dr n. med.

Krzysztof Brulinski

Chirurg

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Chirurgia klatki piersiowej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej

  Doktor Bruliński uratował życie mojej mamie, kiedy inni lekarze przesądzili już o jej losie. Wykonał jeszcze raz samodzielnie biopsję płuca, ponieważ wcześniejsze wyniki były niejednoznaczne. Wyniki biopsji wykonanej w Bystrej wykazały,że w naszym rodzinnym mieście otrzymaliśmy błędne rozpoznanie histopatologiczne.Mama została błyskawicznie zakwalifikowana do zabiegu operacyjnego, który osobiście Pan Doktor Bruliński wykonał.Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności i tego, ile zawdzięczamy temu wspaniałemu Specjaliście. Pan Doktor to nie tylko świetny fachowiec, ale też wspaniały człowiek z otwartym umysłem i wielkim sercem dla przerażonych chorobą nowotworową pacjentów i ich rodzin. Dziękuję Panie Doktorze!

 • Dobry lekarz, z pasja. Bardzo lubi dostawac od pacjentow listy dziekczynne co znacznie poprawia jego zaangazowanie w ten trudny zawod.

 • Bardzo niewiele mogę dodać do opinii o Panu Doktorze. Może to truizm ale mój mąż miał ogromne szczęście ,że trafił na takiego chirurga 12 sierpnia br. miał operację usunięcia dwóch płatów prawego płuca. Operacja przebiegła bez komplikacji.Jestem pełna podziwu dla jego talentu i zaangażowania. Opiekując się mężem przez tydzień pobyty męża w szpitalu w Bystrej mogłam przyjrzeć się pracy całego zespołu lekarzy i pielęgniarek- szczerze polecam-pracują z pełnym zaangażowaniem, są cierpliwi, wyrozumiali i dbają o pacjentów.Reasumując, szkoda ,że chirurg o takim talencie jest tylko jeden. Hanna Wnuk

 • Lekarz, który podjął się wykonania niezwykle skomplikowanej operacji usunięcia całego prawego płuca. Operacja odbyła się w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej ( http:www.szpitalbystra.pl ). Operacja przebiegła prawidłowo, całe płuco zostało usunięte. Pierwsze badania wykazały brak przerzutów do okolicznych tkanek. Dzięki temu lekarzowi jestem zdrowy i mogę normalnie funkcjonować. Jestem pełen podziwu i uznania dla pana Doktora. To szczęście trafić pod opiekę tak wybitnego specjalisty. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki niemu żyję. Polecam również szpital w Bystrej, w którym byłem traktowany z należytym szacunkiem, byłem otoczony życzliwą opieką lekarzy i pielęgniarek.
  Marek Roznowski

 • Wspaniały Lekarz. Podjął się mojej skomplikowanej operacji 14.02.2013 r. w Centrum Pulmonologii
  i Torakochirurgii w Bystrej ( http://www.szpitalbystra.pl/ ). Wraz z całą rodziną wyrażam podziw i uznanie dla pracy doktora Krzysztofa Brulińskiego, która ratuje zdrowie, przywraca radość życia i nadzieję.
  Wszystkim polecam pięknie położony szpital w Bystrej - bardzo miła i życzliwa opieka lekarzy i pielęgniarek, czystość, porządek, dobre wyżywienie.
  Janusz

 • Wystawianie opinii doktorowi Brulińskiemu jest właściwie nadużyciem – bo tu jest tylko jedna opcja. Każdy ze współpacjentów z którymi rozmawiałem, którzy podobnie ja w swoim nieszczęściu choroby mieli to szczęście trafić na leczenie pod jurysdykcję Pana Doktora mówił o nim zawsze to samo – rzeczowy, przyjazny, zaangażowany w pomoc, wzbudzający zaufanie, dbający o dobro pacjenta.
  Mój głos jest tylko jednym z wielu, potwierdzającym to samo. Choć dodam jeszcze jedno, w pełni świadom znaczenia, mimo pewnej ignorancji medycznej – diabelnie sprawny chirurg.
  Sebastian Posmyk