Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Starowiejska 1i/1, Poznań
RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dyplomowaną terapeutką manualną, studentką osteopatii na Sutherland College...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • dyskopatia
 • bóle kręgosłupa
 • bóle mięśni
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii Staw barkowy

Do Pani Katarzyny trafiłem po operacji stawu barkowego. Z treningu na trening, z wizyty na wizytę udało się przywrócić prawidłowy zakres ruchu(był bardzo ograniczony), oraz pozbyć się bólu, który towarzyszył mi podczas uprawiania sportu. Regularne wizyty i systematyczna praca dały efekty, jestem zadowolony, ze wszystko działa jak wcześniej:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii

Niesamowity profesjonalizm i ogromna wiedza Pani Kasi postawiła mnie na nogi i pozwoliła na nowo cieszyć sie bieganiem. Bardzo ciepła,otwarta i zawsze uśmiechnięta. Świetna współpraca. Serdecznie wszystkim polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii szukałam pomocy

Dzisiaj mogę już to napisać. Nie boli , chodzę, śpię. Do tej fantastycznej dziewczyny trafiłam przez przypadek - choć nie wierzę w przypadki. Skierowanie od neurologa na rehabilitację - nikt nie chciał mnie przyjąć. NFZ zatrzasnął drzwi. I zapukałam do drzwi Pani Kasi. I bardzo dziękuję tej ambitnej dziewczynie, i zazdroszczę każdemu z Jej pacjentów.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii

Do Pani Kasi trafiłam z polecenia znajomej, która również miała okazję korzystać z jej pomocy. Mój problem jest związany z pracą w trybie siedzącym...doskwierał mi uporczywy ból pleców, zwłaszcza w górnej części oraz nasilający się ból nadgarstka. Pani Kasia przeprowadziła dokładny wywiad, szukała przyczyny u źródła, zaleciła fajne ćwiczenia i zachęciła do większej aktywności fizycznej. Sama terapia już po kilku sesjach przyniosła ogromnąąąąą ulgę. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii

Po raz pierwszy trafiłam do Pani Katarzyny z bólem kręgosłupa, głównie w odcinku piersiowym i szyjnym. Zaznaczę, że byłam już u dwóch fizjoterafeutów, których praktyki nie tylko nie pomogły, ale zwiększyły ból. Pani Kasia, po krótkiej diagnozie powiedziała, że najpierw wstawimy zwichrowane żebra, a później zajmiemy się resztą. Od tamtej pory w przypadku jakiejkolwiek kontuzji umawiam się tylko do niej. Po 3 wizytach wóciłam do treningów :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii Dolegliwości bólowe i ograniczenie zakresu ruchów

Odpowiem krótko – rewelacja. Zdecydowanie polecam oddać się pod opiekę Pani Katarzyny, a dlaczego, wyjaśniam poniżej i na wstępie mojej opinii zaznaczę, że jestem trochę „wnikliwym” pacjentem, ze względów zawodowych, jak również zainteresowań.
Jestem sportowcem z 27 letnim stażem treningowym i trenerem z blisko 18 letnią praktyką. Jak każdy sportowiec jestem przyzwyczajony do pewnego „dyskomfortu” (zawsze coś pobolewa). W związku z tym, że pesel nie kłamie, ów „dyskomfort” przestał być tylko brakiem komfortu. Ból łokcia utrudniał wykonywanie czynności związanych z chwytaniem bądź noszeniem cięższych rzeczy i praktycznie nie pozwalał na wykonywanie jakichkolwiek ćw. angażujących ramiona. Ponadto, po późniejszym urazie barku, w wyniku unieruchomienia kończyny, zmniejszył się zakres ruchu ramienia i pojawiły się dolegliwości bólowe w odcinku szyjnym kręgosłupa. Jeśli chodzi o plecy… ból, który nie pozwalał spać, siedzieć w jednej pozycji, nie mówiąc o przysiadzie – po prostu nie do zniesienia.
Wybór gabinetu Recha Point podyktowany był po pierwsze: poleceniem kolegi (sportowca wyczynowego), po wtóre weryfikacją opinii na „ZnanyLekarz”, stąd postanowiłem dość skrupulatnie opisać swój przypadek (mam nadzieję, że i moja opinia będzie pomocna).
Dolegliwości z jakimi trafiłem do Pani Katarzyny wynikały m. in. z pewnych zaniedbań w stosunku do kontuzji powstałych po urazach typowych dla sportów kontaktowych, a dotyczyły: s. łokciowego i jego okolic (przeprost i wielokrotne stłuczenie mm.), s. barkowo – obojczykowego (zwichnięcie II st.), dolnego odcinka kręgosłupa wraz z obręczą k. dolnych (wielokrotnie powtarzany nacisk osiowy).
Jakiekolwiek działania poprzedziła wnikliwa diagnoza, zarówno wywiad, jak i specyficzne próby/testy. Warto dodać, że rozmowa jest rzeczowa i konkretna, nie ma owijania w bawełnę i czarowania, nawet jeśli pacjent jest tak upierdliwy jak ja. Wydaje mi się, że to odróżnia specjalistę od szarlatanów, czarnoksiężników i wszelkiej maści nastawiaczy czy kręgarzy, których nota bene radzę omijać z daleka.
Co do zabiegów, to oceniam je przede wszystkim w kategorii efektu i tu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Ramię w zasadzie jest sprawne tak jak przed urazem. Praktycznie udało się zniwelować deficyt funkcjonalny. Z plecami jest dobrze, chociaż zdaję sobie sprawę, że jeśli nie skompensuję siedzącego trybu życia, to będę potrzebował kolejnych wizyt. Nie mniej jednak przysiady, a nawet wyskoki ze sztangą, nie wywołują bólu. Jednak to co w zasadzie cenię najbardziej, chociaż nie zdawałem sobie sprawy, że tak to docenię, to możliwość przespania całej nocy.
Uważam, że wyznacznikiem profesjonalizmu jest m.in. pełna świadomość w działaniu. Wiem co się stało i jaki jest tego skutek, a także wiem, jakich metod bądź środków użyć dla uzyskania konkretnego efektu. Współpracując z Panią Katarzyną odniosłem właśnie takie wrażenie.
Jestem bardziej niż zadowolony, szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: RehaPoint, Gabinet Rehabilitacji i Osteopatii dolegliwości bólowe

Do pani Kasi trafiłam z problemami w odcinku lędźwiowym. Ulgę poczułam już po pierwszej wizycie. Kilka spotkań wystarczyło by problem przestał nawracać. Również mój mąż i nastoletni syn ma za sobą kilka wizyt. Pani Kasia ma świetny kontakt również z dziećmi i młodzieżą. Profesjonalistka w każdym calu, konkretna, szukająca do skutku przyczyny dolegliwości. Dla nas to fizjoterapeuta rodzinny. Gorąco polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Mam 29 lat. Ostatnio miałem poważny problem z kręgosłupem, a dokładniej jego dolną częścią lędźwiową. Ból był potwornie silny promieniując nawet na lewą nogę. Nie było mowy o siedzeniu czy jakiejkolwiek pracy. Pani Kasia pomogła mi pozbyć się problemu. Po każdej wizycie czułem się zdecydowanie lepiej co motywowało do zalecanych przez Panią Kasię ćwiczeń.
Z czystym sumieniem mogę polecić tą specjalistkę.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Kasi trafiłem z bardzo dokuczliwym bólem barku, który w znacznym stopniu ograniczał moje funkcjonowanie przez kilka tygodni. Na poczatku wizyty Pani Kasia przeprowadziła ze mną bardzo konkretny i rzeczowy wywiad a dopiero później przystąpiła do pracy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, ból zmniejszył się co najmniej o połowę a po drugiej wizycie całkowicie ustąpił. Pani Kasia to świetna specjalistka w swojej dziedzinie a przy tym bardzo miła i sympatyczna osoba. Dziekuję bardzo za pomoc!


W
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Katarzyny trafiłam z bólem dolnej parti kręgosłupa. Zmagałam się z tą dolegliwością od kilku lat. Ból wywołany był siedzącym trybem pracy a dolegliwości były na tyle uporczywe ze uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Fizjoterapia trwała 2 miesiące a każda wizyta przynosiła wyraźną ulgę w cierpieniu. Pani Doktor poza zabiegami zaleciła zestaw codziennych ćwiczeń. Ból minął i nie powraca. Pełen profesjonalizm i wzorowe podejście do pacjenta. Szczerze polecam wizytę u Pani Katarzyny, cechuje ja pełen profesjonalizm i wzorowe podejście do pacjenta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dyplomowaną terapeutką manualną, studentką osteopatii na Sutherland College...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • dyskopatia
 • bóle kręgosłupa
 • bóle mięśni
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania