lek. dent.

Krystyna Mancewicz

Stomatolog

85 opinii +dodaj

Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od ośmiu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka jest kompetentna, mówiła co robi i jakie mam opcje leczenia. Jest też bardzo delikatna i dokładna. a przy tym bardzo sympatyczna.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

  Bardzo profesjonalnie i fachowo :) Pani doktor szczegolowo wszystko objasnia :) jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam!

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Joasiu,

  dziękuję bardzo za dobre słowo.To jest bardzo miłe, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • K
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Wspaniała Pani doktor. Profesjonalnie zadbała o zdrowie moich zębów. Doradziła co do badań. Obsługa kliniki bardzo profesjonalna. Bardzo gorąco polecam

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Kasiu, a ja bardzo Pani dziękuję. I za to że znalazła Pani czas, żeby napisać i przede wszystkim za te jakże miłe słowa. Wszyscy bardzo się staramy. Wizyta u dentysty nie należy do zbyt przyjemnych, wchodzimy w strefę intymną człowieka, więc tym bardziej pierwsza wizyta nie należy do najprzyjemniejszych, a mimo to uzyskaliśmy u Pani wysokie noty. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

  Pani lek. dent. Mancewicz bardzo przyjazna, kulturalna i przede wszystkim profesjonalna. Przez dwie wizytyzdołała uporać się z problemami i bólem, które towarzyszyły mi blisko od dwóch lat i których przyczyny mój poprzedni, wieloletni lekarz dentysta doszukać się nie potrafił. Pieniążki owszem można zostawić w tym miejscu znaczące, jednakże zupełnie nie wywołuje to we mnie poczucie niesprawiedliwości, gdyż cieszę się na inwestycję w swoją własną osobę i swoje zęby. Tak to powinno wyglądać, kiedy pacjent wymaga najwyższej jakości opieki lekarskiej.
  Pani lek. dent Mancewicz odnosi się do pacjenta doskonale, żadnych stereotypowych dentystycznych opowieści z życia, chętnie udziela porad i wskazówek oraz odpowiada na pytania.
  Podsumowując, wszystko przebiega nad wyraz sprawnie i przyjemnie, a po wyjściu z kliniki ma się myśl, iż właśnie odbyło się coś słusznego :D

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Małgosiu, takiej opinii można mi pozazdrościć. Tyle razy ją przeczytałam, że omalże znam na pamięć.i powinnam uwierzyć, że taka jestem w oczach wszystkich Pacjentów. Ale moja skromność ( tak, tak, wcale nie przesadzam), nie pozwala mi i bardzo dobrze. Dzięki temu zawsze będę się starać, żeby coraz lepiej pracować i żeby Państwu służyć pomocą. Jeszcze raz bardzo dziękuję i Pani słowa ciągle sa ze mną.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przecietny stomatolog, mialam wrazenie, ze trzeba wyciagac informacje od Pani doktor na konsultacji. Nie uslyszalam nic nowego. Sama musialam zaproponowac dalsze mozliwe kroki w leczeniu. Konsultacja platna 100 zl.

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2017-07-27

  Szanowna Pani Anastasijo,

  Dziękuję za opinię. Także zastanawiałam się, dlaczego Pani się do mnie zapisała na konsultację.
  Skoro Pani jest wszystko wiadomo, to po co kolejna konsultacja? Jestem tylko dentystą, nie Kaszpirowskim cudownie leczącym z obrazu. Na wizycie zostało wykonane zdjęcie panoramiczne, które zostało szczegółowo omówione. I jeszcze dodatkowo wypolerowałam i skorygowałam wypełnienie. A nie powinnam tego robić, gdyż jest to obowiązkiem lekarza wykonującego zabieg.
  Jeżeli oczekiwała Pani cudownego objawienia, spektakularnego odkrycia bardzo rzadkiej choroby, to rzeczywiście przyznaję się do winy. Ale nie sądzi Pani, że dentysta to zły kierunek?

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani stomatolog jest profesjonalistką, sprawnie wykonała przegląd i zabieg, jest trochę roztargniona i specyficznie się z nią rozmawia, trzeba zadawać precyzyjne pytania by wyciągnąć wszystkie informacje.

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2017-05-11

  Bardzo dziękuję za tą jakże cenną uwagę. Sytuacja była również specyficzna. Pański stan uzębienia jest tak dobry, ze nie wymagał z mojej strony specjalnej uwagi. A to naprawdę rzadkość. I być może dlatego odniósł Pan wrażenie, iż mój sposób zachowania jest trochę „specyficzny''.Ale naprawdę, bardzo dziękuję, gdyż jest to dla mnie cenna wskazówka, iż nawet Pacjent, który ma zdrowe zęby wymaga mojej natężonej uwagi i koncentracji. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczna i pomocna Pani doktor. Wszystko było wykonane profesjonalnie. Nie lubię zastrzyków i boję się dentystów ale dzięki tej Pani chyba zmienię zdanie i chętnie wrócę na kolejną wizytę. Zastrzyku nawet nie poczułam, nie może być lepiej. :) Personel w gabinecie również bardzo sympatyczny i pomocny, polecam ten gabinet, ja na pewno wrócę :)

  lek. dent. Krystyna Mancewicz2017-05-11

  Ogromna to dla nas radość, staramy się wszyscy bardzo i widac, że warto.
  Pozdrowienia od nas wszystkich.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor Mancewicz była bardzo konkretna, doceniam też fakt, że nie było atmosfery pośpiechu a raczej przeciwnie, miałam czas zastanowić się i wybrać najlepszy dla mnie wariant. Zdecydowanie będę kontynuować leczenie w tej Klinice, co również polecam innym pacjentom.

 • Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p. Mancewicz. Świetne podejście do pacjenta i w pełni profesjonalne (i delikatne!) leczenie. Nowoczesny gabinet i dużo sprzętu na miejscu. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zwykle wizyta przeprowadzona bardzo fachowo w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Dziecko szczęśliwe więc rodzic tym bardziej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od ośmiu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną
  Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną
  na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu
  zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu
  utranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego
  dokształcania się.

  Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć
  korzystać z niego dla dobra pacjenta. Człowiek dla mnie jest
  najwyższą wartością. Nie ząb, ale człowiek - jego strach, ból,
  zakorzenione zwyczaje. Moi pacjenci mogą z ulgą się przekonać,
  że wiertło i borowanie to już zamierzchła przeszłość.

  Technologią laserową fascynuję się od ponad 15 lat. Ciągle pogłębiam
  swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, chirurgii, protetyki,
  periodontologii, implantoprotetyki. Stomatologia estetyczna to
  dziedzina, której dziś poświęcam najwięcej czasu.

  Terapia INVISALIGN, licówki porcelanowe, korony pełnoceramiczne,
  doskonałe, prawie niewidoczne wypełnienia nanokompozytowe -
  to wszystko sprawia, że moi pacjenci cieszą się zdrowymi i naturalnymi
  zębami, gdyż natura jest najdoskonalszym artystą.
  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Kliniki Artodonto.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna (Warszawa, 1992 rok)

Nagrody i wyróżnienia

 • 1992 r. - II miejsce w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiego Towarzystwa Naukowego

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski