Umów wizytę
291 odwiedzin w ciągu 30 dni

PRZYJMUJĘ W GABINECIE PRZY UL. DĘBOWEJ 12, NA DOMOFONIE PROSZĘ WCISNĄĆ "1". Skończyłem studia medyczne w Krakowie. Od 1998 do 2016 roku pracowałem w Szpitalu im. Babińskiego w Kobierzynie.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Przyjazną atmosferę w gabinecie
Skuteczność leczenia
Leczenie depresji

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Gil

  Jestem pewna, że nie mogłam trafić na lepszego lekarza - pan doktor ma świetne podejście do pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i udało mu się sprawić, że w końcu przestałam obawiać się pomiarów ciśnienia :) Polecam każdemu!

  Krzysztof Gil2018-06-14

  Akurat pomiar ciśnienia wykonuję niejako "przy okazji" badania psychiatrycznego, ale jeśli się Pani nie bała, to się cieszę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof GilUsługa: badanie psychiatryczne (pierwsza wizyta - diagnostyczna) - 60 minut

  Polecam. Mimo, że na wizyty do doktora uczęszczam od krótkiego czasu, udało mu się w znaczny sposób pomóc w zwalczaniu mojej fobii społecznej. Wizyty w miłej atmosferze, bardzo dobry dobór leków, który
  jest dostosowywany w trakcie leczenia. Dodatkowo w cenie możliwość kontaktu telefonicznego w razie jakichkolwiek problemów.

  Krzysztof Gil2018-04-23

  Dziękuję za, okazane mi, zaufanie.
  Pozdrawiam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Gil

  Do gabinetu Pana doktora trafiłam z silnymi objawami nerwicy. Pan Krzysztof uważnie dobierał mi leki i w razie potrzeby modyfikował ich dawkowanie. W kryzysowych sytuacjach mogłam zadzwonić do doktora po poradę i wsparcie. Widzę już lekką poprawę, a to dla mnie bardzo dużo. Chociaż wiem, że jeszcze długa droga przede mną, dzięki Panu doktorowi odzyskałam nadzieję, której już mi brakowało. Pan Krzysztof ma również poczucie humoru, dlatego wizyty przebiegają w miłej i luźnej atmosferze. Jak najbardziej polecam:)

  Krzysztof Gil2018-04-16

  :-)

 • K
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Psychoterapii w Myślenicach, ul. Pardyaka 5

  Leczę się u doktora od pół roku i widząc podejście oraz zaangażowanie mogę polecić w każdej sytuacji. Dobór odpowiednich leków jest wręcz perfekcyjny. Lekarz nie chce "zmulić" pacjenta i go hodować tylko faktycznie pomóc.

  Krzysztof Gil2018-03-23

  Dziękuję. Faktycznie nie lubię "hodować" pacjentów. Wolę, żeby przyszli kilka razy i wysłuchać, jak działają na nich leki.
  Pozdrawiam.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof GilUsługa: badanie psychiatryczne (pierwsza wizyta - diagnostyczna) - 60 minut

  Podpisuję się pod poniższymi opiniami obydwiema rękami ! Pan doktor jest nie tylko kompetentnym lekarzem , ale również sympatycznym człowiekiem. Wizyty przebiegają w miłej i luźnej atmosferze. Nie przepisuje on " swoich ulubionych" leków ( co zdarzyło mi się u poprzedniego lekarza) , a jedynie takie, które rzeczywiście pomagają danej osobie. Bardzo ważne, o ile nie najważniejsze , dla mnie jest to, że w razie jakichkolwiek wątpliwości lub gdy coś się dzieje niedobrego , można do pana doktora zadzwonić i skonsultować z nim problem . Jest więc lekarzem nie tylko w gabinecie, ale również poza nim :)
  Jeśli więc ktoś poszukuje dobrego specjalisty i się waha, to z całego serca polecam wizytę u Pana Doktora !

  Krzysztof Gil2018-02-03

  Dziękuję.

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof GilUsługa: psychoterapia

  Wizyta bez najmniejszych zastrzeżeń, Same pozytywy - dobre podejście do pacjenta, bardzo miła rozmowa i przede wszystkim cierpliwość i zrozumienie.

  Krzysztof Gil2018-01-29

  Dziękuję z zaufanie.

 • M

  Leczę się u pana doktora od kilku miesięcy i cieszę się, że do niego trafiłam. Doktor jest dokładny, nie pospiesza, wysłuchuje i nie ocenia. Na wizytach mam poczucie, że faktycznie zajmuje się mną, a nie jakimś przypadkiem jednym z wielu. Dobrze dobiera leki i bierze pod uwagę uwagi pacjenta, jeśli źle się po tych lekach czuje. Jak trzeba, to mówi wprost też niewygodne rzeczy.

  Krzysztof Gil2018-01-11

  :)

 • P
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof GilUsługa: badanie psychiatryczne (pierwsza wizyta - diagnostyczna) - 60 minut

  Lekarz godny polecenia dla każdego. Po wizycie czułem sie jakbym Pana Doktora znał już bardzo długo. Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wysłucha i zrozumie! Juz sie nie moge doczekac kolejnej wizyty :)

  Krzysztof Gil2018-01-09

  :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Gil

  Po pierwszej wizycie mogę ocenić, że Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, cierpliwy i fachowy. Wierzę, że pomoże mi podnieść się z obecnej sytuacji. Na pewno będę kontynuował wizyty!

  Krzysztof Gil2017-12-19

  Miło mi, postaram się Pana nie zawieść.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz i miła, luźna atmosfera podczas wizyty. Już niedługo kolejna wizyta, na którą oczywiście z przyjemnością przyjdę. Polecam serdecznie :)

  Krzysztof Gil2017-09-19

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że docenia Pan konkretność i miłą atmosferę. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (105)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZYJMUJĘ W GABINECIE PRZY UL. DĘBOWEJ 12, NA DOMOFONIE PROSZĘ WCISNĄĆ "1".
  Skończyłem studia medyczne w Krakowie. Od 1998 do 2016 roku pracowałem w Szpitalu im. Babińskiego w Kobierzynie. W 2005 roku zdałem egzamin specjalizacyjny w Warszawie. W swojej karierze zawodowej pracowałem także w poradni odwykowej i zdrowia psychicznego, z uzależnionymi w Ośrodku MONAR-u, w Środowisku (wizyty w domu pacjenta). Dzięki pracy w Pogotowiu Ratunkowym i licznych dyżurach w ogromnym szpitalu psychiatrycznym, mam doświadczenie w tzw. medycynie somatycznej. Uważam, że pacjent jest całością, a nie zbiorem organów, które należy leczyć. Obecnie przyjmuję w gabinecie w Krakowie, pracuję też w Poradni w Myślenicach. Staram się - nie przekraczając pewnych granic - poświęcić pacjentowi tyle czasu, ile trzeba.
  Leczę osoby pełnoletnie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Publikacje

 • "Risperidon leczenie schizofrenii - pacjenci stwarzający szczególne problemy terapeutyczne" (wykład PTP 1999)
 • Wystąpienie na Międzynaropdowej Konferencji "Terapia Uzależnień" w Krakowie w 2000 - " Leczenie ambulatoryjne pacjentów uzależnionych i ich rodzin". Wystąpienie ukazało się drukiem z tłumaczeniem na język angielski.
 • Wykład - "Leczenie kompleksowe w ramach Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego" - "Rola Ambulatorium przyszpitalnego" (Szpital Babińskiego 2005 rok)
 • Prowadzenie szkoleń z leczenia odwykowego dla specjalizujących się lekarzy rodzinnych - 2000-2001, Szpital im. Babińńskiego w Krakowie.
 • Wykłady z psychiatrii dla studentów studiów podypolomowych "Społeczne i medyczne aspekty leczenia AIDS" w Collegium Ignatianum w Krakowie 2007-2008.
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagrody Pacjentów, np. przesyłanie kartek świątecznych, czsami imieninowych przez długie lata.
 • Umowa z NFZ o wystawianiu recept na leki refundowane

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Szpital im. Dietla w Krakowie - z interny (staż podyplomowy)
 • Pogotowie Ratunkowe Kraków - staż z chirurgii (podyplomowy) i samodzielna praca W PR w Myślenicach
 • Szpital im. Dietla w Krakowie - staż z neurologii (do specjalizacji)
 • Staże specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii w Krakowie
 • Staż specjalizacyjny w Ośrodku Leczenia Nerwic w Krakowie
 • Staże specjalizacyjne z psychiatrii ogólnej i terapii odwykowej w Szpitalu Babińskiego w Krakowie
 • MONAR Kraków
więcej

Certyfikaty

 • Krzysztof Gil, psychiatra w mieście Kraków - Certyfikaty
 • Krzysztof Gil, psychiatra - Certyfikaty