Krzysztof Ignacy Świderski

Kardiolog, Internista

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 1994 roku uzyskałem tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2003 roku tytuł… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (12)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 1994 roku uzyskałem tytuł specjalisty drugiego stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2003 roku tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii. W latach 2005- 2011 pełniłem funkcję Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Radzyniu Podlaskim. Obecnie pracuję na Oddziale Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Systematycznie podnoszę swoją wiedzę lekarską poprzez udział w konferencjach naukowych i szkoleniach.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Sekcji Echokardiografii PTK.

  Zapraszam na wizyty do mojego gabinetu.

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. Dokładny, konkretny, wszystko cierpliwie słuchał i tłumaczył. Była to pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Zdecydowanie polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do dr trafiliśmy z polecenia... opinii internetowych...:) Pierwsza wizyta za nami, z dr Świderskim stety/niestety na pewno nawiążemy dalszą współpracę... Lekarz bardzo kompetentny, a więc jesteśmy naprawdę mile zaskoczeni...!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uratował mi życie. Wykrył zawał wezwał karetkę. Mimo mojego dobrego samopoczucia i protestów nie wypuścił z gabinetu. Dziękuję

  Krzysztof Ignacy Świderski2017-08-20

  Dziękuję Pani z pozytywny komentarz.Życzę zdrowia.A jak postępy w rzucaniu palenia?Zapraszam na wizytę kontrolną. Pozdrawiam.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Jest osobą kompetentną, dobry specjalista.Na miejscu wykonuje badania, które są przydatne w diagnozie i dalszym leczeniu.

  Krzysztof Ignacy Świderski2017-08-20

  Dziękuję z pozytywny komentarz i pozdrawiam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz pełen empatii,dyskretny i kulturalny.Szybko postawił trafną diagnozę.Lekarstwa przepisane przez Pana doktora są bardzo skuteczne.Polecam gorąco tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta jak najbardziej OK. Zgodnie z rezerwacją. Bez opóźnienia. Lekarz konkretny, miły,kompetentny. Mąż korzystał juz kilkakrotnie i nadal ma zamiar. Polecam.

 • P

  Lekarz bardzo rzeczowy. Pomógł mężowi zdiagnozować ciężką chorobę serca. Po kilku wizytach stan mojego męża, ustabilizował się. Pomimo wielu wizyt u innych specjalistów, dopiero dr Świderski umiał nam pomóc. Gorąco polecam.

  P.S> Dr Świderski jest bardzo miły i przystojny.