mgr

Klementyna Gryboś

Dietetyk

42 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie- kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Od 2017 roku nalezę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Jestem także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Według rankingu Diet Doctor zostałam uznana za jednego z NAJLEPSZYCH DIETETYKÓW W POLSCE.
  Zdaję sobie sprawę, że dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę poszerzam systematycznie na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia.
  Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne podejście. W tworzeniu planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, jego stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia oraz sytuację materialną. Staram się uczyć pacjentów właściwych nawyków żywieniowych i edukować ich w tym kierunku.

  Więcej informacji na: www.dietetykakliniczna.com

Specjalizacje

 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Wadowice

  Pani Klementyna jest ciepłą, zawsze uśmiechniętą, pozytywną osobą. Trafiłam do niej trzy miesiące temu, i dzięki jadłospisowi który dla mnie ułożyła, swojej determinacji i wsparciu najbliższych( czytaj- męża) jestem już 12,5 kg lżejsza. Potrawy są łatwe i szybkie do przyrządzenia i co najważniejsze smaczne. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad wyborem dietetyka, to z czystym sumieniem polecam panią Klementynę. A motywacją do działania niech będą moje osiągnięcia. Bo mimo wielu schorzeń i ograniczonej aktywności fizycznej (problemy z kręgosłupem) udało mi się już tak wiele, a to jeszcze nie koniec????

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Wadowice

  Bardzo pozytywnie i profesjonalnie. I co naważniejsze są efekty. Dla niezdecydowanych polecam wizytę u tego specjalisty.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-Biała

  Rewelacyjna Pani dietetyk,bardzo mila i sympatyczna ,fajnie dobrane menu do potrzeb oraz smakow pacjenta.Urozmaicone potrawy.Bardzo polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna WadowiceUsługa: kuracja odchudzająca

  Pani Klementyna jest sympatyczną, młodą osobą, znająca się na łączeniu produktów i układaniu planu żywieniowego w taki sposób aby odpowiadały ulubionym smakom pacjentów ???? oczywiście godna polecenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-BiałaUsługa: wizyta kontrolna

  Pani Klementyna jest osobą kompetentną, rozpisując jadłospis bierze pod uwagę wiele aspektów - stan zdrowia, aktywność fizyczną, pracę zawodową...jej uwagi są konkretne i merytoryczne. Naprawdę polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-BiałaUsługa: analiza składu ciała i ustalanie jadłospisu

  Pani Klementyna jest bardzo rzetelna i miła :) Ustalony jadłospis jest pomysłowy i trafiony w moje kubki smakowe.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna WadowiceUsługa: Dieta niskobiałkowa w chorobie Parkinsona

  Skorzystałam z konsulacji u Pani Klementyny w zakresie diety niskobiałkowej dla chorego na Parkinsona. Otrzymałam fachową poradę oraz zalecenia. Pani Klementyna jest osobą bardzo sympatyczną i empatyczną. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-Biała

  Jestem pod opieką Pani Klementyny od dwóch miesięcy, schudłam już 5 kg (z 62 na 57) - dodam, że w między czasie były święta Bożego Narodzenia. Pani Klementyna jest ciepłą i miłą osobą.
  Jestem bardzo zadowolona :) Posiłki są smaczne, a ja nie chodzę głodna.
  Bardzo polecam Panią Klementynę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Bielsko-BiałaUsługa: redukcja masy ciała

  Pani Klementyna słucha wskazówek klienta. Wszystko opowiedziane jasno i przejrzyście. Mam nadzieję, że nasze spotkania zakończa się sukcesem :)

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Kęty

  Pani Klementyna to najlepszy dietetyk. Miła sympatyczna, zawsze uśmiechnięta oraz ciepła osoba, pełne zaangażowanie w pacjenta oraz ogrom wiedzy. Serdecznie polecam każdemu kto boryka się z problemami żywieniowymi. 5 to zdecydowanie za mało