mgr

Klementyna Gryboś

Dietetyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • hashimoto a chudnięcie

  Witam, Mam hashimoto i chciałbym się odchudzić. Poszukuję dietetyka, który mi w tym pomoże ale nie będzie tylko "wujkiem dobra rada". Potrzebuję bata nad sobą, gdyż obecna moja waga 110kg jest spowodowana umiłowaniem do dobrego jedzenia. Wiem, że muszę coś zmienić jednak samemu już próbowałem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Klementyna Gryboś

  Witam,
  Chętnie bym Panu pomogła, ale widzę, że jest Pan z Warszawy... Wydaje mi się, że najlepiej będzie znaleźć lekarza z Pana okolic :)
  Pozdrawiam

 • Mam 22 lata, 171 wzrostu, ważę aktualnie około 55 kilo. Moje wyniki prezentują się tak: Sierpień 2016 - WBC 3.33 (3.98-10.04^3/ul) Neutrocyty 1.56(1.56-6.13^3/ul) Limfocyty 1.36 (1.18-3.74^3/ul) Monocyty 0.37(0.24-0.76^3/ul) Eozynocyty 0.03(0.04-0.036^3/ul) Bazocyty 0.01(0.01-0.08^3/ul) Grudzień 2016(te… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Klementyna Gryboś

  Witam,
  Aby udzielić informacji na o pytanie potrzebny jest szczegółowy wywiad, analiza składu ciała oraz więcej wyników badań.
  Pozdrawiam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Od 2017 roku nalezę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Według rankingu Diet Doctor zostałam uznana za jednego z NAJLEPSZYCH DIETETYKÓW W POLSCE.
  Zdaję sobie sprawę, że dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę poszerzam systematycznie na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia.
  Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. W tworzeniu planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, jego stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia oraz sytuację materialną. Staram się uczyć pacjentów właściwych nawyków żywieniowych i edukować ich w tym kierunku.

  Więcej informacji na: www.dietetykakliniczna.com

Specjalizacje

 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Dietetyk KlinicznyUsługa: dieta dla dzieci AZS

  Rzeteln, na temat i bez koloryzowania- jednym zdaniem fachowo. Natomiast sama wizyta bardzo przyjemna, p. Doktor uprzejmą, wyrozumiała. Super.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dietetyk KlinicznyUsługa: odchudzanie

  Pani Klementyna jest osobą bardzo kompetentną i zaangażowaną. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo szybki i miły kontakt. Szczerze polecam .

 • M
  Lokalizacja: Dietetyk KlinicznyUsługa: Nadwaga

  Pani Klementyna pomogła mi zgubić parę kilogramów, fachowa pomoc, ogromna wiedza. Dieta bez zbędnych wyrzeczeń, pyszna, łatwa w zrozumieniu i bez super drogich produktów. Na pierwszą wizytę musiałem przygotować "dzienniczek żywieniowy', Pani Klementyna od razu wskazała błędy zaleciła poprawki w samy zorganizowaniu dnia i pór jedzenia, a na drugiej wizycie już był ułożony jadłospis. Polecam Serdecznie

 • J
  Lokalizacja: Dietetyk Kliniczny

  Pani Klementyna jest niezwykle sympatyczną osobą. Wzbudza zaufanie, szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Pani Klementyna zmieniła całkowicie moje podejście do odżywiania się, mam nadzieję, że na stałe. Dzięki diecie ułożonej indywidualnie pod pacjenta, jem na niej to, co lubię i czuję się o wiele lepiej. Mam dużo więcej energii, nie chodzę głodna, a kilogramy cały czas spadają!
  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Klementyny. Polecam wszystkim, którzy chcą zdrowo się odżywiać i lepiej czuć.

 • B
  Lokalizacja: Dietetyk KlinicznyUsługa: otyłość

  Dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Pani Klementyna jest wysokiej klasy specjalistą. Wykazuje się nie tylko szeroko zakrojoną wiedzą, ale przedewszystkim otwartością. Wcześniejsze niezliczone diety nie dawały takich efektów jak pod okiem Pani Klementyny. W 3 miesiące 8 kg w dół, przy czym poprawa samopoczucia poza skalą !!

 • D
  Lokalizacja: Dietetyk Kliniczny

  Z porad Pani Klementyny korzystam już od pewnego czasu, dzięki jej profesjonalnemu podejściu i kompleksowemu wywiadowi udało mi się zmienić nawyki żywieniowe, zredukować poziom tkanki tłuszczowej i odpowiednio zbilansować dietę, tak aby była odpowiednia dla mojego organizmu i aktywności fizycznej (regularnie biegam średnie i długie dystanse). Z czystym sumieniem polecam Panią Klementynę jako świetnego specjalistę.

 • A
  Lokalizacja: Dietetyk KlinicznyUsługa: poradnictwo dietetyczne

  Trafiłam do p. Klementyny przez studio z którym współpracuje. Od lat zmagam się ze zbędną tkanką tłuszczową a co za tym idzie ze zbędnymi kilogramami. Nie mam ich dużo do zrzucenia, dlatego tak opornie mi to idzie. Po pierwszym spotkaniu z p. Klementyną od razu wiedziałam że mi się uda. Podeszła do tego bardzo profesjonalnie ( nie jestem łatwym przypadkiem) i z empatią. Przeprowadziła dokładny wywiad co pozwoliło na odpowiednie dobranie diety. Jestem trzeci miesiąc na diecie, czuje się świetnie a cm i tkanka tłuszczowa lecą w dół.

 • M
  Lokalizacja: Dietetyk Kliniczny

  Doskonały profesjonalny dietetyk, Pani Klementyna nie miała najmniejszych problemów pomóc mi w moich problemach.
  Doskonale ułożona dieta, idealnie pode mnie z uwzględnieniem wszystkich moich dziwactw smakowych. Po wielu nieudanych próbach w końcu udało się zapanować nad moim ciałem. Gorąco polecam Panią Klementynę!

 • J
  Lokalizacja: Dietetyk Kliniczny

  Pani Klementyna to najlepszy dietetyk pod słońcem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym jest bardzo sympatyczna i otwarta. Jej wsparcie, rady, ułożone jadłospisy pozwoliły na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawę samopoczucia, a przede wszystkim naukę zdrowych nawyków żywieniowych. Serdecznie polecam! :)

 • A
  Lokalizacja: Poradnia DietetycznaUsługa: dostosowanie diety dla matki karmiącej piersią

  Pani Klementyna jako jedyna w okolicy ułożyła mi dietę gdy karmiłam piersią, i choć różne przeszkody stawały czasem na mojej drodze udało się już zgubić 7 kg i ciągle walczymy dalej..:) polecam każdemu, kto potrzebuje pobyć się zbędnych kilogramów zapraszam do Pani Klementyny zawsze otwartej pomocnej i uśmiechniętej :)