mgr

Kazimierz Smulikowski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

INFORMACJA: W razie braku wolnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny Nazywam się Kazimierz Smulikowski, jestem fizjoterapeutą, kilkanaście lat doświadczenia i ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Smulikowski Fizjoterapia

  Aleja Jaworowa 17, Krzyki
  53-122 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Osteopatia 80 zł
  Terapia wisceralna 80 zł
  Terapia tkanek miękkich 80 zł
  Fizjoterapia 80 zł
  Rehabilitacja kobiet w ciąży 80 zł
  Rehabilitacja 80 zł
  Kinezyterapia 80 zł
  Masaż kobiet w ciąży 80 zł
  Chiropraktyka 80 zł
  Zwykła wizyta
  Manipulacja powięzi 80 zł
  Terapia kobiet w ciąży 80 zł
  Terapia manualna 80 zł
  Masaż tkanek głębokich 80 zł
  Konsultacje fizjoterapeutyczne 80 zł
  Rehabilitacja domowa 100 zł
  Masaż głęboki 80 zł
  Masaż leczniczy 80 zł
  Zwykła wizyta 80 zł

  więcej

 • Etapy czworakowania

  Mój 10 miesięczny synek od ok.4 tygodni buja się przenosząc ciężar ciała raz do przodu na ręce, a potem ku tyłowi. Myślałam, że lada moment zacznie raczkować. Ostatnio jednak synek zaczął prostować nóżki w kolanach i unosi cały tłów opierając się na dłoniach i stopach. Czy to normalne i zacznie czworakować… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kazimierz Smulikowski

  Być może szykuje się raczej do rozpoczęcia stania i chodzenia. Natomiast powinien już rozpoczynać samodzielne siadanie.

 • czy można codziennie krótko ćwiczyć na hantlach?

  Chciałem zapytać otóż ćwiczę ok 10-15 minut na hantlach wieczorem tylko 3 kg-jeden czy przy tak krótkich ćwiczeniach należy robić dzień przerwy od ćwiczeń czy mogę codziennie tak ćwiczyć?Pytam gdyż czasami spotkałem się z opiniami że po ćwiczeniach trzeba dać 1 dzień kolejny na odpoczynek na regenerację… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Kazimierz Smulikowski

  Przy tego typu ćwiczeniach, mięśnie zdążą się zregenerować, natomiast jeżeli zwiększy pan intensywność treningu regeneracja powinna zostać wydłużona.

Zobacz wszystkie (40) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • INFORMACJA: W razie braku wolnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny

  Nazywam się Kazimierz Smulikowski, jestem fizjoterapeutą, kilkanaście lat doświadczenia i pracy z pacjentami zaowocowały otwarciem gabinetu fizjoterapii w którym, najważniejszy jest pacjent i jego leczenie. Przez ponad 15 lat od ukończenia studiów fizjoterapii regularnie pracowałem i szkoliłem się w wyjątkowych technikach terapeutycznych miedzy innymi w terapii manualnej, chiropraktyce, terapii obrzękowej, funkcjonalnej osteopatii, technikach tkanek miękkich, osteopatii, manipulacji powięzi.
  W moim gabinecie zawsze leczę pacjenta, a nie tylko chorobę lub jej objawy, przeprowadzam dokładny wywiad oraz diagnozę przed rozpoczęciem leczenia w celu znalezienia dysfunkcji pierwotnych w ciele, tak aby terapia była jak najbardziej skuteczna, a różnorodność technik manualnych jakimi dysponuję powoduje iż terapia jest bezpieczna i skuteczna.

  Razem z ojcem położnikiem dr Andrzejem Smulikowskim opracowaliśmy bezpieczne i skuteczne techniki terapii manualnej i fizjoterapii skierowane dla ciężarnych oraz kobiet w okresie poporodowym. Wspólnie pracowaliśmy z wieloma ciężarnymi z dużymi sukcesami, stworzyliśmy również specjalny program fizjoterapii, terapii manualnej i tkanek miękkich dla kobiet które planują ciążę tak aby ten wspaniały okres w ich życiu przebiegał jak najłagodniej.


  Serdecznie zapraszam.
  Mgr Kazimierz Smulikowski

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego - wydział fizjoterapia

Ocena pacjentów:

24 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dobrze zna sie na swoja prace, jest cierpliwy i ma pozytywne podejscie do pacjenta. Daje 4* poniewaz to byla moja pierwsza wizyta, zobaczymy jaki bedzie efekt po kilku wizytach:-)

  mgr Kazimierz Smulikowski2017-02-12

  Dziękuję i zapraszam na kolejne. Pozdrawiam

 • Polecam każdemu tego specjalistę! Drugi raz z rzędu po pierwszej wizycie z inwalidy zrobił ze mnie normalnego zdrowego 30 latka! 3 tygodnie chodziłem
  skrzywiony jak banan po godzinie w jego gabinecie wszystko ustąpiło jak ręką odjął! Jestem również pod wielkim wrażeniem wiedzy Pana Kazika. Podczas każdego seansu szczegółowo opisuje co i dlaczego będzie robił. Używa do tego słów których nie rozumiem wiec czasami mam podejrzenia ze są to jakieś magiczne zaklęcia! Nie mniej gość jest skuteczny jak Ibrahimovic w polu karnym! Nie marnujcie czasu na poszukiwania znakomitego fizjoterapeuty, właśnie go znaleźliście!

  mgr Kazimierz Smulikowski2017-01-21

  Dziękuję uprzejmie za tą wyjątkową opinię. Porównanie do Ibrahimovica jeszcze mi się nie zdażyło :) Pozdrawiam i polecam się na przyszłość.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm, wszystko wyjaśniane na bieżąco, bardzo przyjemna obsługa, przyjazne warunki, działanie na kręgosłup po wypadku dało bardzo dobre efekty danego dnia, następnego jeszcze odczuwałam, że kręgosłup był "masowany", nie wiem jaki efekt będzie za tydzień, ale zakładam, że nie będę musiała poddawać się wielotygodniowym rehabilitacjom. Polecam. Dziękuję.

  mgr Kazimierz Smulikowski2017-01-21

  Pani Jolanto, dziękuję uprzejmie będę trzymał kciuki aby wszystko było dobrze :). Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam! Po wcześniejszych nieudanych próbach pozbycia się kontuzji kolana u innych fizjoterapeutów, u Pana Kazimierza wreszcie duża zmiana w dobrym kierunku. Wiedza merytoryczna przekazywana na bieżąco w trakcie zabiegu bardzo pomaga w zrozumieniu źródła bólu. Dodatkowo dokładność i wiele cennych rad.

  mgr Kazimierz Smulikowski2017-01-05

  Dziękuję serdecznie pani Anno. Dużo zdrowia życzę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny lekarz juz po pierwszej wizycie zabrał mi ból pleców i problemy ze wstawaniem z krzesełka

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-12-21

  Dziękuję uprzejmie za opinię, życzę wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

 • Po prostu PROFESJONALISTA. Podziwiam dokładność, a także chęć współpracy z pacjentem. Polecam jak najbardziej :)

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-10-18

  Dziękuję Panie Adamie. Pozdrawiam

 • Bardzo, sumienny, dokładny fizjoterapeuta. Ma podejście do pacjenta i tłumaczy wszystko na bieżąco. Polecam

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-10-09

  Dziękuję za tą pozytywną opinię, życzę dużo zdrowia. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na pewno mogę polecić! Była to moja pierwsza wizyta, ale bardzo skuteczna! Dolegliwości od razu minęły. Miła i merytoryczna wizyta. Dowiedziałem się dużo o swoich problemach mięśniowych i sposobach ich rozwiązywania. Na pewno pojawię się po raz kolejny ;);)

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-08-01

  Dziękuję uprzejmie panie Michale. Życzę zdrowia

 • KS

  To fizjoterapeuta,który doskonale zna się na swojej pracy,wizyty przebiegły profesjonalnie.Serdecznie polecam.Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pana Kazimierza

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-07-13

  Dziękuję uprzejmie i polecam się na przyszłość. Pozdrawiam

 • Polecam z czystym sumieniem :) Zna się na tym co robi,super podejście do pacjenta.Na pewno jeśli będzie taka potrzeba to skorzystam z usług pana Kazimierza Smulikowskiego.

  mgr Kazimierz Smulikowski2016-07-13

  Dziękuję bardzo, życzę pracy bez bólu. Pozdrawiam