lek.

Krzysztof Kotulski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg

4 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Lekarz, specjalista chirurgii ogólnej, starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: skleroterapia żylaków

  Pan doktor jest bardzo profesjonalny i posiada wysoka kulturę osobistą.Na wizytach tworzy atmosferę w ktorej pacjent czuję sie komfortowo.Ponadto szczegółowo opisuje procedury, które stosuje i wyczerpująco odpowiada na pytania dzieki czemu wiedziałam ze trafiłam w dobre ręce.polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Doktor Krzysztof Kotulski operował mnie, ratując mi życie. Jego duchowe wsparcie po operacji pomogło mi wrócić do zdrowia.
  Obecnie jestem po chemioterapii, mając nadzieję na całkowite wyleczenie. Dziękuję panie Doktorze. Michał Ratajczak

 • Doktor Krzysztof operował mi wyrostek w trybie ostrodyzurowym. Gdy przyszedł na SOR objawił mi się jak anioł, który wyciągnie mnie z bólu, odczuwanego od niemal 20h. Tak też się stało. Praktycznie zabrał mnie ze sobą na salę operacyjną. Laparoskopowo wyrwał mnie ze szponow cierpienia i zadbał, by blizny nie wykluczaly mnie z konkursu Miss Bikini ;)( wystarczy że waga to robi :P). Niestety, od następnego dnia zaczynał urlop i nie mógł towarzyszyć mi w procesie gojenia. Z pewnych przyczyn wróciłam na oddział i dzis mój "oprawca" ;) powiedział, że jest super i jutro wychodzę. Jestem przekonana, że gdyby nie Jego wywczasy, już dziś hasała bym ochoczo po łąkach, ponieważ widzę ile empatii, profesjonalizmu i serca wkłada w opiekę nad swoim pacjentem. Przede wszystkim, niestety dopiero przy drugim pobycie w szpitalu, udało mi się z Nim porozmawiać, wszystko mi wyjaśnił, opisał: co, jak i dlaczego i to był najważniejszy punkt naszego ponownego spotkania. Ps. Ból towarzyszący zabiegom wykonanym przez doktora, pomaga przetrwać Jego aparycja ;)
  Dzięki Doktorze! K.

 • A

  20 czerwca 2015 doktor Kotulski został chrzestnym mojego nowego życia, które uratował mi po ciężkim wypadku komunikacyjnym. To nie tylko ambitny profesjonalista ale także człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Cechuje go prawdziwa lekarska intuicja, mimo młodego wieku potrafi podejmować szybkie i trafne decyzje nawet w sytuacji zagrożenia życia pacjenta. Nawiązuje z pacjentem wyjątkowy kontakt. Nawet po przeniesieniu na inne oddziały czułam, że proces mojego leczenia nie jest mu obojętny. Dzięki niemu mogę się znów cieszyć życiem z moją rodziną, za co będę mu dozgonnie wdzięczne. Pacjentka Aneta Nowak

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz, specjalista chirurgii ogólnej, starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich oraz specjalizacji z chirurgii onkologicznej.
  Szkolenie specjalizacyjne odbył w II Klinice i Katedrze Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym St. Michael’s Hospital w Dun Laoghaire w Irlandii oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym St.Vincent University Hospital w Dublinie.
  Od 2009 związany z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Kaniowscy Dermapuls. Wykonuje tu zabiegi z zakresu modelowania ciała z użyciem nowoczesnej technologii LipoLife 3G, służącej m.in. liposukcji oraz uzupełnianiu ubytków tkanek i rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii. Dr Kotulski przeprowadza także zabiegi laserowej blefaroplastyki (lifting powiek górnych), ponadto specjalizuje się w laseroterapii, dermatochirurgii oraz skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych,
  Prywatnie razem z żoną wychowuje dwóch synów Oliwiera i Wiktora. Interesuje się tenisem, motoryzacją, polityką i zwiedzaniem świata.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej USK Borowska 213 Wrocław.
 • Uniwersytecki Szpitalu Klinicznym St.Vincent University Hospital w Dublinie, Irlandia
 • Uniwersytecki Szpitalu Klinicznym St. Michael’s Hospital w Dun Laoghaire

Zdjęcia