dr n. med.

Krzysztof Bucki

Proktolog, Chirurg, Gastrolog

1 opinia +dodaj

Umów wizytę 356 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego T... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2009 roku specjalista z zakresu chirurgii ogólnej II stopnia. Specjalista endoskopii posiadający certyfikat Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie kolonoskopii oraz certyfikat Sekcji Chirurgii Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich w zakresie gastroskopii. Obroniona praca doktorska poświęcona rakowi odbytnicy.

  Doświadczony endoskopista – na swoim koncie ma już parędziesiat tysięcy wykonanych zabiegów gastroskopowych oraz kolonoskopowych zarówno diagnostycznych jak i zabiegowych

  Wiceprezes zarządu Centrum Medycznego Skopia sp. z o.o. oraz kierownik medyczny tej spółki

  Zainteresowania medyczne skupiają się wokół chirurgii ogólnej, chirurgii gastroenterologicznej (chirurgii przewodu pokarmowego w tym chirurgii proktologicznej) oraz chirurgii onkologicznej.

  Miłośnik starych samochodów i fotograf amator z zamiłowania.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Super lekarz, sympatyczny i profesjonalny. Badanie wykonuje bardzo delikatnie, nie pompując powietrza jak nie trzeba. Badanie bezbolesne, poza drobnym epizodem ze zrostami w jednym miejscu, które szcześliwie udało się przejść. Pomoc pielęgniarki nieoceniona. W gabinecie panuje pozytywny nastrój mimo tak niemiłego badania :) Polecam wszystkim!