lek.

Krzysztof Ideć

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Lekarz rodzinny, Kardiolog

18 opinii +dodaj

Umów wizytę
199 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: nadciśnienie tętnicze, tętno wysokie

  Super lekarz, świetny fachowiec - ogromna wiedza medyczna, bardzo życzliwy i przede wszystkim uśmiechnięty.Uwielbiam do niego chodzić bo zawsze coś ciekawego opowie na rozluźnienie atmosfery i spadek ciśnienia tętniczego :) Zawsze wszystko wytłumaczy i przypisze odpowiednie leczenie, które w efekcie przynosi żądany efekt. Jego Nazwisko jest cenione(znane) wśród wielu, wielu pacjentów z którymi miałem okazję rozmawiać.Panie Doktorze- Do zobaczenia !

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38

  Swietny lekarz! Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta i zna sie na lekach trakze spoza swojej specjalizacji (a to rzadkosc). Zwraca uwage na wszelkie szczegoly i informacje jakie pacjent przekazuje i kladzie nacisk na interakcje miedzy lekami (rowniez niestety bardzo rzadka praktyka). Dr Idec wykazuje sie ponadto bardzo wysoka kultura osobista. Polecam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: ECHO serca

  Profesjonalny i co ważne dla pacjenta miły lekarz,wszystko wytłumaczy zobrazuje świetne podejście , serdecznie polecam .

 • I

  Super lekarz.Wysłucha pacjenta,dokładnie zbada i ma tak zwanego czuja!!! Polecam serdecznie!!!

 • G

  Rewelacyjny lekarz. Niesamowicie troskliwy i do każdego podchodzi indywidualnie. Ma naprawdę rozległą wiedzę i potrafi jej używać!!! Polecam!

 • G

  Nie lubię chodzić do lekarzy bo zawsze mi wmawiają że nic mi nie jest. Jest to jedeny lekarz u którego się chętnie leczę! Jest kompetentny, miły i ma poczucie humoru i stawia dobre diagnozy. Polecam bardzo!

 • G

  Najlepszy lekarz jakiego znam,bezbłędny diagnostyk, niezłe poczucie humoru, świetny człowiek. Bardzo polecam!

 • G

  Doskonały lekarz, potrafi, co dzisiaj jest rzadkością, kompleksowo zająć sie pacjentem. Uważnie słucha, nie lekceważy żadnych objawów, jak trzeba zaleca dodatkowe badania. Zawsze stawia trafne diagnozy. Dzięki Jego natychmiastowej diagnozie moja mama żyje. Kierował nami do zabiegu i od tamtej pory leczymy się tylko u Niego. Oprócz tego,że jest świetnym lekarzem, jest wspaniałym, normalnym, bardzo przystojnym, ciepłym facetem z dużym poczuciem humoru. Polecam!!!Odpukać nic mi jeszcze nie dolega, ale jeśli zacznie to jestem spokojna, będę w najlepszych rękach :)

 • G

  Byłem za namową sąsiadki "zakochanej" w tym lekarzu na wizycie z moim ojcem (82 letnim) leczonym nieskutecznie na napadowe migotanie przedsionków. Na wizytę w jego prywatnym gabinecie czekałem prawie 3 tygodnie. Po zbadaniu ojca stwierdził, że jest jeszcze inna arytmia i zaproponował wykonanie u siebie holtera. Myślałem że gość sobie napędza koniunkturę, ale zaryzykowałem. Okazało sie ze miał rację, wyszła jakaś dosyć groźna arytmia jak określił komorowa. Zmienił wszystkie leki i ojciec od prawie 2 miesięcy nie miał migotania, a normalnie nie było tygodnia żeby nie mdlał przy arytmii. Ma gość wyczucie i dokładnie bada.

 • G

  Niesamowity facet. Weszłam do gabinetu, poprosił żebym usiadła, zapytał w czym może pomóc. Zaczęłam opowiadać i nagle przerwał moją wypowiedź i powiedział zebym oznaczyła sobie szybko -najlepiej dzisiaj- hormony tarczycy, bo jemu sie wydaje że mam nadczynność tarczycy, a serce zdrowe. Bez badania! I żebym sie zgłosiła pojutrze z wynikami badań. Zdziwiłam sie bo byłam przed 3 m-cami u endokrynologa z podwyższonym cukrem we krwi i nic mi nie mówił o tarczycy.
  Zrobiłam badania i szok - TSH nieoznaczalne, a pozostałe 2 i 3 krotnie podwyżwszone. Wróciłam do niego, przyjął z wynikami bez kolejki bo rejestracji juz na ten dzień nie było, po czym uśmiechnął się osłuchał serce, zmierzył ciśnienie, i skierował do swojego kolegi endokrynologa. Jeszcze przy mnie zadzwonił i umówił na wizytę za 2 dni w spółdzielni.
  Polecam - ma ogromne wyczucie!

Doświadczenie i kwalifikacje