dr n. med.

Kinga Bobińska

Psychiatra, Seksuolog

. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  U dr Kingi Bobińskiej leczę się od kilku lat, zawsze mogę liczyć na jej wsparcie- zarówno farmakologiczne jak i zwyczajną rozmowę, radę. To rozsądny lekarz, potrafiący podnieść pacjenta na duchu, zawsze taktowny i otwarty. Mogę doktor o wszystko zapytać, za każdym razem otrzymuję satysfakcjonującą mnie odpowiedź. Dzięki wsparciu doktor przebrnęłam przez wiele stresujących dla mnie sytuacji zarówno jeśli chodzi o sytuacje związane z nauką/pracą, jak i relacjami w rodzinie.
  Świetny psychiatra i seksuolog, ponadto pełen empatii człowiek!

 • M

  Pani dr Kinga Bobińska to zdecydowanie najwyższej klasy specjalista w swojej dziedzinie. Do Pani dr trafiłem 2 lata temu z ciężką bezsennością o podłożu nerwicy lękowej. Po analizie i wnikliwym wywiadzie lekarskim postawiono diagnozę. Mimo, iż jestem pacjentem bardzo lekoopornym, pani dr zawsze stara się odpowiednio dobrać lek aby ominąć ew skutki uboczne bądź je zminimalizować. Każda wizyta to rozmowa nieograniczona czasem, mimo iż bardzo często za drzwiami kolejka niecierpliwych pacjentów. Pani dr Bobińska jest zdecydowanie lekarzem z prawdziwym powołaniem, godnym polecenia - słucha, rozmawia no i przede wszystkim za wszelką cenę chce pomóc i nie traci wiary, podczas każdej rozmowy wspiera psychicznie i w profesjonalny a zarazem prosty sposób radzi i wskazuje właściwe kierunki myślenia co ma ogromny wpływ na funkcjonowanie i postrzeganie świata i życia codziennego. Każda wizyta to prawdziwa przyjemność i utwierdzanie w przekonaniu iż warto jest mieć tak świetnego lekarza gdzieś blisko w tym kolorowym a czasem niestety szarym świecie. Zdecydowanie lekarz zasługuje na złoty medal za wytrwałość i ogromną chęć pomocy!

 • Kama
  Korzystam z pomocy Pani doktor od około roku czasu. Przechodzę przez kolejne fazy. Nie zawsze jest dobrze, ale to wina mojego uzależnienia od lorafenu. Trudno mi się z niego wychodzi. Są i bolesne i trudne stany lekowe. Ale darze Panią doktor ogromnym zaufaniem i wierzę, że w końcu uda się pokonać tego mojego potwora. To mój najważniejszy cel na końcówkę tego roku i następny. I wiem, że Pani doktor mi w tym pomoże.

 • B

  Ja także próbowałam konsultować się z innym lekarzem na Szparagowej po tym jak Pani doktor przestała tam przyjmować - niestety wielkie rozczarowanie. Cieszę się, że znalazłam Ją na Kopernika. Wraca mi poczucie bezpieczeństwa i motywacja.Gorąco polecam.

 • Fantastyczna pani doktor! Miła, ciepła, serdeczna i oddana sprawie. Bardzo rzetelna i skrupulatna, podnosi na duchu i nastraja pozytywnie. Zwraca uwagę na istotne szczegóły i uważam, że bardzo dobrze dobrała mi leki. Polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego i kompetentnego lekarza.
  Wizyty u pani doktor to gwarancja poprawy. Z każdej wychodzę bogatsza o wiedzę i ogromną mobilizację. Uwielbiam panią doktor :)

 • Bardzo miła, rzeczowa, delikatna, szkoda że już nie pracuje na Lnianej i musiałam przepisać się do innego lekarza.

 • Bardzo miłe spotkanie, rzeczowe informacje, leki działają - tak jak Pani Dr obiecała (szkoda, że po 3 tyg, ale to nie jej wina). Godna polecenia.