Krzysztof Besler

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Najlepszy lekarz,polecam.Moja mama naprawdę miała straszny bol kolo kostki,chodzilysmy po roznych lekarzach,nikt nam nie pomogl.Znalazlysmy pomoc wlasnie u pana Krzysztofa Beslera,za co bardzo dziekuje Panu Doktorowi.Badzo uprzejmy,ma podejście do pacjeta,pomocny,troszczy sie o pacjeta.Polecam wszystkim kto ma problemy.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  28 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Najlepszy lekarz,polecam.Moja mama naprawdę miała straszny bol kolo kostki,chodzilysmy po roznych lekarzach,nikt nam nie pomogl.Znalazlysmy pomoc wlasnie u pana Krzysztofa Beslera,za co bardzo dziekuje Panu Doktorowi.Badzo uprzejmy,ma podejście do pacjeta,pomocny,troszczy sie o pacjeta.Polecam wszystkim kto ma problemy.

  • M

   Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Wybitny specjalista, bardzo sympatyczny i z troską o pacjenta. Jestem jego pacjentką od 10 lat. Nie zgodzę się z przedmówcami, w razie komplikacji też zawsze można na niego liczyć. Po pierwszej operacji którą robił inny lekarz, miałam komplikacje i to właśnie doktor Besler mnie z nich wyciągnął i mam w pełni sprawną nogę, Drugą nogę operowałam już u niego i szybko wróciłam do pełnej sprawności, od operacji mija teraz 8 lat. Serdecznie polecam

  • M

   mam dziecko z porazeniem mózgowym,doktor Besler przyjmowal mnie 7 lat temu z synem na podstawowym badaniu bioderek ,wtedy to byl inny człowiek ,sympatyczny ,miły...teraz to nie ten Lekarz , bylam u niego nie dawno z prosba o wypisanie ortez dla syna,był opryskliwy i nie miły , nastraszył mnie ze syna czeka wózek inwalidzki ... pojechałam na konsultacje do innego lekarza i wszystko okazało sie nie tak jak mówił dr Besler,poza tym doktor zdziera kase za nic, przyjał nas kiedy prywatnie,chcialam tylko pobrac wnioski a on mi powiedzial ze z takim czyms to tylko do szpitala z nfz i za jedno zdanie skasował 100 złotych ... !!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Wszystko jest dobrze póki nie ma komplikacji a kończyna jest anatomicznie poprawna. Jak nie, to dramat. To jak mnie skrzywdził nieudaną operacją osteotomii i i pozostawieniem zupełnie bez opieki po zabiegu, doprowadziło mnie do psychoterapeuty. Oczywiście ani słowa przepraszam. Ogromna buta.
   Teraz, jak dorosła kobieta, wiem, że bym tego tak nie zostawiła. Wtedy nie potrafiłam reagować, a rodzic też byli tym wymęczeni.
   Pozostał ogromny żal i trwałe pogorszenie stanu podudzia i oszpecenie, z którym będę żyła do końca.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • S

   Przepisy, papierki, terminarze, na samym końcu pacjent. Mimo pustej poczekalni, będąc w godzinach pracy, pan doktor nie raczył spojrzeć na wyniki badań, na które sam skierował, gdyż miał "robotę papierkową", jak stwierdził... Ten lekarz to dla mnie wielkie rozczarowanie. Mówi o człowieczeństwie, a zachowuje się nieludzko, nie mówiąc już o tym, że służba, która powinna być mottem przewodnim każdego lekarza, dla niego nic nie znaczy. To przykre.

  • M

   Doktor Besler jest bardzo dobrym specjalistą, mogę to stwierdzić z czystym sumieniem, ponieważ leczę u niego córkę już 6 lat. Od samego początku postawił trafną diagnozę, szybko skierował na oddział i wprowadził stosowne leczenie. Pan doktor doskonale zna swoich pacjentów,ma świetne podejście do nich a przede wszystkim jest kompetentny i życzliwy. Po kilku pobytach na oddziale to samo mogę powiedzieć o całym personelu oddziału VII, jest życzliwy, kompetentny, miły i sympatyczny. Doktora Beslera jak i oddział dziecięcy w Piekarach polecam wszystkim potrzebującym i szukającym pomocy, tamją znajdziecie.

  • M

   Jestem pod wrażeniem ,że tacy lekarze jak Pan Doktor jeszcze są!! Serdeczny, kompleksowo podchodzi do sytuacji pacjenta! Konkretny i rzeczowy :) jedyny lekarz ,który zainteresował się moim dzieckiem tak naprawdę! Polecam

  • M

   Świetny specjalista, kilkakrotnie pomógł mi podjąć dobre decyzje. Wyważony i spokojny, ma podejście holistyczne :-)) nie jak wiekszość zabiegowców.

  • O

   ODWOŁUJE SIE DO PANI KTORA NAPISAŁA 9LUTEGO 2009R.LECZE DZIECKO W TYM SZPITALU OD6 LAT I JAK PANI NAPISALA O PERSONELU ITD TO MOZNA DOSTAC SZALU LEZALAM Z DZIECKIEM W ROZNYCH SZPITALACH I TO CO PANI MIPSZE JEST NIE PRAWDA PERSONEL JEST JAK Z BAJKI CZULY TROSKLIWY MILY NIE ZNAM DRUGIEGO SZPITALA GDZIE JEST TAK SAMO. A CO DO WADY PANI DZIECKA MIJ SYN MIAL TAK SAMO I JEDNA OPERACJA NIE SPRAWI CUDU.A CO DO LEKARZA BESLERA JEST WSPANIALYM LUDZKIM I KONKRETNYM LEKARZEM, SZPITAL MA OPINIE NAJLEPSZEGO W POSCE NIE BEZ PRZYCZYNY

  • D

   Świetny ortopeda...godny polecenia.Miły,sympatyczny i ma podejście do dzieci.Za niedługo mam mieć u niego operacje na zerwane więzadło w prawej nodze.Polecam.