lek. dent.

Krystyna Mancewicz

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od ośmiu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: Zwykła wizyta

  Dziękuję bardzo miło i pozytywnie zostałem poinformowany o dalszym etapie leczenia.Cała wizyta przebiegła bez pośpiechu. Czego brakuje w innych klinikach. Z całego serca polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Krystyna Mancewicz punktualnie, fachowo, szczegółowo, bez zbędnych słów, udzieliła porady oraz przedstawiła sposoby rozwiązania moich problemów stomatologicznych, wskazując ich wady i zalety. Dzięki temu dokonanie wyboru metody leczenia nie było trudne. Teraz tylko pozostają cykliczne wizyty w miłej atmosferze i eleganckim otoczeniu. Polecam, polecam, polecam.

 • U
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: ubytek w szóstce i siódemce

  Bardzo bym chciała wystawić najwyższą opinię i mieć z głowy ból zębów, ale niestety. Trafiłam do doktor Mancewicz z dwoma małymi ubytkami. Ich zrobienie i wypełnienie kosztowało 800 złotych, co jest kosmiczną ceną nawet jak na Warszawę, ale stwierdziłam że za jakość sie płaci. Niestety, następnego dnia w leczonych zębach zaczął się ból nie do zniesienia. Zaczął mijać dopiero po tygodniu, ale nadal się trochę utrzymuje. Po raz pierwszy w życiu, wyleczone zęby tak potwornie mnie bolą, nigdy wcześniej, mimo wielu lekarzy i wielu różnych zabiegów mi się to nie zdarzyło.W klinice usłyszałam że to na pewno moja wina, bo mam wrażliwe zęby. Nie sądzę. Pani doktor w czasie wypełniania mi ubytków uczyła swoją pomoc, pouczając ją, cały czas mi nad głową. Nikt mnie nie spytał czy chcę by ktoś się na mnie uczył, bo na pewno bym odmówiła. Może to przez to, może to słabe narzędzia lub wypełnienie, ja wiem że nie wrócę nawet na kontrolę bo paraliżuje mnie strach. Niestety nie polecam.

  Krystyna Mancewicz2018-06-14

  Szanowna Pani,
  Bardzo mi przykro, że Pani reakcja jest tak drastyczna.
  No cóż, to jest medycyna i nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć reakcji organizmu na zastosowane leczenie. Ubytki w Pani zębach wcale nie były takie małe.
  Zostały u Pani wykonane 2 rozległe wypełnienia w zębach trzonowych, których wykonanie zajęło mi godzinę. Asystentka, która mi asystowała jest osobą doświadczoną. Nasze rozmowy „nad Pani głową” ograniczały się tylko i wyłącznie do wykonywanej pracy. Szkoda, że Pani nie zastrzegła, że nie życzy Pani sobie tego, porozumiewałybyśmy się na migi. I to bynajmniej nie jest złośliwością z mojej strony. Mamy pacjentów o bardzo wrażliwym słuchu, ale zazwyczaj nie lubią oni odgłosów urządzeń w gabinecie. Proponujemy im stopery do uszu, i spotyka się to z wielką przychylnością.

  Następnego dnia została Pani przyjęta przez innego lekarza. Pani doktor nie stwierdziła żadnych uchybień, i wcale nie powiedziała, że to jest Pani wina, bo ma Pani wrażliwe zęby. Stwierdziła, że jest to tzw. nadwrażliwość pozabiegowa, i że powoli powinna ustępować. Na kontrolę do mnie w piątek nie chciała Pani przyjechać. Chciała Pani „dać odpocząć zębom”
  Nie mamy złych narzędzi, ani wypełnień. Jak Pani zauważyła klinika jest wyposażona bardzo dobrze, a wypełnienia mamy najwyższej jakości. Na Pani prośbę mogę przesłać ich nazwy i producentów.
  Jeszcze raz pragnę wyrazić żal z powodu Pani tak niesprawiedliwej dla mnie oceny. Ale zrobiliśmy wszystko wg najwyższych standardów i tylko:
  1. duże wypełnienia
  2. bliska odległość między wypełnieniem a komorą miazgi
  oraz
  3. skłonności osobnicze sprawiły, ze odczuwała Pani ból.
  A fakt, że dolegliwości bólowe obecnie prawie już ustąpiły, potwierdza tylko naszą diagnozę.
  Zabieg został wykonany sprawnie i bezboleśnie, na to mam wpływ. Za to odpowiadam. Ale mam ograniczony wpływ na reakcje organizmu na zastosowane materiały, na wielkość ubytku próchnicowego. Następnego dnia byliśmy do Pani dyspozycji, zrobiliśmy wszystko, co należało zrobić w takiej sytuacji, po dwóch dniach nie chciała już Pani do nas przyjechać.
  Zadecydowała Pani, że wybierze Pani taką formę komunikacji. No cóż, cieszy mnie fakt, że zęby powoli przestają Panią boleć.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: kontynuacja leczenia jedynki po urazie

  Pani doktor Mancewicz bardzo profesjonalnie wyjaśniła zasady postępowania ze zwichniętym zębem . Napewno będę korzystała z leczenia u Pani doktor

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarka jest kompetentna, mówiła co robi i jakie mam opcje leczenia. Jest też bardzo delikatna i dokładna. a przy tym bardzo sympatyczna.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

  Bardzo profesjonalnie i fachowo :) Pani doktor szczegolowo wszystko objasnia :) jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam!

  Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Joasiu,

  dziękuję bardzo za dobre słowo.To jest bardzo miłe, Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • K
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna ArtodontoUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Wspaniała Pani doktor. Profesjonalnie zadbała o zdrowie moich zębów. Doradziła co do badań. Obsługa kliniki bardzo profesjonalna. Bardzo gorąco polecam

  Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Kasiu, a ja bardzo Pani dziękuję. I za to że znalazła Pani czas, żeby napisać i przede wszystkim za te jakże miłe słowa. Wszyscy bardzo się staramy. Wizyta u dentysty nie należy do zbyt przyjemnych, wchodzimy w strefę intymną człowieka, więc tym bardziej pierwsza wizyta nie należy do najprzyjemniejszych, a mimo to uzyskaliśmy u Pani wysokie noty. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Artodonto

  Pani lek. dent. Mancewicz bardzo przyjazna, kulturalna i przede wszystkim profesjonalna. Przez dwie wizytyzdołała uporać się z problemami i bólem, które towarzyszyły mi blisko od dwóch lat i których przyczyny mój poprzedni, wieloletni lekarz dentysta doszukać się nie potrafił. Pieniążki owszem można zostawić w tym miejscu znaczące, jednakże zupełnie nie wywołuje to we mnie poczucie niesprawiedliwości, gdyż cieszę się na inwestycję w swoją własną osobę i swoje zęby. Tak to powinno wyglądać, kiedy pacjent wymaga najwyższej jakości opieki lekarskiej.
  Pani lek. dent Mancewicz odnosi się do pacjenta doskonale, żadnych stereotypowych dentystycznych opowieści z życia, chętnie udziela porad i wskazówek oraz odpowiada na pytania.
  Podsumowując, wszystko przebiega nad wyraz sprawnie i przyjemnie, a po wyjściu z kliniki ma się myśl, iż właśnie odbyło się coś słusznego :D

  Krystyna Mancewicz2018-02-13

  Pani Małgosiu, takiej opinii można mi pozazdrościć. Tyle razy ją przeczytałam, że omalże znam na pamięć.i powinnam uwierzyć, że taka jestem w oczach wszystkich Pacjentów. Ale moja skromność ( tak, tak, wcale nie przesadzam), nie pozwala mi i bardzo dobrze. Dzięki temu zawsze będę się starać, żeby coraz lepiej pracować i żeby Państwu służyć pomocą. Jeszcze raz bardzo dziękuję i Pani słowa ciągle sa ze mną.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przecietny stomatolog, mialam wrazenie, ze trzeba wyciagac informacje od Pani doktor na konsultacji. Nie uslyszalam nic nowego. Sama musialam zaproponowac dalsze mozliwe kroki w leczeniu. Konsultacja platna 100 zl.

  Krystyna Mancewicz2017-07-27

  Szanowna Pani Anastasijo,

  Dziękuję za opinię. Także zastanawiałam się, dlaczego Pani się do mnie zapisała na konsultację.
  Skoro Pani jest wszystko wiadomo, to po co kolejna konsultacja? Jestem tylko dentystą, nie Kaszpirowskim cudownie leczącym z obrazu. Na wizycie zostało wykonane zdjęcie panoramiczne, które zostało szczegółowo omówione. I jeszcze dodatkowo wypolerowałam i skorygowałam wypełnienie. A nie powinnam tego robić, gdyż jest to obowiązkiem lekarza wykonującego zabieg.
  Jeżeli oczekiwała Pani cudownego objawienia, spektakularnego odkrycia bardzo rzadkiej choroby, to rzeczywiście przyznaję się do winy. Ale nie sądzi Pani, że dentysta to zły kierunek?

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani stomatolog jest profesjonalistką, sprawnie wykonała przegląd i zabieg, jest trochę roztargniona i specyficznie się z nią rozmawia, trzeba zadawać precyzyjne pytania by wyciągnąć wszystkie informacje.

  Krystyna Mancewicz2017-05-11

  Bardzo dziękuję za tą jakże cenną uwagę. Sytuacja była również specyficzna. Pański stan uzębienia jest tak dobry, ze nie wymagał z mojej strony specjalnej uwagi. A to naprawdę rzadkość. I być może dlatego odniósł Pan wrażenie, iż mój sposób zachowania jest trochę „specyficzny''.Ale naprawdę, bardzo dziękuję, gdyż jest to dla mnie cenna wskazówka, iż nawet Pacjent, który ma zdrowe zęby wymaga mojej natężonej uwagi i koncentracji. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od ośmiu lat prowadzę własną wymarzoną klinikę stomatologiczną
  Artodonto. Zapewniam moim pacjentom pełną opiekę dentystyczną
  na najwyższym światowym poziomie. Możliwe jest to dzięki zgranemu
  zespołowi lekarzy i asystentek oraz perfekcyjnemu opanowaniu
  utranowoczesnych technologii, które nie byłoby możliwe bez ciągłego
  dokształcania się.

  Sprzęt to nie wszystko. Przede wszystkim trzeba chcieć i umieć
  korzystać z niego dla dobra pacjenta. Człowiek dla mnie jest
  najwyższą wartością. Nie ząb, ale człowiek - jego strach, ból,
  zakorzenione zwyczaje. Moi pacjenci mogą z ulgą się przekonać,
  że wiertło i borowanie to już zamierzchła przeszłość.

  Technologią laserową fascynuję się od ponad 15 lat. Ciągle pogłębiam
  swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, chirurgii, protetyki,
  periodontologii, implantoprotetyki. Stomatologia estetyczna to
  dziedzina, której dziś poświęcam najwięcej czasu.

  Terapia INVISALIGN, licówki porcelanowe, korony pełnoceramiczne,
  doskonałe, prawie niewidoczne wypełnienia nanokompozytowe -
  to wszystko sprawia, że moi pacjenci cieszą się zdrowymi i naturalnymi
  zębami, gdyż natura jest najdoskonalszym artystą.
  Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Kliniki Artodonto.

Edukacja

 • Akademia Medyczna (Warszawa, 1992 rok)

Nagrody i wyróżnienia

 • 1992 r. - II miejsce w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiego Towarzystwa Naukowego

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski