Adresy (2)

Monte Cassino 4 lok.3, Podolszyce , Płock
NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 75, Śródmieście , Warszawa
NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
22 273.....

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, uzyskując dyplom psychologa. Swoje umiejętności i wiedzę teoretyczną doskonaliła w Centrum...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Szkoła Psychoterapii - Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therpy Centre
 • Uniwersytet im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja terapeutyczna


Monte Cassino 4 lok.3, Płock

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju


Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 75, Warszawa

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Monte Cassino 4 lok.3, Płock

od 120 zł

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Czas trwania badania oraz jego koszt różni się w zależności od celu badania.Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 75, Warszawa

od 120 zł

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Czas trwania badania oraz jego koszt różni się w zależności od celu badania.


Psychoterapia


Monte Cassino 4 lok.3, Płock

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju


Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 75, Warszawa

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju


Psychoterapia partnerska


Monte Cassino 4 lok.3, Płock

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju


Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 75, Warszawa

Brak informacji o cenie

NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju konsultacja terapeutyczna

Bardzo sympatyczna Pani Psycholog jak najbardziej polecam każdemu kto się zastanawia. Świetne podejście uśmiech na twarzy wyszedłem dużo lżejszy i mam ochotę wrócić.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo polecam Panią Kasię. Profesjonalna, kompetentna, pomogła mi poradzić sobie w trudnych momentach mojego życia. Terapia to przede wszystkim nauka zrozumienia samego siebie i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pani Kasia pomogła mi przejść tą drogę, uświadomić sobie kim jestem, nabrać pewności siebie. Wiem, że mogę na nią liczyć nawet po latach od zakończenia pierwszej terapii. Dziękuję i do zobaczenia, bo życie płata nam wiele figli i nie raz potrzebujemy takiego wsparcia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Do Pani Kasi trafiłam, kiedy już sama sobie nie potrafiłam pomóc a wiedziałam,że wiele rzeczy jest w moim życiu nie tak.Nie wiedziałam tylko dlaczego i nie miałam zielonego pojęcia jak sprawić,żeby to życie było szczęśliwe i pozbawione ograniczeń,które-jak się później okazało-sama sobie narzucałam.Kiedy usłyszałam,że terapia to proces,nie rozumiałam.Ale faktycznie tak jest,zmiana nie następuje po jednym spotkaniu,wymaga ciężkiej pracy nad sobą.Pani Kasia prowadzi mnie za rękę i krok po kroku uczy żyć na nowo.Jak żyć z innymi ludźmi,jak ich nie krzywdzić i nie dawać krzywdzić siebie.Jak odnaleźć swoje poczucie wartości.Jak znaleźć w sobie odwagę,żeby mieć lepszą pracę,mieszkanie.Jak pozwolić sobie na miłość.W którymś momencie zaobserwowałam,że lęki,które przez całe życie mnie ograniczały,znikają.Dalej pracujemy ale moje życie jest już inne,nieporównywalnie lepsze.Pani Kasia uświadamia mi,skąd biorą się moje uczucia i zachowania a ja jestem w stanie je zmieniać.Mam wrażenie,że całe życie nosiłam wielki kamień w sercu i to Pani Kasia pomogła mi go zdjać,za co bardzo dziękuję.Wiem,że spotkanie z nią było najlepszą decyzją w moim życiu


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NewDay Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Pani Katarzyna nie udzieliła mi żadnej porady. Próbowałam dowiedzieć się czegokolwiek, bez skutku. Odpowiedź była jedna- psychoterapia. Na każde moje pytanie - psychoterapia. Żadnego wyjaśnienia problemu, wyjścia z sytuacji. Wyszłam ze łzami w oczach. Przez 10 minut to ja mówiłam o sobie tylko po to, żeby nie uzyskać żadnej wskazówki. Mogłam zacząć chociaż tę psychoterapię na wizycie, a później kontynuować. Nic takiego nie miało miejsca. Straciłam tylko czas i pieniądze, wyszłam załamana. Zapłaciłam 150 zł. za słowo psychoterapia. Nie polecam, a nawet odradzam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jak najbardziej polecam Panią Katarzynę Tyszka. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w dość trudnym momencie (zapewne jak większość pacjentów). Trudno za pomocą klawiatury, czy kartki papieru i długopisu w ręku wyjaśnić, jak bardzo Pani Kasia mi pomogła… Pierwsze wizyty były jak „zdejmowanie ogromnego kamienia ciążącego gdzieś na umyśle”. Z wizyty na wizytę wychodziłam coraz bardziej wierząca w to, że coś może się zmienić. Że będzie lepiej. Nie miałam 100% przekonania, ale coś podpowiadało mi, że spotkania u tego właśnie psychologa mają sens. A potem było już tylko lepiej. Myślę, że oprócz wykształcenia / wiedzy Pani Katarzyna ma jeszcze inne zalety. Takie których nie można wyszkolić / nauczyć. Choć zabrzmi to patetycznie, to uważam że bardzo ważny jest również charakter i osobowość terapeuty. Pani Tyszka jest osobą, która potrafi słuchać (chce słuchać). Nie zawsze jest jak „plaster miodu”… Czasami jej wnioski mnie „peszyły” (i dobrze! zmuszała mnie tym do myślenia nad swoim postępowaniem, do zmiany). To co (potencjalnych pacjentów) wprowadza w błąd to myślenie o terapii w kategorii nic nie znaczących pogawędek. Nic bardziej mylnego. Psychoterapeuta słucha i dzieli nasze trudy, ale jest też czas w którym brałam kartkę papieru i notowałam… Notowałam wszystko to co miało wpływ na „moje zniekształcenia” (zdałam sobie w ogóle sprawę z tego że w ów zniekształceniach funkcjonuję!). Psychoterapeuta uczy obserwować samego siebie i dokonywać rzetelnych / obiektywnych ocen (samego siebie i otoczenia, bo przecież nie zawsze problem leży tylko w nas). Wyleczyłam się z permanentnego poczucia winy i złego myślenia o sobie samej, ALE przy tym nie popadałam w samo zachwyt. Pani Kasia korygowała moje spostrzeżenia, oceny (wyjaśniała mi mechanizmy / schematy w których funkcjonuję). Zachęcało mnie to do pogłębionej (ale zdrowej / NIE NADMIERNEJ) refleksji nad samą sobą i otaczającym mnie światem. Moje życie bardzo się zmieniło. Ja zmieniłam się na lepsze, a dzięki temu otaczający mnie świat stał się bardziej przyjazny. To trochę tak jak z „do połowy wypełnioną wodą szklanką”. Zawsze mamy wybór. Można „zaprogramować się na pesymizm” i wiedzieć ją do połowy pustą. Albo obiektywnie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość i (bez zakładania różowych okularów, ale jednak optymistycznie) stwierdzić, i ż jest do połowy pełna. Jedyne czego żałuje to, że tak długo zwlekałam z terapią… Nic straconego, oczywiście mamy całe życie na zmiany i nadrabianie „zaległości”. Ale… szczerze zachęcam do tego, aby zainwestować w samego siebie i nie czekać, jeśli coś złego zaczyna się dziać. Czasami wystarczy kilka spotkań / korekt naszych zachowań. Czasami trzeba dłuższej (jak w moim przypadku) terapii, ale z czystym sumieniem stwierdzam: WARTO! POLECAM Panią Katarzynę Tyszka! I raz jeszcze Pani DZIĘKUJĘ…
M
PŁOCK


A
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Kasi trafilam z poczatkami depresji- i tu nie powiem Pani Kasia okazala sie pomocna na samym poczatku. Pomgla zrozumiec zrodlo problemu i uswiadomila moja blede myslenie na wielu plaszczyznach. Niestety z przykroscia musze stwierdzic, iz z czasem z kazdym spotkaniem wydawala sie coraz to mniej zaangazowana. Nastapil moment kiedy podczas terpaii pomyslalam sobie, ze wracz Ja nudze a moje problemy wydaja sie Jej infantylne. To byl ostatni raz kiedy odwiedzilam Pania Kasie po okolo 3 miesiacach wspolpracy.
Niestety, depresja powrocila ponwnie, jednak udalo mi sie znalezc specjaliste ktory wykazuje zaangazowanie i podchodzi z pelnym profesjonalizmem do moich malych i tych duzych problemow.


J
Użytkownik zweryfikowany

Na terapię, udałam się pełna nadziei, że w moim życiu w końcu zacznie panowac spokój. Długo szukałam terapeuty, byłam w dwóch miejscach, aby po prawie 1, 5 roku trafić do Pani Katarzyny. Nie zawiodłam się. Już od pierwszych spotkań p.Kasia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i sprawiła, ze zaczełam wierzyć, że w końcu dobrze trafiłam. Na początku nie było łatwo, bo zmiany nie pojawiały się z dnia na dzień. Jednak po kilku miesiącach, prawie niepostrzeżenie odkryłam, ze moje trudności, które pochłaniały wiele godzin dziennie, zamartwiania, lęków, i obsesji, teraz jakby usunęły się w cień. I tak z tygodnia na tydzień odzyskałam swoje życie! Z tego miejsca jeszcze raz chcialabym podziękowac tej wspaniałej psychoterapeutce, bo dzięki niej moje życie wróciło na właściwe tory. Praca nie była łatwa i wymagała ode mnie zaangażowania ale i tak było warto. Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany

Terapię u Pni Kasi rozpoczęłam w listopadzie 2012 r., a skończyłam w maju 2013 roku, od tamtej pory minęło pół roku, ja napiszę tak, podpisując się pod wszystkimi pozytywami które tu padły, mi Pani Kasi nie tylko pomogła uprać, zrozumieć i odczarować pewien destruktywny sposób myślenia, ale praca i pogłębienie samoświadomość uruchomiło szereg pozytywnych zmian w moim życiu. Zrozumienie jak wiele zależy od nas, od tego jak myślimy i jak siebie postrzegamy, a następnie wprowadzenie tego w życie, przełożenie na czyny to wielka umiejętność i dzięki Pani Kasi ją posiadłam i cały czas doskonalę. Dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany

Na terapię do Pani Kasi trafiłam po kilku tygodniach leczenia. W moim przypadku lekarstwa były niezbędne,
ale czułam że one nie wystarczą... Psychoterapia była mi potrzebna do zrozumienia tego co działo się
w mojej głowie i do odnaleźienia się w rzeczywistości. Dostać się do Pani Kasi nie było łatwo, ale się udało:) Pani Katarzyna poprowadziła
moją psychoterapię - poszerzyła moje horyzonty myślowe, pomogła przepędzić lęki, podsuwała proste ale skuteczne sposoby rozwiązania problemów, doradzała ale nigdy nie podejmowała za mnie decyzji,
pokazywała mechanizmy rządzące naszym myśleniem i teraz wiem, że zmiana funkcjonowania jest możliwa.Pani Kasia pomorze przyjżeć się myślom i dalej "coś" z nimi zobić. Ja osobiście zapisywałam każdą sesję i uważam,żę to świetny pomysł,
myśli są ulotne,a tak mam "skarbnicę słów Pani Kasi":) bardzo mądrych i prawdziwych.
Mimo wahań nastrojów, powoli pięłam się ku górze. Teraz jestem naprawdę szczęśliwa, doceniam drobne rzeczy i czerpię z nich radość, doszukuję się pozytywów, potrafię racjonalnie myśleć i wyciągam właściwe wnioski,
a kiedyś zawsze wyobrażałam sobie najgorsze, otworzyłam się na ludzi i nowe znajomości.
Na koniec dodam, że Pani Kasia jest bardzo ciepłym i srdecznym człowiekiem. W trudnych chwilach pisałam do P.Kasi i zawsze mogłam liczyć na odpowiedź i wsparcie.
Cieszę się że miałam przyjemność pracować nad sobą z Panią Kasią i napewno nie zerwę z nią dalszego kontaktu :)
za wszystko baaardzo dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie wiem, czy mogę napisać coś więcej niż w innych opiniach do ktorych się przyłączam, ale spróbuję, bo w ten sposób mogę po raz kolejny podziękować tej wspaniałej terapeutce za pomoc, którą otrzymałam, a która zmieniła moje depresyjno-lękowe życie. Kiedy zaczynałam spotkania z Panią Kasią, nie wierzyłam, że tak naprawdę coś może się zmienić w moim życiu. Dominowała we mnie czarna rozpacz, a moje dni zaczynały i kończyły się płaczem przeplatanym ogromna paniką co dalej. Bałam się jutra, bałam się ludzi, przyszłości. Pierwsze spotkania nie były łatwe, bo ciężko było mi otworzyć się przed obcą osobą. Na szczęście Pani Kasia swoją osobą i nastawieniem spowodowała, że szybko mogłam poczuć się bezpiecznie, a z każdym kolejnym spotkaniem było mi łatwiej. Nastawialam się na 2-3 miesiące pracy,ale szybko okazało się, że zajmie to więcej czasu. Pani Kasia okazała się być nie tylko wspaniałym psychoterapeutą ale i cudowną, ciepłą a jednak przy tym wszystkim bardzo konkretną i wymagającą osobą. Dawała wsparcie ale i wymagała zaangażowania i pracy ode mnie. Wszystko tłumaczyła, a kiedy ja traciłam nadzieję i miałam wrażenie, że znowu coś mi nie wyszło, wyprowadzała mnie z błędnego koła mojego myślenia, budując powoli moją wiarę w siebie. Wszystko co robiła - co dostrzegłam dopiero po czasie- robiła aby pokazać mi lepszą, prawdziwą mnie, aby zbudować moją wiarę w siebie i wyrzucić moje wszystkie, czesto bezsensowne lęki. Jestem Jej niezmiernie wdzięczna, bo moje życie wreszcie nabrało barw i stało się normalne. Jeśli macie problem szukajcie terapeuty i pomocy, jeśli będziecie mieli szczęście traficie na kogoś takiego jak Pani Kasia, a może nawet na Nią samą, czego Wam życzę!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, uzyskując dyplom psychologa. Swoje umiejętności i wiedzę teoretyczną doskonaliła w Centrum...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Szkoła Psychoterapii - Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Oxford Cognitive Therpy Centre
 • Uniwersytet im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Terapia behawioralna

Staże

 • Poradniach Psychologicznych
 • Ośrodkach konsultacyjnych i kryzysowych
 • Ośrodkach Psychoterapii

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)