Umów wizytę
374 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej z 22 letnim stażem klinicznym na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Face and Body Institute

  To kolejna moja wizyta w instytucie u Pani Doktor Klaudi. Zawsze jestem bardzo zadowolona. Botox robie od 3 lat przynajmniej raz w roku. Pani Doktor podaje idealna ilosc aby efekt byl naturalny i zadowalajacy. Zlikwidowala mi równiez wlokniaki na szyji. Godny zaufania specjalista.

 • A
  Lokalizacja: Face and Body InstituteUsługa: lwia zmarszczka

  Pani doktor to prawdziwy mistrz w swoim fachu - zdecydowanie polecam - ja do Pani dr regularnie zgłaszam się z lwią zmarszczką - a dzięki Pani dr zupełnie zapomniałam że ją mam!

 • J
  Lokalizacja: Face and Body InstituteUsługa: medycyna estetyczna

  Zdarza mi się to po raz pierwszy, ale niestety czuję się w obowiązku, aby przestrzec inne osoby. Do Pani Doktor Klaudii Zwiorek-Czech zgłosiłam się jako młoda osoba, która chciała wykonać sobie „jakiś” zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Doradzono mi zabieg wypełniania doliny łez kwasem hialuronowym. Sama pani doktor bardzo miła, bez wątpienia potrafiąca wzbudzić bezgraniczne zaufanie, ale niestety chyba bez umiejętności do wykonywania wypełniaczy kwasem hialuronowym albo braku doświadczenia z danym preparatem.
  Preparat Redensity II o pojemności 1 ml był rozłożony do podania na okolicę obojga oczu, bagatela, na 4 wizyty… Dodatkowo już po pierwszej widać było widoczne grudki, a kolejne dostrzykiwania tylko pogarszały sytuację. Później rozpaczliwie na wielu wizytach próbowano rozpuszczać mi podany preparat falami radiowymi. Dodam, że z marnym skutkiem, bo z widocznymi grudkami pod oczami chodziłam dwa lata. Ostatecznie po konsultacjach z czteroma lekarzami poddałam się leczeniu hialuronidazą, która miała na celu rozpuszczenie niewłaściwie podanego kwasu, a następnie serii mezoterapii igłowej, aby poprawić wygląd okolicy oczu.

  Osobiście odradzam, ponieważ drobny problem okazał się bardzo kłopotliwy – kilka korekt, kilka okresów rekonwalescencji, dyskomfort z powodu wyglądu i niewygody. Zmarnowałam wiele czasu i pieniędzy. Pomocy nie uzyskałam, ponieważ według lekarza: „zabieg był wykonany według procedur”, szkoda tylko, że czynnik ludzki zawiódł…
  Strata czasu, pieniędzy i nerwów, naprawdę nie polecam.

  Klaudia Zwiorek-Czech2018-04-12

  Pani Jagodo,
  W związku z przedstawioną Pani historią nie pozostaje mi nic innego tylko odpowiedzieć. Cztery lata temu zgłosiła się Pani nie z "DROBNYM" problemem - jak to Pani określiła - tylko z doliną łez, która jest bardzo trudną i delikatną okolicą, wymagającą precyzyjnego podania odpowiedniego preparatu. Takim właśnie preparatem jest Redensity II, który jest kwasem hialuronowym po części nieusieciowanym, czyli utrzymującym się w skórze ok 8 - 12 miesięcy.
  W związku z możliwością wystąpienia obrzęku okolicy dolnej powieki - rozkładam taki zabieg na kilka sesji, aby nie zrobić tzw. nadkorekcji - czyli stopniowo podaję niewielkie ilości kwasu.
  W Pani przypadku po zabiegu wyczuwała Pani nierówności okolicy dolnej powieki, którą proponowałam rozpuścić hialuronidazą, na którą Pani absolutnie nie wyrażała zgody. Po konsultacji wybrała Pani mniej inwazyjną metodę z użyciem fal radiowych.
  Po kilku miesiącach spotkałyśmy się jeszcze dwukrotnie przy okazji innych zabiegów, które Pani u mnie wykonała, jednak nie wspomniała Pani o jakimkolwiek problemie związanym z poprzednim zabiegiem. Teraz dowiaduję się, że jednak po kilku latach zdecydowała się Pani na rozpuszczenie preparatu hialuronidazą. Zastanawia mnie jedno - na jakim poziomie jest Pani metabolizm skoro kwas, który utrzymuje się maksymalnie rok, utrzymywał się u Pani aż 4 lata!! Ale na to pytanie już pewnie nie znajdziemy odpowiedzi..
  Cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło. Życzę Pani szczerze wszystkiego dobrego i pozdrawiam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Face and Body InstituteUsługa: konsultacje ze specjalistą

  Bardzo dobry lekarz, z super podejściem do pacjenta, potrafi zredukować stres i wprowadzić przyjemną atmosferę podczas zabiegu.

 • A
  Lokalizacja: Kosmetyczny Instytut Dr Irena ErisUsługa: lipoliza

  Dawno nie spotkałam tak miłej, uśmiechniętej, profesjonalnej Pani doktor. Szczerze wyraża opinię na temat skuteczności metody leczenia w konkretnym przypadku. Zabieg Pani doktor wykonała sprawnie, bezboleśnie, żartując, rozmawiając- co sprzyja dobremu samopoczuciu na fotelu. Na pewno jeszcze zawitam u Pani Klaudii. Polecam z całego serca!

 • Lokalizacja: Face and Body InstituteUsługa: konsultacje ze specjalistą

  Pani doktor to serdeczna i ciepła osoba. Jeśli bedą przeciwwskazania do wykonania zabiegu z zakresu
  medycyny estetycznej, to napewno nie podejmie sie tego, za co jej z całego serca dziekuję.
  Dziękuję za profesjonalne podejście do pacjenta oraz za życzliwość i ciepło okazane mi podczas wizyty.

 • N
  Lokalizacja: Kosmetyczny Instytut Dr Irena ErisUsługa: zabieg z zakresu medycyny estetycznej

  Miły i rzeczowy specjalista. Byłam na pierwszym w życiu zabiegu z zakresu medycyny estetycznej w Instytucie Eris, Pani Doktor dokładnie wszystko omówiła przed i w trakcie zabiegu. Jestem bardzo zadowolona z samej wizyty oraz jej efektów. Na pewno wrócę na kolejne. Serdecznie polecam!

 • A
  Lokalizacja: Face and Body InstituteUsługa: zabieg z zakresu medycyny estetycznej

  Pani dr Klaudia to połączenie perfekcji w tym co robi, z duszą towarzystwa w relacjach między pacjentami. Absolutnie najlepsze, czego można wymagać od naprawdę dobrego lekarza. Do każdego spotkania podchodzi bardzo indywidualnie, poważnie traktuje oczekiwania pacjenta, potrafi słuchać, zawsze doradzi co będzie najbardziej korzystne. Korzystałam z kilku różnych usług Pani Klaudii, za każdym razem był to strzał w 10. Ostatnio postanowiłam usunąć dwa znamiona - kompletnie bezboleśnie, bardzo ładnie wycięte zmiany. Nawet nie wiem kiedy zleciał czas, będąc w gabinecie. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam każdemu, kto chce poprawić urodę, pozbyć się nieładnych znamion skórnych, czy chociażby zaczerpnąć jakichkolwiek informacji dot. medycyny estetycznej / chirurgii.

 • I

  Korzystałam z pomocy Pani dr. w ramach programu metamorfozy w Instytucie Smyfonii Piękna. Mimo dużych obaw co do zabiegu likwidacji lwiej zmarszczki byłam bardzo mile zaskoczona. Pani doktor jest wspaniałym lekarzem z pełnym ciepła, serdeczności i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dziękuję bardzo Pani doktor!

 • Witam, trafiłem do Pani Doktor z polecenia mojej Żony, która korzystała z jej usług i mocno mnie namawiała, abym usunął „podejrzane” znamiona. Mimo „męskiej dumy” i niechęci do jakiejkolwiek ingerencji w swoje ciało zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem Pani doktor, która w kilka chwil potrafiła mi wytłumaczyć ryzyko związane z moimi znamionami i konieczność ich usunięcia. Sam zabieg to czysta przyjemność i w pełni profesjonalne podejście do zawodu lekarza i do pacjenta przez Panią doktor Klaudię. Zero bólu, brak stresu przez dokładne wytłumaczenie kolejnych etapów zabiegu. Dla tego z całą odpowiedzialnością szczerze polecam usługi Pani doktor (ja miałem zabieg w Krakowie Face & Body Instytute).

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej z drugim stopniem specjalizacji. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej z 22 letnim stażem klinicznym na oddziale chirurgii ogólnej szpitala w Gliwicach i w Pyskowicach. Od kilkunastu lat przyjmuje w poradni chirurgicznej i specjalistycznym gabinecie USG. Odbyła praktyki zawodowe w Johana Etiene Krankenhaus w Neuss w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Ukończyła kurs z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Bierze udział w licznych Krajowych i Międzynarodowych Konferencjach Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej. Jest członkiem PTCH oraz PTU (Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne). Umiejętności w zakresie zabiegów medycyny estetycznej nabywała u najlepszych lekarzy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Doskonałe opanowanie, zdolności manualne i ogromne doświadczenie w pracy z ludzkim ciałem pozwala jej z chirurgiczną precyzją poprawiać mankamenty urody.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna