Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

 • M

  Profesjonalny i co ważne dla pacjenta miły lekarz,wszystko wytłumaczy zobrazuje świetne podejście , serdecznie polecam .

 • Super lekarz.Wysłucha pacjenta,dokładnie zbada i ma tak zwanego czuja!!! Polecam serdecznie!!!

 • Rewelacyjny lekarz. Niesamowicie troskliwy i do każdego podchodzi indywidualnie. Ma naprawdę rozległą wiedzę i potrafi jej używać!!! Polecam!

 • Nie lubię chodzić do lekarzy bo zawsze mi wmawiają że nic mi nie jest. Jest to jedeny lekarz u którego się chętnie leczę! Jest kompetentny, miły i ma poczucie humoru i stawia dobre diagnozy. Polecam bardzo!

 • Najlepszy lekarz jakiego znam,bezbłędny diagnostyk, niezłe poczucie humoru, świetny człowiek. Bardzo polecam!

 • Doskonały lekarz, potrafi, co dzisiaj jest rzadkością, kompleksowo zająć sie pacjentem. Uważnie słucha, nie lekceważy żadnych objawów, jak trzeba zaleca dodatkowe badania. Zawsze stawia trafne diagnozy. Dzięki Jego natychmiastowej diagnozie moja mama żyje. Kierował nami do zabiegu i od tamtej pory leczymy się tylko u Niego. Oprócz tego,że jest świetnym lekarzem, jest wspaniałym, normalnym, bardzo przystojnym, ciepłym facetem z dużym poczuciem humoru. Polecam!!!Odpukać nic mi jeszcze nie dolega, ale jeśli zacznie to jestem spokojna, będę w najlepszych rękach :)

 • Byłem za namową sąsiadki "zakochanej" w tym lekarzu na wizycie z moim ojcem (82 letnim) leczonym nieskutecznie na napadowe migotanie przedsionków. Na wizytę w jego prywatnym gabinecie czekałem prawie 3 tygodnie. Po zbadaniu ojca stwierdził, że jest jeszcze inna arytmia i zaproponował wykonanie u siebie holtera. Myślałem że gość sobie napędza koniunkturę, ale zaryzykowałem. Okazało sie ze miał rację, wyszła jakaś dosyć groźna arytmia jak określił komorowa. Zmienił wszystkie leki i ojciec od prawie 2 miesięcy nie miał migotania, a normalnie nie było tygodnia żeby nie mdlał przy arytmii. Ma gość wyczucie i dokładnie bada.

 • Niesamowity facet. Weszłam do gabinetu, poprosił żebym usiadła, zapytał w czym może pomóc. Zaczęłam opowiadać i nagle przerwał moją wypowiedź i powiedział zebym oznaczyła sobie szybko -najlepiej dzisiaj- hormony tarczycy, bo jemu sie wydaje że mam nadczynność tarczycy, a serce zdrowe. Bez badania! I żebym sie zgłosiła pojutrze z wynikami badań. Zdziwiłam sie bo byłam przed 3 m-cami u endokrynologa z podwyższonym cukrem we krwi i nic mi nie mówił o tarczycy.
  Zrobiłam badania i szok - TSH nieoznaczalne, a pozostałe 2 i 3 krotnie podwyżwszone. Wróciłam do niego, przyjął z wynikami bez kolejki bo rejestracji juz na ten dzień nie było, po czym uśmiechnął się osłuchał serce, zmierzył ciśnienie, i skierował do swojego kolegi endokrynologa. Jeszcze przy mnie zadzwonił i umówił na wizytę za 2 dni w spółdzielni.
  Polecam - ma ogromne wyczucie!

 • Bardzo dobry lekarz i równocześnie miły człowiek. Szybko zdiagnozował mój problem i zlecił odpowiednie leczenie. Polecam, zwłaszcza, że wizyty w jego prywatnym gabinecie są po bardzo przystępnych cenach.

 • Nawet trudno mi wyrazić bardziej rozbudowaną opinię, gdyż wizyta była dość krótka. Przyszłam na standardowa kontrole ktorym powinnam sie poddawac po operacji. Zmierzono mi cisnienie, osłuchano, po czym doktor stwierdzil "przykro mi to pani mowic, ale zostala pani wyleczona".

  Lekarz nie zlecil zadnych dodatkowych badan, jako chociazby podstawowe echo serca, pomijajac juz holtera.