prof. dr hab. n. med.

Krzysztof Czajkowski

Ginekolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
370 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista ginekolog-położnik . Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Do profesora trafiłam problemem zdrowotnym ryzykownym dla mojej ciąży.
  Lekarze, z którymi konsultowałam się przed wizytą u prof. Czajkowskiego nie potrafili,nie chcieli, bali się podjąć ryzykownej decyzji lub chociażby doradzić. Nie wspominając już o lekarzu prowadzącym moją ciążę, który umył ręce. Jedynie Profesor bez zawahania, z ogromnym spokojem i pewnością siebie przedstawił mi plan leczenia, dając przy tym wiarę w powodzenie.
  Wszystko zakończyło się pozytywnie, a moja córeczka ma już 4,5 roku.
  Jestem ogromnie wdzięczna profesorowi za pomoc. To wybitny specjalista i wspaniały człowiek.

 • A

  Fachowiec, bardzo skrupulatny, zawsze wysłucha, niezwykle życzliwy i zawsze przyjmie, choćby padał na twarz po kilku operacjach. Nieprawdą jest, że nie prowadzi karty ciąży. Jestem jego pacjentką od 16 lat, prowadził w tym czasie trzy moje ciąże, w tym dwie zagrożone i jedną z cukrzycą ciążową- wszystko jest zawsze skrupulatnie odnotowane w karcie pacjentki i w karcie ciążowej- mam je na pamiątkę. Polecam każdej kobiecie. Potrafi spokojnie i rzeczowo wytłumaczyć nawet najdziwniejsze wątpliwości (chyba każda kobieta w ciąży ma ich wiele).

 • A

  NIgdy nie ufam takim super opiniom, ale w przypadku tego lekarza to wszystko prawda. Uczciwy, porządny i bardzo dobry Lekarz. W pełni zasługuje na miano Profesora, co nie dotyczy wszystkich profesorów w tym szpitalu, np. prof. P. Roszkowskiego.

 • K

  Konkretny, wyważony i spokojny. Mówi o zagrożeniach w sposób zrozumiały i jednocześnie profesjonalny ale bez zbędnego straszenia. Zna się na tym co robi. Żałuję że nie trafiłam do niego od początku mojej ciąży, uniknęłabym wielu niepotrzebnych stresów, pobytu w szpitalu i sterydoterapii. Szczerze polecam.

 • X

  Lekarz jakich już nie ma! Daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Wybitny specjalista, który rewelacyjnie diagnozuje przypadki. Prowadziłam u niego 2 z 3 ciąż i jestem bardzo zadowolona. Potrafi podjąć decyzję i o wcześniejszym porodzie i o podaniu niestandardowych leków. Dziękuję i polecam wszystkim. Ja nie znam lepszego ginekologa

 • M

  jestem chora na cukrzycę przed zajściem w ciąże moja cukrzyca była nie wyrównana jak się okazało że jestem w ciąży moje wahania cukrów szalały ale Profesor tak ustawił mi dawki insuliny że w ciągu 3 tyg byłam super wyrównana diabetolog modyfikował mi dawki przez rok z mizernym skutkiem, moje dziecko urodziło się zdrowe w następnej ciąży też skorzystam z rad profesora

 • :

  Pan Profesor jest bardzo miłym, spokojnym, rzeczowym lekarzem. Nie wywołuje paniki, raczej uspokaja.

 • G

  Zdecydowanie najlepszy ginekolog w Warszawie. Bardzo miły, kompetentny i otwarty. Nie spotkałam nigdy wcześniej takiego specjalisty w państwowej służbie zdrowia.

 • K

  Telefon do gabinetu profesora Krzysztofa Czajkowskiego (22) 825-66-53
  ```
  Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
  ```

 • P

  Witam, chcialabym jakiś namiar najlepiej telefoniczny do tego lekarza. Dopiero planuje ciaże ale jestem osobą chorujacą na cukrzycę dlatego zależy mi na dobrym prowadzeniu ciąży. Proszę o podanie kontaktu. Z góry dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista ginekolog-położnik .
  Kierownik II Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Prof. Czajkowski zajmuje się głównie: prowadzeniem ciąży u kobiet chorych na cukrzycę (cukrzyca ciążowa), leczeniem powikłań i patologii w ciąży.
  Na zaproszenie North American Diabetes Study Group wziął udział w specjalnej konferencji w San Antonio (USA) poświęconej planowaniu kierunków dalszych badań naukowych w ciąży powikłanej cukrzycą.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Publikacje

 • Jest autorem lub współautorem ponad 100 prac, w tym 10 w czasopismach zagranicznych lub anglojęzycznych, 8 rozdziałów w podręcznikach. Jest autorem lub współautorem ponad 140 doniesień na zjazdach lub sympozjach, w tym 28 na zagranicznych międzynarodowych. Większość wystąpień zjazdowych, również zagranicznych, została opublikowana w formie streszczeń.

Zdjęcia