lek.

Klaudia Zwiorek-Czech

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg

44 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
408 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej z 22 letnim stażem klinicznym na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia, na czym także skorzystała moja mama. Obie bardzo się cieszymy, że trafiłyśmy w Jej ręce. To chirurg wysokiej klasy, z szeroką wiedzą medyczną. W każdym jej ruchu podczas zabiegu (i obserwując efekty po) widać wielkie doświadczenie, niesamowitą precyzję i znajomość "tematu". Wszystko cierpliwie tłumaczy, poleca tylko sprawdzone metody lecznia czy zabiegu. Polecam każdemu, nieważne, czy ma do wykonania tylko wycięcie znamienia, czy poważną operację chirurgiczną.

 • M

  Od dwóch lat jestem stałą pacjentką Pani Doktor i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
  Takich lekarzy to ze świeczką szukać !!!
  Idealnie podejście do pacjenta z ludzkim spojrzeniem podchodzi do problemu, a jednocześnie fachowo i profesjonalnie. Polecam i zapewniam 100% satysfakcji po wyjściu z gabinetu przez długi, długi czas.

 • P

  Pani Doktor to bardzo rzeczowa i miła osoba z ogromnym poczuciem humoru. Dzięki Niej zdecydowałam się usunąć z twarzy znamiona, które miałam od dziecka.Mimo moich obaw, że to jednak buzia, że jedno ze znamion miałam na dolnej powiece i obawiałam się o moje oko, zdecydowanie Pani doktor skłoniło mnie do pozbycia się wszystkich znamion. Niezwłocznie po otrzymaniu wyniku badania histopatologicznego zostałam telefonicznie poinformowana. Szczerze polecam Panią Doktor bo dzięki Niej moja twarz nabrała nowego, pięknego wyrazu :) Fantastyczny człowiek i pełen profesjonalizmu lekarz.

 • S

  A ja mam zupełnie inną opinię.
  Udałam się do tej pani ze skręconą stopą.
  bez żadnych badań i oględzin mojej stopy , nie oglądając zdjęcia rtg.postanowiła wpakować mi stopę do gipsu.
  prosiłam o receptę na zakup ortezy , brak zgody.
  Dlatego moja opinia jest mniej pochlebna.

 • M

  Do gabinetu FBI zgłosiłam się chcąc usunąć chirurgicznie kilka znamion z twarzy. Przeglądałam strony internetowe poszukując sensownego lekarza i na FBI natrafiłam przez przypadek. Postanowiłam wstrzymać się z opinią do czasu zagojenia się wszystkich ran i efektu końcowego. Otóż dr Zwiorek-Czech wykonała swoją pracę fantastycznie. Po dużych znamionach nie został żaden ślad :-)

  Dwóch innych lekarzy, którzy oglądali pracę wykonaną przez panią dr było pod wrażeniem zszycia ran i założenia szwów - a to się rzadko zdarza, bo fachowcy lubią krytykować swoich poprzedników ;-)

  Żałuję tylko, że nie trafiłam do dr Zwiorek-Czech wcześniej - mam na twarzy szpecącą bliznę po usunięciu innego znamienia wykonanym przez lekarkę z pewnego krakowskiego szpitala, którego nazwy nie wymienię. Mam porównanie i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor wszystkim, którzy noszą się z zamiarem usuwania chirurgicznego znamion.

 • A

  Dla mnie poznanie Pani doktor było największym szczęściem w życiu- dziękuję za ciepło i wsparcie całej załodze Face and Body Instytut, jesteście wspaniali. Efekt wynagrodził mi wszystkie niedogodności wynikające z tego, że nie mieszkam w Krakowie. Byłam w wielu miejscach, może odrobinę tańszych jednak nikt nie pomógł mi jak WY. Tym samym potwierdziła się maksyma mojego dziadka, że czasem lepiej zapłacić więcej ale RAZ.
  Pozdrawiam panią Pani Klaudio :)

 • A

  Pełny profesjonalizm. Konkretne podejście do każdego medycznego problemu. Niesamowita precyzja wykonania. Szybkość i sprawność. Szczerość - podaje wszelkie za i przeciw danego zabiegu. Szczerze polecam!

 • G

  Jestem bardzo zadowolona z usług P. Zwiorek. Profesjonalistka w 100%. GORĄCO POLECAM!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • G

  dobry lekarz chirurg, bardzo sympatyczna osoba. w krakowie przyjmuje w bardzo ładnym miejscu - ceny nie należą do najniższych jeśli ktoś jest przyzwyczajony do nfz ale po bolesnych doświadczeniach w rodzinie - na zdrowiu nie należy oszczędzać.

 • G

  szczerze polecam panią doktor!! sympatyczna, bardzo konkretna i zdecydowana gdy podejmuje się zabiegu - miałam poczucie,że jestem w dobrych rękach. ceny nie należą do najniższych (mówię o zabiegu usuwania znamion) ale jestem zadowolona z efektu i obsługi i myślę, że zabieg był wart swojej ceny.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej z 22 letnim stażem klinicznym na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach i w Pyskowicach. Od kilkunastu lat przyjmuje w poradni chirurgicznej i specjalistycznym gabinecie USG. Odbyła praktyki zawodowe w Johana Etiene Krankenhaus w Neuss w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Ukończyła kurs z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Bierze udział w licznych Krajowych i Międzynarodowych Konferencjach Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej. Jest członkiem PTCH oraz PTU (Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne). Umiejętności w zakresie zabiegów medycyny estetycznej nabywała u najlepszych lekarzy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doskonałe opanowanie, zdolności manualne i ogromne doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem pozwala jej z chirurgiczną precyzją poprawiać mankamenty urody.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna