lek.

Krzysztof Bukowski

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Krzysztof Bukowski - Specjalista Urolog, Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Obecnie pracuje w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Antybiotyk a badanie moczu

  Dzień dobry.Mam pytanie: ile trzeba odczekać po ostatniej dawce antybiotyku (Zinnat), zanim można będzie zrobić posiew moczu?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Krzysztof Bukowski

  Dzień dobry. Od przyjęcia ostatniej dawki antybiotyku należy odczekać 7 dni, aby wykonać wiarygodny posiew moczu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Krzysztof Bukowski - Specjalista Urolog, Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Obecnie pracuje w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześniej pracował w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz w Klinice Urologii Dziecięcej w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

  Krzysztof Bukowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie swojej pracy zawodowej uczestniczył w kursach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności m.in. w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w urologii i biopsji prostaty. Wykonuje pełną diagnostykę USG układu moczowego, USG jąder oraz TRUS - transrektalne USG prostaty.

  Zajmuję się pełną diagnostyką i leczeniem:
  - nowotworów układu moczowego i płciowego
  - chorób urologicznych
  - zaburzeń erekcji
  - niepłodności
  - nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn

  Wykonuję:
  - szeroki zakres operacji urologicznych
  - USG układu moczowego i płciowego
  - cystoskopię
  - biopsję prostaty
  - operacja stulejki
  - plastykę wędzidełka

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Autor wielu publikacji w prasie branżowej i naukowej

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Oddział Urologiczny w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
 • Klinika Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii - Instytut w Warszawie
 • Klinika Urologii Dziecięcej w Instytut "Pomink - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

20 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, kompetentny, wyjaśnił mi rzeczy związane z moją chorobą o których nie miałem wcześniej pojęcia, odpowiada wyczerpująco na pytania. Zostałem szczegółowo przebadany, zostały przepisane leki, których dobre działanie odczuwam już po paru dniach.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły i kompetentny , skierował na właściwe badania. Mam nadzieję że przybliżył do poznania i wyleczenia choroby. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mimo napięcia jakie we mnie było przed wizytą Pan Doktor podszedł do pracy bardzo profesjonalnie. Rozwiał wszelkie moje obawy (całe szczęście) rzeczowo tłumacząc co zaistniało. Bardzo polecam.

 • Doskonale podejscie do pacjenta . Wszystko wytlumaczyl co i jak postepowac z chorobą. Byla to moja pierwsza wizyta u urologa przed ktura mialem troche stresu ale nie ma sie co stresowac , lekarz podchodzi do pacjenta na luzie . Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz miły , podchodzi do każdego pacjenta z wielką troska i wyrozumiałością. Pełen kompetencji i wiedzy dotyczącej jego pracy . Polecam!

 • Witam Panie Krzysztofie,to Jurij z Ukrainy(Warszawa).Po pierwsze chce podziękować Panu za to ,że Pan na prawde jest miłą osobą,która potrafi cłuchać pacjenta a nie od razu dawać antybiotyki.Za parę miesięcy sporo widziałem lekarzy prywatnych i z NFZ...I chce powiedzieć ,że lekarz nie tylko ta osoba,która tylko wypisuje lekki, lekarz -to osoba ,do ktorej idzie chory za pomocą....Cierpliwie słucha pacjenta, szczegółowo diagnozuje i przystępnie tłumaczy !!Zdecydowanie Pan Krzysztof godny polecenia!!! Życzę panu i Pańskiej rodzinie ZDROWIA i Sukcesu.Pozdrawiam Jurij....

 • Bardzo dobry lekarz fachowa rzetelna wizita tak wiec faceci jak macie problem polecam tego Pana i skorzystan jeszcze raz jak bende mial problem niema się czego wstydzic polecam jeszcze raz Pana Doktora

 • O Dr Bukowskim dowiedziałam się z Internetu. Na szczęście wszystkie pozytywne opinie się potwierdziły! Byłam na wizycie razem z mężem. Tydzień później dr Bukowski przeprowadził zabieg plastyki wędzidełka mojemu mężowi. Efekt jest w 100% taki, o jakim poinformował nas Pan Doktor podczas pierwszej wizyty. Wszystko odbyło się w miłej, komfortowej i fachowej atmosferze. Dr Bukowski to fachowiec, któremu warto zaufać!

 • Bardzo dobry lekarz, doskonały specjalista , super podejście do pacjenta, miły a przy tym zabawny. Wizyta jak i zabieg przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam Pana Doktora Krzysztofa Bukowskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fajny lekarz, konkretny i sumienny a przy tym zabawny i przyjazny. Polecam bardzo, mi wystawił trafną diagnozę po dokładnym badaniu.