lek.

Krzysztof Kłoszewski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy, Diagnostyk

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
338 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista II stopnia chirurgii dziecięcej. Pracował na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w CSK MSWiA oraz na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

  Niestety, ocena słaba, ponieważ lekarz zasugerował się innym badaniem i swoje wykonał niedbale. Od razu kazał zakupić rozwórkę, która okazała się zupełnie zbędna. Rodzice ponieśli koszt, dziecko na szczęście uniknęło "zamknięcia" na 6 tygodni w szynie po konsultacji z innym specjalistą. Ogólnie lekarz miły, ale totalnie nieprofesjonalny.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  U tego lekarza byliśmy z pierwszą wizytą kontrolną stawów biodrowych naszej córeczki. Dr Kłoszewski jest przemiły, spokojny i kulturalny , wyjaśniał nam wszytko, co sprawdzał na usg, dał jasne zalecenia. Oceniamy go jako kompetentnego specjalistę aczkolwiek u nas nie było skomplikowanego problemu medycznego.

 • Fachowa diagnoza i rozpoznanie, wyczerpujace odpowiedzi na postawione pytania, wzorowe podejście do pacjenta, polecam, Paweł Wisnik.

 • Z

  Ostrzegam wszystkich przed wizytą u tego 'lekarza'!!!
  Byliśmy u tego pana na USG bioderek córeczki. Na podstawie badania pan stwierdził dysplazję jednego z bioder i zalecił założenie aparatu. Ani słowa wyjaśnienia jaki aparat, co robić dalej, jak postępować. Na pytanie o jakim aparacie mowa, pan stwierdził, że sobie przeczytam na opisie badania. Wyszliśmy z gabinetu bez niezbędnych informacji co do dalszego postępowania, z opisu badania wynikało, że zalecił założenie rozwórki Koszli, czyli, jak się później dowiedzieliśmty, praktycznie unieruchomienie niemowlecia na przynajmniej 6 tygodni - koszmar. Na całe szczęście zdecydowaliśmy się na weryfikację diagnozy u 2 innych, renomowanych ortopedów. Okazało się, że z bioderkami wszystko w porządku, nic nie trzeba leczyć!!! Stracone nerwy i pieniądze na dodatkowe wizyty niestety już nie do odzyskania.
  Podsumowując: ODRADZAM jakiekolwiek wizyty u tego pana - szkoda nerwów i cierpień dziecka niepotrzebnie męczącego się w rozwórce!

 • J

  Nie polecam absolutnie. Byliśmy u tego lekarza na badaniu bioderek u córeczki. Po badaniu USG stwierdził dysplazję obustronną i zalecił rozwórkę Koszli na co najmniej 6 tygodni. Poza wykonaniem USG, dziecko nie zostało zbadane całościowo, trudno też było cokolwiek się dowiedzieć, bo pan doktor nic nie mówi i zdawkowo odpowiada na pytania. Całe szczęście postanowiliśmy skonsultować diagnozę z dwoma innymi lekarzami i okazało się, że dr Kłoszewski prawdopodobnie błędnie wykonał badanie USG. Dysplazji nie było, jedynie fizjologiczny niedorozwój bioderek, który absolutnie nie wymagał zakładania aparatu, jedynie prostego ćwiczenia nóżek podczas przewijania.

 • P

  Moim zdaniem ocena "bardzo słaby" jest za dobra dla tego lekarza. Stwierdził dysplazje bioderka u mojej córeczki. Zalecił leczenie poprzez rozwórke koszli miałam wsadzić w to córeczke na 6 tygodni. Po konsultacji ze specjalistą okazało się, że nie ma dysplazji i nie mamy stosować leczenia zalecanego przez tamtego "ortopedę". Radzę omijać lekarza szerokim łukiem. A cena za wizytę 200zł i bezmyślnie postawioną diagnozę jest nie do przyjęcia.

 • J

  Jestem bardzo rozczarowana wizytą.Pan doktor niema podejścia do dzieci jest nie miły z dzieckiem nie zamienił ani słowa tym bardziej że to było badanie dość nie przyjemne.Nie polecam aby tam iść z dzieckiem bo on niema nic wspólnego z chirurgiem dziecięcym.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Córka jest pacjentką Pana Doktora od urodzenia, tj. o 4 lat. Najpierw bioderka, z którymi na szczęście nie było problemu, a obecnie leczymy "koślawe kolanka". Pan Doktor ma dobre podejście do dzieci, konkretny i rzeczowy. Dzięki zaleceniom i ćwiczeniom pana Doktora kolanka wracają do normy :))) Polecam jak najbardziej konsultacje u lek. Kłoszewskiego.

 • A

  Byliśmy u doktora na badaniu bioderek z naszą córeczką, od samego wejścia był bardzo nieuprzejmy. Badanie usg z konsultacją 230zł a nic konkretnego nie mogliśmy z niego wyciągnąć! Trzeba go było dosłownie za język ciągnąć, byliśmy bardzo rozczarowani podejściem, zarówno do nas jako rodziców, jak i dziecka. Stwierdził dysplazję lewego bioderka i kazał natychmiast umówić się ponownie na założenie aparatu. Wydało mi się to dziwne bo wcześniej byliśmy u fizjoterapeuty, który bardzo dokładnie zbadał małą i powiedział że z biodrami jest wszystko w porządku. Skonsultowaliśmy się więc z innym lekarzem, okazało się że mała wcale nie ma dysplazji! Dodam że pod koniec wizyty (podczas której próbował bardzo mocno podkreślić wagę problemu jakiego się doszukał) zapytał: "udało mi się was nastraszyć?" Eeeeee, przepraszam, myślałam że zadaniem lekarza jest leczenie i świadczenie usług medycznych a nie straszenie pacjentów! Zwłaszcza za taką cenę...

 • K

  Leczyliśmy dysplazję bioder u dr Kłoszewskiego (potwierdzoną u innego lekarza). Pan dr jest rzeczowy, odpowiada na pytania, tłumaczy, pyta czy wszystko jasne. Jeśli chodzi o jego postawę to niestety nie jest on specjalnie miły (no ale nie musi być). Jednak nie zgodzę się z opiniami, że ma dobre podejście do dziecka. My byliśmy u niego 4 razy - na każdej wizycie badał dziecko szybko, nic do Małej nie mówił, trochę jakby badał ciało, a nie żywe dziecko. Na ostatniej kontroli, kiedy to córcia okropnie płakała w czasie badania (trochę podrosła i zaczęła bać się lekarzy), odebrał telefon (służbowy, ale mimo wszystko) czym przedłużył badanie i płacz dziecka.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista II stopnia chirurgii dziecięcej. Pracował na Oddziale Chirurgii Dziecięcej w CSK MSWiA oraz na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Bielańskiego.

  BORAMED
  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
  ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
  infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
  ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • rosyjski
 • niemiecki

Choroby

 • wady postawy
 • zwyrodnienia stawów
 • schorzenia kręgosłupa

Zdjęcia