Krzysztof Ignacy Świderski

Kardiolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 1994 roku uzyskałem tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2003 roku tytuł… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry.Panie doktorze mam wrodzoną wadę serca wykrytą u mnie w wieku 5 lat.Dzisiaj mam niepełne 26.Wada to:niedomykalność zastawki aortalnej.Do dnia dzisiejszego nie mam wymienionej zastawki serca.Przez całe życie nie mogłam ćwiczyć na lekcjach wf-u.Rok temu na konsultacji kardiologicznej lekarka… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Wyczynowo to nie ,ale rekreacyjnie to tak

 • dzień dobry.Prosze o pomoc.Biorę lek na nadciśnienie prestarium 5mg rano i 2,5mg wieczorem.....Zdarza sie że spadek ciśnienia jest przy wysokim ciśnieniu zewnętrznym nawet 99.59.78......a przy niskim ciśnieniu zewnętrznym moje ciśnienie w górę...Często pomimo leków 157/97,a puls 56.....ostatnio podczas… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Za mało danych na profesjonalną odpowiedź- jaki wiek, choroby współistniejące, analizy krwi it.p

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 1994 roku uzyskałem tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2003 roku tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii. W latach 2005- 2011 pełniłem funkcję Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Radzyniu Podlaskim. Obecnie pracuję na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę lekarską poprzez udział w konferencjach naukowych i szkoleniach.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Sekcji Echokardiografii PTK.

  Zapraszam na wizyty do mojego gabinetu.

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby układu krążenia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do dr trafiliśmy z polecenia... opinii internetowych...:) Pierwsza wizyta za nami, z dr Świderskim stety/niestety na pewno nawiążemy dalszą współpracę... Lekarz bardzo kompetentny, a więc jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni...!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uratował mi życie. Wykrył zawał wezwał karetkę. Mimo mojego dobrego samopoczucia i protestów nie wypuścił z gabinetu. Dziękuję

  Krzysztof Ignacy Świderski2017-08-20

  Dziękuję Pani z pozytywny komentarz.Życzę zdrowia.A jak postępy w rzucaniu palenia?Zapraszam na wizytę kontrolną. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Jest osobą kompetentną, dobry specjalista.Na miejscu wykonuje badania, które są przydatne w diagnozie i dalszym leczeniu.

  Krzysztof Ignacy Świderski2017-08-20

  Dziękuję z pozytywny komentarz i pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz pełen empatii,dyskretny i kulturalny.Szybko postawił trafną diagnozę.Lekarstwa przepisane przez Pana doktora są bardzo skuteczne.Polecam gorąco tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta jak najbardziej OK. Zgodnie z rezerwacją. Bez opóźnienia. Lekarz konkretny, miły,kompetentny. Mąż korzystał juz kilkakrotnie i nadal ma zamiar. Polecam.

 • Lekarz bardzo rzeczowy. Pomógł mężowi zdiagnozować ciężką chorobę serca. Po kilku wizytach stan mojego męża, ustabilizował się. Pomimo wielu wizyt u innych specjalistów, dopiero dr Świderski umiał nam pomóc. Gorąco polecam.

  P.S> Dr Świderski jest bardzo miły i przystojny.