lek. dent.

Klaudia Łukaszczuk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W codziennej praktyce zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną, protetyką oraz endodoncją. Za… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: For-Dental

  Szybko i bezboleśnie! Od niecałego roku, kiedy się przeprowadziłam do Warszawy poszukuję swojego dentysty. Pani Kaludia jest bardzo sympatyczną i kompetentą osobą, po krótkim wywiadzie zaproponowała co mogłbybyśmy zrobić, żeby poprawić jakość moich zębów i mojego komfortu życia przy okazji :) Jestem już umówiona na kolejną wizytę. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: For-Dental

  Pani Doktor ma bardzo miłą aparycję jak i osobowość. Profesjonalne podejście do pacjenta, zachęca do powrotów na jej fotel.
  Po każdej wizycie wychodze z uśmiechem na ustach :-)
  Szczerze lekarz godny polecenia ;-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: For-Dental

  Wizyta zaczęła się punktualnie. Komunikacja - sympatyczna i bezpośrednia, z humorem. :-)

  Pani doktor nie paliła się do rozwalania zęba, w którym nie było 100% pewności, czy jest ubytek, tylko prosiła wrócić za 3 miesiące - to duży plus z mojej perspektywy.

  Udzieliła też kilku rad dot. samego mycia zębów i na kolejnej wizycie po kilku miesiącach widać już efekty.

  Jak najbardziej polecam. :-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Unikam dentystów szerokim łukiem, ale Pani Klaudii na pewno nie będę! :) Leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie, na każde pytanie uzyskałam dokładną i wyjaśnioną odpowiedź, a atmosfera była bardzo sympatyczna. Bardzo polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo miła pani, sympatyczna, wszystko poszło ładnie i sprawnie. jestem zadowolony na tyle, że od razu umówiłem się na dwie kolejne wizyty

 • Lokalizacja: For-DentalUsługa: piaskowanie

  pani doktor była super delikatna, dokładnie wyjaśniła na czym będzie polegał zabieg, a po samym zabiegu zaproponowała bardzo optymalne kolejne kroki :) polecam każdemu!

 • Lokalizacja: For-DentalUsługa: leczenie kanałowe

  Pani Doktor ma bardzo dobre podejscie do pacjenta, jest uprzejma i ciepła, stara sie wykonywać wszystkie zabiegi delikatnie. Byłam dwukrotnie u Pani Klaudii, a w swoim życiu byłam u wielu stomatologów i nigdy wcześniej wizyta u dentysty nie była aż tak przyjemna. Jestem w trakcie leczenia kanałowego, wiec kiedy juz bede po leczeniu, napisze kolejna opinie.

 • T
  Lokalizacja: For-Dental

  Cieszę się, że trafiłem na Panią Doktor.
  Wizytę u lekarza dentysty zawsze źle wspominam, ale nie w tym przypadku. Kompleksowe i profesjonalne podejście do swojej pracy. Bezbólowo i co najważniejsze z zadowalającym skutkiem naprawione zęby! Wszystkie wizyty przebiagały w miłej atmosferze.
  Widać, że Pani dr pomimo swojego młodego wieku ma już doświadczoną rękę!

  Będę polecał i wrócę w przypadku problemu stomatologicznego!

  Pozdrawiam i dziękuje za udzieloną pomoc :-)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: For-DentalUsługa: Zwykła wizyta

  Z całego serce polecam Doktor Klaudię. Jest profesjonalnym, rzetelnym, dokładnym oraz uprzejmym lekarzem. Osobiście przeszłam maraton dentystyczny kilkunastu ubytków, w tym 1 kanałówka i wyrywanie ósemki. Przerażające, ale nie w momencie gdy lekarzem jest Pani Klaudia. Pełen profesjonalizm w leczeniu oraz podejściu do pacjenta. Trafiłam do Doktor Klaudii przypadkiem, bez polecenia, lecz na pewno została moim osobistym Stomatologiem, którego na pewno nie zamienię na nikogo innego. Będę chodziła tylko do Niej.
  Wdzięczna pacjentka - Ania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Klaudia ma wspaniałe podejście do pacjenta. Po uprzedzeniu, że boję się stomatologów zajęła rozluźniającą rozmową i dopiero przeszła do zabiegu. Wytłumaczyła, co będzie robić, podczas zabiegu była delikatna, w razie potrzeby prosiła o sygnalizowanie przerw. Sam zabieg wykonywała powoli i bardzo dokładnie. Po skończonym zabiegu powiedziała , co należy robić dalej, by wyleczyć dziąsła i utrzymać efekty zabiegu. Skaling nie jest mi już straszny, z pewnością wrócę do p. Klaudii :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W codziennej praktyce zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą dzieci i dorosłych, stomatologią estetyczną, protetyką oraz endodoncją. Za podstawę sukcesu terapeutycznego uważa dobrą komunikację z pacjentem uwzględniając jego indywidualne potrzeby. Swoją wiedzę systematycznie aktualizuje oraz poszerza poprzez czynne uczestnictwo w szkoleniach oraz sympozjach stomatologicznych.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku