mgr

Katarzyna Waszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

5 opinii +dodaj

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. W pracy wykorzystuję wiedzę pozyskaną na kursach podyplomowych, studiach oraz doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Kolejna moja wizyta u Pani Katarzyny i ponowna ulga dla mojego ciała. Bardzo rzeczowa i kompetentna, a przy tym uprzejma i z poczuciem humoru! Tym razem uporała się z bólem dolnego odcinka pleców, czworoboczny lędźwi po wizycie od razu w lepszym stanie. Zdecydowanie fizjoterapeuta godny polecenia !

  Katarzyna Waszkiewicz2018-05-22

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Dzięki i pozdrawiam!:)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy z kręgosłupem

  Pani Katarzyna jest świetną specjalistką! Doskonale umie wytłumaczyć wszystkie dolegliwości laikowi, a co najważniejsze, robi wszystko, by organizm pracował tak, jak powinien. Bardzo Pani dziękuję!!!

  Katarzyna Waszkiewicz2018-02-20

  Dziękuję i pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: FizjoekspertUsługa: rwa kulszowa

  Pani Kasia jest bardzo dobrą terapeutką z dużą wiedzą i umiejętnościami. Zgłosiłam się z rwą kulszową, otrzymałam to, czego potrzebowałam - pomoc, wiedzę, wskazówki do ćwiczeń i życzliwą troskę o moje zdrowie. Zdecydowanie polecam

  Katarzyna Waszkiewicz2018-02-20

  Cieszę się, że mogłam pomóc Pani Mario!

 • P

  W końcu - po 3 miesiącach chodzenia po lekarzach ze zdiagnozowaną rwą barkową i faszerowaniu się masą przypisanych leków, które i tak mi nie pomagały - trafiłam na Panią Kasię. Ze strony Pani Kasi widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm, fachowo przeprowadziła wizytę, a przy tym widać, że bardzo zależy jej na dobru pacjenta (podejście do pacjenta oceniam 10/10). Z uwagą wysłuchała problemu z którym się u niej pojawiłam. Bardzo dokładnie dopytywała o dolegliwości i z dużym zaangażowaniem udzielała wyczerpujących odpowiedzi, czym mogą one być spowodowane. Już po pierwszej wizycie ból znacznie zmalał, a ja, w dalszym ciągu zamierzam korzystać z pomocy Pani Kasi. Obyśmy mieli więcej takich fizjoterapeutów w Polsce, w 100% polecam!

  Katarzyna Waszkiewicz2018-02-20

  Bardzo dziękuję:)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Znakomita fizjoterapeutka!Świetny fachowiec z dużą wiedzą.Przy tym niezwykle miła,uprzejma...
  Wszystkie moje dolegliwości , i te stare i nowe,które się pojawiają - ustępują.Pomaga mi od kilku miesięcy .Teraz sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez Pani Kasi.
  Z czystym sumieniem polecam wszystkim potrzebującym pomocy.

  Katarzyna Waszkiewicz2018-02-17

  Bardzo mi miło Pani Aniu, dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. W pracy wykorzystuję wiedzę pozyskaną na kursach podyplomowych, studiach oraz doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentem. Staram się kształcić i śledzić nowinki fizjoterapeutyczne, by móc coraz to lepiej pomagać swoim pacjentom. Jestem cierpliwą terapeutką, która podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i rozumie, że istota problemu często nie znajduje się w miejscu bólu.

  tel

Edukacja

 • absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia