dr

Krzysztof Kucharski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka oraz w Instytucie Matki I Dziecka w Klinice Położnictwa i Ginekologii… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pracował w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka oraz w Instytucie Matki I Dziecka w Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Obecnie pracuje w Oddziale Położniczym Centrum Medycznego Damiana oraz w RKK MED Centrum Medycznym, którego jest współwłaścicielem.
  Żonaty, ma dwóch dorosłych synów. W czasie wolnym dużo biaga. Startuje w maratonach

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem pod opieką Dr Kucharskiego po raz drugi. Wydał na świat moją córkę 5 lat temu i obecnie oczekuję rozwiązania drugiej ciąży również z dr Kucharskim. Serdeczny, ciepły, a przede wszystkim bardzo kompetentny specjalista, lekarz z powołania i zamiłowania do tego robi, dodatkowo doskonały operator. Po pierwszym cesarskim cięciu tylko malutka blizna:) polecam tego lekarza wszystkim przyszłym mamom, a także wszystkim kobietom poszukującym na prawdę dobrego ginekologa;) ps dziękuję Doktorze, za wszystko!

 • Dr Kucharski prowadził moją ciążę, czułam się zaopiekowana. Jest bardzo taktowny, nie ma u niego w gabinecie traumatycznych przeżyć, niewygodnych pytań, nerwowej atmosfery. Bardzo pozytywny człowiek, który lubi swoją pracę. Trudno mi ocenić jak wypada w porównaniu do innych ginekologów bo nie mam ochoty zmieniać lekarza.

 • Wspaniały lekarz i człowiek! Nie spotkałam lepszego ginekologa i położnika! Jak najbardziej godny polecenia i najwyższej oceny!

 • A

  Dr Kucharski jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale też ciepłym, empatycznym i wesołym człowiekiem. W poprzedniej ciąży robiłam u dr większość usg, mam ślicznego i zdrowego 16-mies synka. Obecnie, w drugiej ciąży również usg genetyczne wykonał dr Kucharski, ale na pozostałe badania z pewnością wybiorę się do Niego. Polecam, badanie u tego lekarza to pełen profesjonalizm a dla pacjenta czysta przyjemność!

 • K

  Byłam na badaniu USG ciąży u dr Kucharskiego . Zawsze badanie jest dla mnie bolesne, ze względu na moją budowę. Tym razem nie było żadnych problemów. Lekarz jest miły, profesjonalny, życzliwy i bardzo delikatny. Zdecydowanie nie żałuję wizyty :)

 • M

  Zanim trafiłam do dr Kucharskiego miałam styczność z wieloma innymi lekarzami, ale nie byłam w pełni zadowolona. Dr Kucharski jest fantastyczny, potrafi całkowicie rozluźnić atmosferę, nigdy - nawet przy pierwszej wizycie u niego - nie byłam skrepowana. Ani na konsultacjach ani na USG. Zawsze słucha pacjentki, zleca badania. POLECAM!

 • W

  lekarz jakich niestety mało, wielu mogło by się od niego uczyć profesjonalizmy czy podejścia do pacjenta...
  bardzo polecam, ja w końcu znalazłam swojego lekarza

 • Pan dr Kucharski jest najlepszym specjalista od usg jakiego spotkałam. W poprzedniej ciąży wszystkie badania robiłam u Niego. Tym razem wybrałam sie do innego lekarza i bardzo tego żałowałam - mnóstwo niepotrzebnego stresu. Teraz juz chodze do dr Kucharskiego. Jest zawsze super profesjonalny, badanie trwa długo i jest bardzo dokładne. Pan doktor wszystko opowiada i tłumaczy. Zawsze cierpliwy i pomocny.

 • Panie, które piszą opinie o lekarzu przyjmującemu przy ul.Soczi, mylą ginekologów. W przypadku obu tych panów zgodne jest jedynie imię i nazwisko.
  Doktor Krzysztof Tomasz Kucharski, przyjmujący w Damianie i Medicoverze, to wspaniały i serdeczny lekarz. Bardzo rzeczowy, sympatyczny, delikatny. Doskonale wyczuwa nastrój pacjentki i wie, kiedy może, a kiedy nie powinien zażartować. Do doktora chodzę regularnie od przeszło sześciu lat, prowadził moją ciążę i dzięki Niemu jestem mamą ślicznej, zdrowej córki. Cierpliwie odpowiada na pytania, szczerze doradza, które badania naprawdę warto wykonać, a z którymi można jeszcze zaczekać, nie naciągając tym samym pacjentki na koszty. Za doktorem Kucharskim idzie także Jego renoma- gdy zgłosiłam się do porodu, lekarka widząc w szpitalu nazwisko lekarza prowadzącego moją ciążę pogratulowała mi tak dobrej opieki. To chyba mówi samo za siebie.
  Serdecznie polecam doktora wszystkim Paniom.

  dr Krzysztof Kucharski2014-10-20

  Pani Joanno dziękuję za wstawiennictwo, niestety ta zbieżność imienia, nazwiska oraz profesji działa na moją szkodę od wielu lat. Właśnie zająłem się wyjaśnianiem tego nieporozumienia na tym portalu. Wszystkim pacjentkom dr Kucharskiego z ul. Soczi współczuję i pragnę zaświadczyć, że ja nigdy tam nie pracowałem.

 • Moja opinia o panu doktorze Kucharskim to superlatywy. Prowadził moją ciążę, gdzie zawsze odpowiadał na pytania. Wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Nie odniosłam wrażenia, że chce się mnie pozbyć z gabinetu (co w opiniach napisały moje przedmówczynie) wręcz przeciwnie.
  Ja polecam tego lekarza

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online