dr

Krzysztof Dudziński

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Terapeuta, Specjalista medycyny naturalnej

7 opinii +dodaj

Dr Krzysztof Dudziński to psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psychosomatyk, coach i trener mentalny z przeszło 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Reprezentuje holistyczne i o ile możliwe… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Leczenie zaburzeń lękowych (nerwicy i fobii)

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia, Hipnoterapia, Psychosomatyka, Coaching i Terapia ParUsługa: Hipnoterapia, ( Hipnoza)

  Bardzo wierze w leczenie emocji i zmiane postepowania hipnoza ze wzgledu na to ze emocje, a nie wydarzenia, sa kodowane w naszej podswiadomosci. Nie zdajemy sobie sprawy jak one wplywaja na nasze postepowanie, odbieranie innych i ich nas. Pan doktor ma wspaniale i profesjonalne podejscie do pocjeta. Krotka hipnoza na koniec wizyty byla bardzo emocjonalnym zakonczeniem sesji i jestem bardzo zadowolona jaki miala na mnie wplyw. Terapia hipnoza jest bardzo efectywna. Bardzo polecam zaznajomic sie czym jest hipnoza i skorzystac z uslug pana dr Dudzinskiego.

  Krzysztof Dudziński2018-07-10

  Dziękuję bardzo to miłe. Pozdrawiam serdecznie

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychoterapia, Hipnoterapia, Psychosomatyka, Coaching i Terapia ParUsługa: hipnoterapia, ( hipnoza)

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Spokojna i rzeczowa rozmowa. Dzięki spotkaniu z p. Doktorem Dudzińskim na nowo uwierzyłem w siebie i wróciłem do normalnego życia. Serdecznie polecam !!!

  Krzysztof Dudziński2018-07-10

  Dziękuję i cieszę się bardzo z tego że mogłem Panu pomóc.

 • K

  Pan Krzysztof jest bardzo empatyczną osobą. Ma ogromne doświadczenie. Jego cenne wskazówki wdrożyłam w życie i żyje się lepiej i lżej. Polecam i Pozdrawiam :)

  Krzysztof Dudziński2016-08-17

  Dobry wieczór, a to miła niespodzianka, Cieszę się, że Pani lepiej się czuje,
  Super!
  Pozdrawiam

 • J

  Dzieki pomocy pana Dudzinskiego zeczelan znowu normaknie sypiac. Zanim mi pomogl dwa lata bezskutecznie walczylam z bezsennoscia. Dziekuje i polecam

  Krzysztof Dudziński2015-12-22

  Dziękuję za okazane zaufanie

 • I

  Dzień dobry, doktor Krzysztof Dudziński to doświadczony terapeuta. Traktuje pacjenta z wyjątkową uwagą, cierpliwością i odpowiedzialnością. Można się z nim spotkać bezpośrednio, jak również w miarę potrzeby online, co daje poczucie bezpieczeństwa. Jego metoda terapii jest przede wszystkim skuteczna. Życzę wszystkim poszukującym pomocy aby trafili do dr. Krzysztofa Dudzińskiego. Pozdrawiam

  Krzysztof Dudziński2015-12-22

  Dzień dobry, dziękuję i życzę Wesołych Swiąt

 • Depresja to straszna choroba, z która trudno poradzić sobie bez pomocy specjalisty. Pan dr Krzysztof Dudziński pomógł mi przez to przejść. Dzisiaj jestem juz zupełnie inną osobą niż kiedyś, uwierzyłam w siebie, we własne możliwości. Chce mi się normalnie żyć.
  Jest wspaniałym człowiekiem, a przede wszystkim skutecznym psychoterapeutą.
  Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pacjentów Malgorzata

  Krzysztof Dudziński2015-10-31

  Witam i dziękuję za opinię, przepraszam że tak późno ale dopiero teraz przeczytałem. Pozdrawiam

 • L

  Profesjonalizm i doświadczenie – tak mogę ocenić pracę doktora Dudzińskiego. Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie depresję. Rok po odstawieniu leków antydepresyjnych na nowo pojawiły się objawy mojej choroby. Wtedy właśnie dowiedziałam się o doktorze Dudzińskim. Trwająca od lipca tego roku psychoterapia spowodowała, że nie muszę brać leków, zniknęła bezsenność i bóle głowy. Mam wizyty co miesiąc w Warszawie. W międzyczasie korzystam czasami z porad online, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. W każdym bowiem momencie mogę poprosić doktora o radę i wsparcie. Polecam tego psychoterapeutę z całą pewnością.

  Krzysztof Dudziński2015-10-06

  Dziękuję bardzo !

Pytania pacjentów (239)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Krzysztof Dudziński to
  psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psychosomatyk, coach i trener mentalny z przeszło 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Reprezentuje holistyczne i o ile możliwe systemiczne podejście do problemów pacjenta. Jest psychoterapeutą eklektycznym tzn. że dobiera rodzaj terapii pod kątem pacjenta a nie nagina pacjenta do swojego czy aktualnie modnego „nurtu psychoterapeutycznego”
  Wykształcenie zdobywał w Polsce na Uniwersytecie Warszawskim, a po roku 1980 już na emigracji w Niemczech (Psychoterapia i homeopatia) i USA (Hipnoterapia) . Przebywał także przez 6 miesięcy w klasztorze Wat Manhadatu w Tajlandii na nauce medytacji.

  Jest Coachem mentalnym i autorem metody Power-Coaching® opartej na G.R.O.W. i coachingu sportowym jest także jest autorem nagrań hipno-transoidalnych® - przeznaczonych dla osób cierpiących na nerwice lękową, fobie bezsenność i niektóre choroby psychosomatyczne w tym szczególnie jako suport psychoterapeutyczny dla chorych na raka i łuszczycę.
  Swoją wiedzę stale poszerza poprzez uczestniczenie w licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach naukowych. Sam prowadzi również warsztaty i odczyty. Jest autorem wielu publikacji oraz artykułów.
  Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Niemczech i Holandii z przerwą na roczną pracę w USA. Od 2010 roku praktykuje na zmianę w Warszawie i w Gronau (na granicy niemiecko-holenderskiej) Dużo podróżuje po Azji i Ameryce Środkowej, gra w tenisa, płetwonurkuje i fotografuje.

  Psychoterapia eklektyczna oznacza że dobieram rodzaj terapii pod kątem pacjenta
  np.
  psychoterapia kognitywna (poznawcza)
  opiera się na założeniu, że zniekształcone, nieprzystosowawcze lub błędne struktury myślowe (myślenie) wpływają na psychikę i zachowanie człowieka, a także na jego rzeczywistość ( to nasze myśli kształtują naszęą rzeczywistość) Realistyczna ocena i korektura tych wzorców myślowych prowadzi do wydostania się z klatki "chorej" rzeczywistości.
  Jest skuteczna i często stosowana przeze mnie przy:

  zaburzeniach depresyjnych
  zaburzeniach lękowych ( Nerwica)
  zaburzeniach obsesyjno- kompulsywnych (nerwica natręctw) ,
  zespole lęku napadowego /Panika/
  hipochondrii (nerwica hipochondryczna )
  terapii par
  zaburzeniach traumatycznych

  Psychoterapia behaviouralna ( zachowawcza)

  metoda leczenia zaburzeń psychicznych opracowana w oparciu o zasady behawioryzmu (uczenie się dzięki warunkowaniu).

  Psychoterapia behawioralna skupia się wyłącznie na zachowaniu człowieka, jako jego naturalnej reakcji na bodźce z otoczenia (reakcje naturalne uważa się za efekt warunkowania). Ważne jest tu i teraz, natomiast mniej ważne są wydarzenia z przeszłości chyba, że są bezpośrednimi przyczynami zaburzeń i chorób.

  Terapia opiera się na technikach treningowych, takich jak m.in. trening relaksacji, wykorzystywany w systematycznej desensytyzacji (odwrażliwianiu) pomocnej w leczeniu fobii czy trening asertywności i wielu innych.

  Stosuję przy terapii:

  fobii
  nerwicy lękowej
  nerwicy hipochondrycznej
  paniki
  chronicznego stresu
  borderline
  koncentracji, gonitwy myśli
  stresu pourazowego

  systematyczna desensytyzacja (desensybilizacja, odwrażliwianie)

  Technika terapeutyczna należąca do psychoterapii zachowawczej stosowana w leczeniu zaburzeń lękowych Polega na uczeniu pacjenta uzyskiwania stanu głębokiej relaksacji (alfa) i wprowadzania się w ten stan w obecności przedmiotu czy zjawiska wywołującego lęk. Opiera się na oczywistym założeniu, że lęk i relaksacja, będąc zjawiskami wzajemnie przeciwstawnymi, nie mogą współwystępować .

  Stosuję wyłącznie w leczeniu:

  Fobii  Psychoterapia kognitywno - behaviouralna ( poznawczo - zachowawcza )
  jest metodą łączącą zasady terapii behawioralnej oraz kognitywnej .dąży do zmiany sposobów zachowania i myślenia tak, by sprzyjały one prawidłowemu funkcjonowaniu psychiki.
  Jest w Polsce najbardziej popularnym nurtem psychoterapeutycznym. Niestety często naużywanym jako panaceum na wszystko. Od psychoterapeuty zależy jednak jak połączy te dwie metody w jedną całość i czy to w ogóle konieczne.
  Znajduje zastosowanie przy leczeniu wymienionych już powyżej chorób i zaburzeń.
  Sam stosuję tę metodę przy leczeniu

  lęku egzystencjalnego,
  lęku przed lataniem,
  bulimii,
  chorób psychosomatycznych.

  Metoda Magic Words

  to bardzo mało znana w Polsce metoda wywodzi się po trosze z NLP i hipnoterapii ericcsonowskiej. Zawiera także elemety kinezjologii. Polega na przeprogramowywaniu skojerzeń wizualnych z werbalnymi.

  Osiągam tutaj bardzo dobre efekty prze leczeniu wszelakich ZOOFOBII np.

  arachnofobia,
  sfeksofobia
  kynofobia


  psychoterapia psychodynamiczna

  to metoda terapii zaburzeń psychicznych, oparta na założeniach teorii psychoanalizy. Zgodnie z nią, podstawą objawów chorobowych są nieświadome popędy, którym cenzura nie pozwala na wkroczenie do świadomości i realizację. W efekcie tego stanu rzeczy muszą one szukać innej drogi ujścia. Tą drogą okazują się być objawy neurotyczne. Jest to terapia długotrwała o wysokiej częstotliwości sesji opierająca się głównie o relację terapeutyczną i dialog terapeutyczny, mający na celu pomoc pacjentowi w rozumieniu sposobów tworzenia przez niego sądów dotyczących rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej Podstawowym narzędziem jest rozmowa. W zakres form terapii psychodynamicznej wchodzą zarówno terapia ekspresywna jak i na drugim biegunie, terapia wspierająca (poradnictwo, wyrażanie sądów o rzeczywistości, psychoedukacja)
  Według mnie jednak za bardzo więże pacjenta i właściwie jest nardziej rodzajem coachingu mentalnego niż
  psychoterapii. Jest to terapia w miarę uniwersalna. Stosuję w
  przypdku ludzi

  nieszczęśliwych w związkach i pracy,
  zagubionych w życiu
  cierpiących na lęk przed samotnością
  uzależnionych od seksu
  chorobliwie otyłych

  Psychoterapia systemowa

  chodzi tu o wspólne rozumienie otoczenia danje osoby np. rodzina, praca, środowisko socjalne jako systemu dynamicznie połączonych elementów, które wzajemnie na siebie w sposób cirkularny wpływają i wywołuję interakcję.
  Niestety nie zawsze jest możliwa ponieważ wymaga współpracy wielu.
  Zastosowanie

  terapia par ( w pierwszym rzędzie )
  nerwica lękowa,
  depresja
  psychosomatyka
  obłożne choroby
  uzależnienia


  TERMINY
  Proszę umawiać na dwa tygodnie wcześniej wyłącznie przez:
  www.psychotherapie-live.de
  lub
  https://www.facebook.com/dudzinski.psychoterapia/
  Terminy Last Minute - telefonicznie

  Honoraria :
  Sesja psychoterapeutyczna, psychosomatyczna
  300 zł / 75 min Warszawa
  Preferowany rytm terapeutyczny : sesje osobiste raz na 3-4 tygodnie
  w międzyczasie 1-2 sesje online przez SKYPE - dopasowuje się do potrzeb pacjenta.

  Konsultacje online SKYPE ....
  Konsultacja wstępna 120 zł/ 45 min
  Następne 3 sesje 300 zł za 3 Sesje


  Honoraria Hipnoza, patrz : http://ohfq1k.webwavecms.com/

  Wizyty domowe :
  wyłącznie psychosomatyka ( rak, łuszczyca) i fobia społeczna
  ceny zależne od odległości

  Poniżej cennik specjalistycznych nagrań terapeutycznych MP3
  Nagrania hipno-transoidalne
  ( nazwa zastrzeżona)

  Bezsenność .................129,00 zł
  https://www.instagram.com/p/BP74lHLguGD/?taken-by=mentalguru
  Pokonaj stres ............129,00 zł
  Pokonaj lęk egzaminacyjny i nerwowość w czasie rozmowy
  kwalifikacyjnej ..... 149,00 zł
  Zaburzenia lękowe, (Nerwica) napady paniki 149,00 zł
  https://www.instagram.com/p/BDt4KQaCir3/?taken-by=mentalguru

  Psychosomatyczne
  Rak, Łuszczyca :
  Terapia podprogowo wspierająca 249,00 zł
  Głos który leczy duszę i ciało 299,00zł
  Aktualna wysokość honorarium za konsultację 50 min w Niemczech 40,00 Euro
  75 min w Niemczech 70,00 Euro


  Warsztaty i odczyty:
  http://www.psychotherapie-live.de/events/

  Artykuły prasowe i filmy You Tube :
  http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
  https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
  http://psychotherapie-live.de/data/documents/Coaching-w-pytaniach-i-odpowiedziach-A.pdf
  http://psychotherapie-live.de/data/documents/Zostac-czy-odejsc2.pdf
  http://psychotherapie-live.de/data/documents/Problemyseksualne-FeMale.pdf
  http://psychotherapie-live.de/data/documents/Rzucenia-Palenia-artykul1.pdf
  https://youtu.be/MsrQzySPnrY
  https://www.youtube.com/watch?v=nFbTWcITt44
  https://www.youtube.com/watch?v=_aM97Xll6_g


  psychewarszawa@gmail.com
  lub telefonicznie 669#197#653
  Psychoterapia :
  www.psychotherapie-live.de
  https://www.facebook.com/dudzinski.psychoterapia/?ref=hl
  Hipnoza :
  lwww.facebook.com/Hipnoza.dudzinski
  ohfq1k.webwavecms.com
  Coaching :
  www.mentalpower.org
  https://www.facebook.com/mentalpower24/

  Man spricht deutsch
  English spoken
  NEWSLETTER - zapisy mailem

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski studia magisterskie
 • BTB Remscheid Heilpraktiker - Psychotherapie, Niemcy
 • MLDC Institute USA Transpersonal Psychology

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • niemiecki

Choroby

 • nerwica lękowa,
 • nerwica hipochondryczna, hipochondria
 • nerwica wegetatywna
 • zespół lęku napadowego, panika, lęk egzaminacyjny, trema,
 • depersonalizacja, derealizacja
 • nerwica natręctw, zaburzenie obsesyjno kompulsywne
 • Depresja, depresja lękowa.
 • Burnout
 • CHAD
 • terapia i coaching par - komunikacja, przemoc, teściowie
 • zaburzenia seksualne, na tle stresu lub nerwicy
 • syndrom złamanego serca
 • bezsenność na tle nerwicy i kumulacji stresu
 • Psychosomatyka - rak, łuszczyca, bulimia
 • Psychosomatyka - migrena, nerwobóle,bóle kręgosłupa, bóle stawów
 • Psychosomatyka - leczenie raka hipnozą
 • porady antymobbingowe, wojna psychologiczna
 • Borderline
więcej

Zdjęcia