mgr

Klementyna Gryboś

Dietetyk

53 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna KętyUsługa: utrata masy ciała

  Jestem po pierwszej wizycie, podejście Pani Klementyny bardzo profesjonalne, konkretny wywiad, miła atmosfera, swobodna rozmowa.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-BiałaUsługa: dieta

  Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą lub potrzebują zastosować dietę konsultacje z Panią Klementyną. Sama wizyta przesympatyczna. ☺ a co najwazniejsze są efekty. Na kolejnych wizytach można skorygować propozycje, które nie zadziałały jeśli zajdzie taka potrzeba. Moja dieta bardzo urozmaicona i w miarę wygodna do zastosowania - kwestia przedstawienia nawyków, w czym również Pani Klementyna bardzo pomaga. Na prawdę warto. Jak dieta to tylko u Pani Klementyny.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-Biała

  100000% pozytyw???? jadłospis jest super, jedzenie pyszne także nawet nie odczuwam specjalnie tego że jestem na diecie, oczywiście nie podjadlam + ćwiczenia a efekty mega. Pani Klementyna dała mi tyle pozytywnej energii że daje z siebie nie 100, a 200% , jest kompetentną i przemiła osoba. Polecam każdemu!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-BiałaUsługa: pierwsza wizyta

  Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u Pani Doktor, która wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pani Klementyna jest bardzo sympatyczna i wzbudza zaufanie. Uważnie słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie jego pytania. Cała wizyta przebiega w miłej atmosferze i jest przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Polecam w 101%????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna WadowiceUsługa: pierwsza wizyta

  Jestem po pierwszej wizycie, która dzięki Pani Klementynie przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Sympatyczna osoba posiadająca ogrom wiedzy i motywująca do działania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-Biała

  Bardzo mila osoba z pani dietetyk,rzeczowa,przedewsystkim dla pacjenta bardzo indywidualnie podchodzi do sprawy.No i jadlospis swietny przedewszystkim ogolnie dostepne i tanie nie wymyslne produkty.Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Kęty

  Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa. Czułam się wysłuchania a dieta została ułożona i dostosowana do mojego trybu życia i przyzwyczajeń.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie. Każdy kto ma problem ze swoją wagą wie jak trudno przyznać się przed samym sobą że się go ma, a co dopiero przed kimś obcym.. Pani Klementyna sprawiła, że ta wizyta była profesjonalna, ale też przyjemna. Można poczuć się jak na pogaduchach od serca z przyjaciółką.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Klementynka jest profesjonalnym dietetykiem ,układa bardzo smaczne posiłki ,szybkie w przygotowaniu, a do tego mega sympatyczna osóbka,????. Polecam z całego serca efekty piorunujące ???? Pozdrawiam.

  Klementyna Gryboś2018-03-29

  Dziękuję Pani Iwono, działamy dalej! :)

 • S
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-Biała

  Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze co nie jest bez znaczenia! Już na pierwszej wizycie Pani Klementyna rozwiała wiele moich wątpliwości w kwestii odchudzania. Jadłospis dostałam po kilku dniach, a odpowiedzi na dodatkowe pytania otrzymywałam właściwie natychmiast. Polecam serdecznie!

  Klementyna Gryboś2018-03-23

  Bardzo dziękuję za zaufanie :) Trzymam kciuki!

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Od 2017 roku nalezę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Według rankingu Diet Doctor zostałam uznana za jednego z NAJLEPSZYCH DIETETYKÓW W POLSCE.
  Zdaję sobie sprawę, że dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę poszerzam systematycznie na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia.
  Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. W tworzeniu planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, jego stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia oraz sytuację materialną. Staram się uczyć pacjentów właściwych nawyków żywieniowych i edukować ich w tym kierunku.

  Więcej informacji na: www.dietetykakliniczna.com

Specjalizacje

 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl