze w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Obecnie jestem po operacji usunięcia torbieli jajnika, którą przeprowadzał dr Łątkowski. Pan doktor uratował mi jajnika i przeprowadził laparoskopię, mimo że guz był duży. Po zabiegu również się mną cały czas interesował, dzwonił specjalnie zapytać jak się czuję po zabiegu. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • J
  Lokalizacja: EskulapUsługa: prowadzenie ciąży

  Prowadziłam ciążę u Pana Łątkowskiego od 10 tygodnia. Nie mogę ocenić poziomu wizyt na NFZ, ponieważ zawsze chodziłam na prywatne wizyty. Został mi on polecony przez znajomych zachwyconych jego profesjonalizmem. Faktem jest, że od pierwszej wizyty wydał mi się szalenie sympatyczny i otwarty. Nie czułam się skrępowana i mogłam zapytać o wszystko. Jednak z czasem wizyty stawały się coraz krótsze, szybkie usg i do widzenia... Może i mogłabym to przeboleć gdyby nie fakt, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni sprawy bardzo się skomplikowały. Byłam u doktora na kontroli w czwartek, stwierdził skróconą i lekko rozwartą szyjkę, przepisał magnez i luteinę i skoro nie odczuwałam skurczów, kazał dużo odpoczywać... Jednak intuicja podpowiadała mi, że samo odpoczywanie może w tej sytuacji nie wystarczyć. Dzień później wybrałam się do innego lekarza, który po zbadaniu mnie złapał się za głowę i w trybie natychmiastowym wysłał do szpitala... Kolejny lekarz, który przyjmował mnie w szpitalu na Borowskiej był zszokowany, że ktokolwiek mógł mnie wypuścić z gabinetu jedynie z zaleceniem odpoczyniu... W poniedziałek został mi założony szew okrężny, ponieważ moja szyjka miała długość 7mm i to w 27 tygodniu ciąży!! Nie wierzę, że doktor nie zauważył tego podczas wizyty i naraził mnie i moje dzieciątko na takie ryzyko... Mimo całej sympatii, którą żywiłam do niego do tej pory nie wyobrażam sobie abym miała dalej korzystać z jego usług.

 • A
  Lokalizacja: EskulapUsługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor jest sympatycznym, rzetelnym, dokładnym i bardzo kompetentnym ginekologiem. Ma doskonałe podejście do pacjentki. Wizyta lekarska przebiega w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. W kwestii samego badania to badanie jest bardzo delikatne i przebiega sprawnie. PAn Doktor prowadził moją pierwszą ciąże i gdybym miała Go ponownie wybrać na lekarza prowadzącego kolejnej ciąży nie zastanawiałabym się ani chwili. Z pewnością jest to lekarz godny polecenia. Pan Krzysztof odpowiada zawsze na wszystkie pytania podczas wizyty, jak również w razie konieczności jest pod telefonem. Dziewczyny nie słuchajcie tych bzdur, że lekarz ma niestosowne żarty!! Pan Doktor jest człowiekiem z poczuciem humoru i to właśnie jest zaletą, a nie wadą dr Łątkowskiego!! Polecam!! Aleksandra L.

 • Doktor prowadził moja ciąże, na każde pytanie odpowiadał konkretnie i wyczerpująco, zawsze odbierał telefon kiedy miałam pytanie, w momencie trafienia do szpitala w stałym kontakcie, na koniec z sukcesem zakończyliśmy ciąże CC, dzisiaj mam zdrowa córkę a po bliźnie nawet śladu nie ma! Złoty człowiek, złote rece:) polecam!!

 • Rewelacyjny lekarz, polecam z ręką na sercu! Po kilku latach męczarni i chodzenia od lekarza do lekarza ,w końcu trafiłam do kogoś kompetentnego, który zdiagnozował u mnie endometrioze i guzy na jajikach ( żaden wcześniejszy lekarz tego nie widział;/) jestem po operacji, czuję sie zdecydowanie lepiej;) Doktor uratował mi jajnika i przeprowadził laparoskopię, mimo,że guz był bardzo duży. Operował również 2 moje koleżanki i trafiłam do niego z ich polecenia;) zawsze oddzwania, interesuję się pacjentami, obecnie prowadzi również moją mamę i siostrę- również są bardzo zadowolone.

 • Lekarz bardzo kompetentny, miły i tylko on po wizycie w dwóch innych gabinetach wyleczył mnie prawidłowo z długoletniej przypadłości. Zawsze mogę w razie wątpliwości zapytać i nigdy jeszcze nie zostałam bez pełnej informacji. Z wielką przyjemnością przychodzę na kontrole i wiem, że jestem w dobrych rękach. Dziękuje Doktorze!

 • A

  Szczerze polecem, pierwszy lekarz, który liczy się ze zdaniem pancjentki, słucha i próbuje rozwiązać problem. świetny kontakt, nie ma problemu z umówieniem wizyty. Oddzwania na wszystkie telefony- nie zostaje się z problemem samej.

 • Serdecznie polecam. Do tej pory korzystałam z wielu przychodni i wielu lekarzy, ale każdy traktował mnie bardzo przedmiotowo i przepisywał kolejne globulki, które pomagały tylko na krótki czas. Dopiero jak trafiłam na doktora Łątkowskiego, który po wysłuchaniu mojego problemu, zlecił odpowiednie badania i przepisał dłuższą terapię. Dzięki temu, dzisiaj na wizyty do doktora chodzę tylko kontrolnie. Co prawda, same wizyty nie trwają długo, ale są rzeczowe i polegają na badaniu i odpowiednim leczeniu. I to powinno być chyba najważniejsze. Szczerze polecam.