prof. dr hab. n. med.

Krzysztof Czajkowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
353 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik . Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  tylko dzieki niemu doczekalismy sie upragnionej pociech z 3 ciąży
  nic dodać nic ująć

 • G

  Prowadził 2 moje ciaże, obie zagrożone. Spokojny, słucha tego co pacjentka mówi, nie lekceważy, nie straszy.Skierował mnie na USG do dr Szczeciny z Karowej który wychwycił pierwsze zapowiedzi zagrożenia mojej drugiej ciąży. Obie ciąże zakończyły się szczęśliwie mimo problemów (zagrożenie przedwczesnym porodem, w pierwszej hospitalizacja 3 ostatnie miesiące). Od tego Lekarza traficie też w razie czego na Karową co też jest ważne.

 • G

  Profesor Czajkowski uratował mnie przed niepotrzebną operacją, na którą skierował mnie niedouczony lekarz. Byłam wtedy jeszcze dziewczynką i każda wizyta u ginekologa była dla mnie koszmarem. Dzięki profesorowi to się zmieniło. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, kompetentny, konkretny, przełamał mój strach i zapewnił mi poczucie bezpieczeństwa. Mimo, iż profesor często musi wychodzić na oddział, również w czasie przeznaczonym na przychodnię, operuje, nigdy nie daje odczuć pacjentce, że jest zmęczony lub bardzo się spieszy. Wizyta trwa zawsze tyle ile wymaga tego indywidualna sytuacja i nigdy ani minuty krócej. Nigdy nie czułam się "wypychana" z gabinetu, bo jeszcze cała masa pacjentek na korytarzu. U innych lekarzy to prawie norma. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że takich lekarzy jak profesor już nie ma. To na pewno najlepszy ginekolog w Warszawie a zaryzykowałabym stwierdzenie, że również w Polsce.

 • Z

  Profesor Krzysztof Czajkowski ze szpitala na Karowej to człowiek wielkiego serca, umysłu i niespotykanej kultury osobistej. Ponieważ mam niespotykaną w Polsce wadę krwi żaden lekarz nie chciał mnie prowadzić, a u niego leczę się już prawie 10 lat i nigdy nie było problemu. Moją siostrę uratował przed kolejną operacją, gdy inni bezradnie rozkładali ręce i jak mantrę powtarzali "trzeba ciąć". Mam do niego bezgraniczne zaufanie w kwestiach medycznych i nigdy się nie zawiodłam.

 • G

  To najlepszy lekarz do jakiego udało mi się trafić w ciągu całego mojego życia. Takich lekarzy już nie ma. Ogromny szacunek dla pacjentki, podmiotowe traktowanie, ogromna kultura osobista i zawsze trafne sposoby leczenia... Leczę się u profesora od 2000roku i nigdy nie powiedział mi gdy miałam problem ze zdrowiem, że jest zmęczony,i nie przyjmie mnie jako dodatkowego pacjenta, nawet gdy schodził do przychodni po kilku operacjach. Nie wiem co by było, gdyby Go nie było. To jedyny lekarz u którego leczę się państwowo i najlepszy ze wszystkich jakich dane było mi poznać.

 • G

  Bardzo współczuję pani, która straciła dziecko.
  Trzeba jednak pamiętać, że w szpitalu do Profesora są kierowane najtrudniejsze przypadki, takie których inni lekarze często boją się prowadzić (jestem jednym z nich). Nie wiem jeszcze jaki będzie wynik naszych wspólnych starań o moje zdrowie, ale po kontaktach z wieeeeeloma lekarzami zdecydowałam leczyć się u Profesora. Ufam mu i jestem wdzięczna za to, że próbuje walczyć - byli tacy, którzy od razu odsyłali mnie z kwitkiem.

 • M

  Tak Go wychwalacie a ja dzięki niemu jego prowadzeniu mojej ciąży ledwo uszlam z życiem i stracilam dziecko.
  Po pierwsze nie bylo żadnej reakcji na to że mam lożysko przodujące i to te najgorsze po drugie jak jest prowadzona karta ciązy zero wpisow a przecież gdy chodzimy z naszymi kruszynkami pod sercem jest ona naszym drugim paszportem z krorego wszystkiego mozna sie dowiedziec gdy sie cos dzieje!!!!!!!!!!!!!!!
  Może powinien zerwac z rutyna lekarska bo jak sie okazalo chociaz by nawet na moim przykładzie do kazdej osoby trzeba podchodzic indywidualnie, i sluchac sluchac i jeszcze raz sluchac co mowi zwlaszcza gdy uprzedza ze w jeje rodzinie byly problemy z donoszeniem ciazy......

 • M

  Musisz podjechać na Karową do szpitala i podejsć do sekretariatu prof. Czajkowskiego lub jechać na Langiewicza 29 w pon i czwartki po 16tej.

 • H

  Podczas bardzo trudnej operacji uratował życie mojemu synkowi i mnie. Dziękujemy Panie Profesorze.

 • A

  Świetny specjalista, baaardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Prowadził moją ciąże i byłam bardzo zadowolona z jego opieki. Życzyłabym każdej dziewczynie w ciąży takiego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik .
  Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem ciąży u kobiet chorych na cukrzycę (cukrzyca ciążowa), leczeniem powikłań i patologii w ciąży.
  Na zaproszenie North American Diabetes Study Group wziął udział w specjalnej konferencji w San Antonio (USA) poświęconej planowaniu kierunków dalszych badań naukowych w ciąży powikłanej cukrzycą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Publikacje

 • Jest autorem lub współautorem ponad 100 prac, w tym 10 w czasopismach zagranicznych lub anglojęzycznych, 8 rozdziałów w podręcznikach. Jest autorem lub współautorem ponad 140 doniesień na zjazdach lub sympozjach, w tym 28 na zagranicznych międzynarodowych. Większość wystąpień zjazdowych, również zagranicznych, została opublikowana w formie streszczeń.

Zdjęcia