Krzysztof Besler

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Ortopeda to 7. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Besler to jeden z 36 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Piekary Śląskie na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Besler przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Wybitny specjalista, bardzo sympatyczny i z troską o pacjenta. Jestem jego pacjentką od 10 lat. Nie zgodzę się z przedmówcami, w razie komplikacji też zawsze można na niego liczyć. Po pierwszej operacji którą robił inny lekarz, miałam komplikacje i to właśnie doktor Besler mnie z nich wyciągnął i mam w pełni sprawną nogę, Drugą nogę operowałam już u niego i szybko wróciłam do pełnej sprawności, od operacji mija teraz 8 lat. Serdecznie polecam

 • słaby

  mam dziecko z porazeniem mózgowym,doktor Besler przyjmowal mnie 7 lat temu z synem na podstawowym badaniu bioderek ,wtedy to byl inny człowiek ,sympatyczny ,miły...teraz to nie ten Lekarz , bylam u niego nie dawno z prosba o wypisanie ortez dla syna,był opryskliwy i nie miły , nastraszył mnie ze syna czeka wózek inwalidzki ... pojechałam na konsultacje do innego lekarza i wszystko okazało sie nie tak jak mówił dr Besler,poza tym doktor zdziera kase za nic, przyjał nas kiedy prywatnie,chcialam tylko pobrac wnioski a on mi powiedzial ze z takim czyms to tylko do szpitala z nfz i za jedno zdanie skasował 100 złotych ... !!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Wszystko jest dobrze póki nie ma komplikacji a kończyna jest anatomicznie poprawna. Jak nie, to dramat. To jak mnie skrzywdził nieudaną operacją osteotomii i i pozostawieniem zupełnie bez opieki po zabiegu, doprowadziło mnie do psychoterapeuty. Oczywiście ani słowa przepraszam. Ogromna buta.
  Teraz, jak dorosła kobieta, wiem, że bym tego tak nie zostawiła. Wtedy nie potrafiłam reagować, a rodzic też byli tym wymęczeni.
  Pozostał ogromny żal i trwałe pogorszenie stanu podudzia i oszpecenie, z którym będę żyła do końca.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Przepisy, papierki, terminarze, na samym końcu pacjent. Mimo pustej poczekalni, będąc w godzinach pracy, pan doktor nie raczył spojrzeć na wyniki badań, na które sam skierował, gdyż miał "robotę papierkową", jak stwierdził... Ten lekarz to dla mnie wielkie rozczarowanie. Mówi o człowieczeństwie, a zachowuje się nieludzko, nie mówiąc już o tym, że służba, która powinna być mottem przewodnim każdego lekarza, dla niego nic nie znaczy. To przykre.

 • bardzo dobry

  Doktor Besler jest bardzo dobrym specjalistą, mogę to stwierdzić z czystym sumieniem, ponieważ leczę u niego córkę już 6 lat. Od samego początku postawił trafną diagnozę, szybko skierował na oddział i wprowadził stosowne leczenie. Pan doktor doskonale zna swoich pacjentów,ma świetne podejście do nich a przede wszystkim jest kompetentny i życzliwy. Po kilku pobytach na oddziale to samo mogę powiedzieć o całym personelu oddziału VII, jest życzliwy, kompetentny, miły i sympatyczny. Doktora Beslera jak i oddział dziecięcy w Piekarach polecam wszystkim potrzebującym i szukającym pomocy, tamją znajdziecie.

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem ,że tacy lekarze jak Pan Doktor jeszcze są!! Serdeczny, kompleksowo podchodzi do sytuacji pacjenta! Konkretny i rzeczowy :) jedyny lekarz ,który zainteresował się moim dzieckiem tak naprawdę! Polecam

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, kilkakrotnie pomógł mi podjąć dobre decyzje. Wyważony i spokojny, ma podejście holistyczne :-)) nie jak wiekszość zabiegowców.

 • bardzo dobry

  ODWOŁUJE SIE DO PANI KTORA NAPISAŁA 9LUTEGO 2009R.LECZE DZIECKO W TYM SZPITALU OD6 LAT I JAK PANI NAPISALA O PERSONELU ITD TO MOZNA DOSTAC SZALU LEZALAM Z DZIECKIEM W ROZNYCH SZPITALACH I TO CO PANI MIPSZE JEST NIE PRAWDA PERSONEL JEST JAK Z BAJKI CZULY TROSKLIWY MILY NIE ZNAM DRUGIEGO SZPITALA GDZIE JEST TAK SAMO. A CO DO WADY PANI DZIECKA MIJ SYN MIAL TAK SAMO I JEDNA OPERACJA NIE SPRAWI CUDU.A CO DO LEKARZA BESLERA JEST WSPANIALYM LUDZKIM I KONKRETNYM LEKARZEM, SZPITAL MA OPINIE NAJLEPSZEGO W POSCE NIE BEZ PRZYCZYNY

 • bardzo dobry

  Świetny ortopeda...godny polecenia.Miły,sympatyczny i ma podejście do dzieci.Za niedługo mam mieć u niego operacje na zerwane więzadło w prawej nodze.Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam :) Doktor Besler operował mi nogę końsko-szpotawą. Jestem 2 dni po operacji, a jeśli chodzi o ból nie ma tak źle. Jazda przez podwórko była czymś co będę zawsze mile wspominać z uśmiechem na twarzy.Jak dla mnie ważniejsze jest to, że byłam operowana w nowoczesnej sali operacyjnej w asyscie miłych,dobrych lekarzy i pielęgniarek :) Jak narazie jestem zadowolona z efektu operacji :)
  Pozdraiam cały oddział VII :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Wojciech Pawlak

chirurg,  ortopeda

Umów się