mgr

Katarzyna Wurzel-Bień

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Proszę o bezpośredni kontakt poprzez e-mail: katarzyna.wurzel-bien@manufakturazmiany.pl Zapraszam również na konsultacje/terapie poprzez skype. Jestem dyplomowanym psychologiem,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Proszę o bezpośredni kontakt poprzez e-mail: katarzyna.wurzel-bien@manufakturazmiany.pl
  Zapraszam również na konsultacje/terapie poprzez skype.

  Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą indywidualnym, par i rodzin. Pracuję w nurcie systemowym - koncentruję się nie tylko na wewnętrznym świecie pacjenta, ale staram się też zrozumieć, jaki wpływ ma system rodzinny na daną sytuację. W podejściu systemowym pracuję zarówno z całymi rodzinami, parami jak i osobami indywidualnymi. Wychodzę bowiem z założenia, że nikt nie jest "bezludną wyspą", każdy z nas żyje w otoczeniu innych osób, które wzajemnie na siebie oddziałują generując określone reakcje.

  W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, współpracuję z innymi psychologami i terapeutami. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  Jako psycholog prowadzę dodatkowo konsultacje psychologiczne i wychowawcze oraz interwencję kryzysową.

  Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam szkolenie z zakresu interwencji kryzysowej w pracy psychologa klinicznego u Pani Dr n. hum. Wandy Badury – Madej akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, studium Time Perspective Therapy autorstwa Philipa Zimbardo, Rosemary i Richard Sword organziowane przez Europejski Instytut Psychologii i Psychoterapii oraz pierwszy stopień treningu Mindfulness Based Stress Reduction wg prof. Jona Kabat – Zinna organizowany przez firmę Kwantum.
  Swoje doświadczenia w pracy z pacjentem zdobywałam podczas licznych staży, m.in. w Zakładzie Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (w trakcie), w Centrum Neurorehabilitacji im. Zofii i Józefa Dziurkowskich w Czeladzi, w II Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujących Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Mysłowicach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwerystet Śląski, psychologia, Katowice
 • Uniwersytet Jagielloński, Kraków
 • Uniwersytet Śląski, socjologia, Katowice

Znajomość języków

 • angielski