Dr n. med.

Krzysztof Kukuła verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Z

  Z pełnym przekonaniem polecam! Profesjonalizm w każdym calu! "Stratę" dwóch ósemek u Pana doktora mogę spokojnie zaliczyć do łatwych i przyjemnych .

  Pozdrawiam :)

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Cezary Pogorzelski
  Cezary Pogorzelski
  Stomatolog, Chirurg, Protetyk
  Jaktorowska 8 lok u1, Warszawa
  bardzo miła i profesjonalna obsługa, od Pani na recepcji po Pana doktora, szybko i pewnie wykonany zabieg, napewno… więcej

  Tomasz Żuchowski
  Tomasz Żuchowski
  Stomatolog, Protetyk
  ul. Jaktorowska 4, Warszawa
  Świetny specjalista podchodzący indywidualnie do pacjenta. Przyszedłem do gabinetu z totalnie "zapuszczonymi" zębami,… więcej

  Jan Dethloff
  Jan Dethloff
  Stomatolog
  Kolejowa 47/U14, Warszawa
  Profesjonalne podejście do pacjenta, dr objaśnia wszystko i jest przy tym bardzo przyjazny i uśmiechnięty. Efekty… więcej

  Magdalena Tomasz
  Magdalena Tomasz
  Ortodonta, Stomatolog
  Sebastiana Klonowicza 2, Warszawa
  Bardzo serdecznie wszystkim polecam doktor Tomasz ,świetna specjalistka i kochany człowiek!!! Trafiłam do niej… więcej

  Aleksandra Łazorko
  Aleksandra Łazorko
  Stomatolog
  Łucka 20 LU 21, Warszawa
  Wizyta u Pani Oli jak zawsze przebiegła w miłej atmosferze. Pani Ola kompleksowo sprawdza wszystkie zęby, wszystko… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem doświadczonym lekarzem stomatologiem, od kilkunastu lat zajmuję się chirurgią stomatologiczną (również u dzieci) i implantologią. Stale podnoszę swoje kwalifikacje podczas szkoleń krajowych i zagranicznych.
   Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się także ze studentami pracując jako adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Z

   Z pełnym przekonaniem polecam! Profesjonalizm w każdym calu! "Stratę" dwóch ósemek u Pana doktora mogę spokojnie zaliczyć do łatwych i przyjemnych .

   Pozdrawiam :)

  • D

   Pan doktor przemiły i bardzo cierpliwy. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Polecam serdecznie.

  • Wizyty stomatologiczne raczej nie należą do miłych. A u Pana Doktora w miłej i profesjonalnej atmosferze Pan Doktor bezboleśnie i szybko usunął mój ząb mądrości - mam nadzieję bez utraty mojej wiedzy:)

   Polecem

  • A

   Pełen profesjonalizm! Kompetentny i nie skąpi wyjaśnień. Przy tym bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i empatyczny. Polecam w 100% :) A przy tym powalająco przystojny!!!! :)

  • Wszystkie pochlebne opinie w pełni zasłużone :) Satysfakcja gwarantowana :) ! Zablokowana ósemka usunięta błyskawicznie i bezboleśnie, a do tego w bardzo miłej atmosferze :) Pan dr Kukuła to świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek. Szczerze polecam !

  • A

   bardzo kompetentny lekarz, z dużym doświadczeniem, przemiła osoba- polecam zdecydowanie.

  • Dr Kukuła to przede wszystkim wspaniały, ciepły człowiek i wybitny specjalista. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta starając się przełamywać bariery.Podczas zabiegu dba o pacjenta nie pozwalając nawet na najdrobniejszy ból. Wszystko bez powikłań. Dziękuje bardzo Doktorze. Każdemu polecam z całego serca!!

  • M

   100 % satysfakcji. Specjalista w pełnym słowa tego znaczeniu. Polecam każdemu, kto ma problem z kłopotliwą 8mką.

  • A

   Odwiedziłam gabinet dr Kukuły by usunąć dwie schowane ósemki. Pomimo, iż zabiegi te z natury nie należą do przyjemnych, Pan Doktor wykonał je bardzo sprawnie, całkowicie bezboleśnie i do tego w miłej atmosferze. Kompetentny i godny zaufania lekarz, tak więc śmiało można oddać się w jego ręce :)

  • J

   Uprzejmy, zabawny, inteligentny, posiadający ogromną wiedzę i duże doświadczenie, uczynny, pomocny, bezinteresowny, szczery, kompetentny ! Taki jest Pan Doktor Kukuła. Bardzo szczerze polecam, bo to cudowny specjalista i do tego ma taki piękny uśmiech, który można podziwiać przy każdej wizycie :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG