dr n. med.

Katarzyna Szydłowska-Pazera

Onkolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Osobiście mam mam bardzo złe zdanie na temat profesjonalizmu, kompetencji i empatii pani dr.
  wizyta trwała 5 minut. To, że lekarz jest oschły .. no trudno z jednej strony bo nie nad każdym trzeba i powinno się rozczulać... ale trzeba być profesjonalny i rzeczowym .. tym bardziej jako onkolog. Spotkanie odbywało się na zasadzie cytuję " nie ma wskazań aby podać chemię, ale profilaktycznie bym ją podała. Zgoda?" Matko profilaktycznie podaje się witaminę C jesienią a nie chemię przez pół roku.
  Po wizytach jeszcze u 4 lekarzy chemia została wykluczona.
  Piszę ta opinię z 2 powodów. Po pierwsze aby uważać na lekarzy, bo to też są ludzie i niestety często omylni..
  Po drugie jako przestroga dla wszystkich, aby uczyć się na obcego błędach niż stracić swoje zdrowie..

  Pamiętajcie konsultujcie się z innymi lekarzami. Nie przyjmujcie pojedynczej opinii jako dogmat. należy znać opinie kilku osób a potem dopiero wyciągać wnioski !

  Z przykrością nie polecam pani dr

 • Pani doktor była lekarzem prowadzącym pierwszą chemie mojego ojca w Koperniku. Cała rodzina przeżywała wówczas traumę spowodowaną nagłą chorobą taty i oczekiwaliśmy fachowej pomocy od lekarza, który wydawałoby się, że w sposób przystępny powinien przekazać pacjentowi i rodzinie rokowania i przebieg leczenia. Nic z tych rzeczy! Kilkakrotnie byłam osobiście u tej Pani na "rozmowie". Za każdym razem na korytarzu! Musiałam wyduszać z niej informacje o chorobie taty i o planowanych kolejnych cyklach. To co mówiła życie weryfikowało bardzo szybko - za każdym razem leczenie przebiegało inaczej niż mówiła i nie wynikało to bynajmniej ze stanu zdrowia taty. Nie umiała przekazać podstawowych informacji o chorobie i sposobie leczenia, ignorowała wszystkie zadawane pytania spoglądając na mnie z miną mówiącą "długo jeszcze?". Empata to uczucie nieznane tej Pani. Dopiero gdy tato ponownie trafił na oddział na kolejny cykl leczenia, prowadzony już przez innego lekarza dowiedziałam się szczegółów, które mnie z jednej strony zmroziły ale z drugiej pozwalają przygotować się na nieuniknione... Mam żal do tej Pani o lekceważące podejście do pacjenta i do jego rodziny. Widać wyraźnie, że nie jest to człowiek, który powinien leczyć bo lekarz to nie tylko zdane egzaminy ...

 • bardzo miła , kompetentna zaangażowana w pracy Pani Doktor. Niggdy nie spotkałam się z jakąkolwiek sugestią ,by zięć musiał przyjść na konsultację prywatnie .Poprostu jesteśmy w ciągłym telefonicznym kontakcie z rejestracją w Szpitelu im. Kopernika i oni umawiają wizytę u p. Doktor w przychodni przyszpitalnej .

 • Niestety mam zupełnie inną opinię, no może nie do końca...Podczas leczenia na oddziale chemioterapii w Łodzi, nie miałam absolutnie nic do zarzucenia Pani Doktor, byłam wręcz zadowolona z kontaktu z tym lekarzem. Każda rozmowa bardzo sympatyczna, rzeczowa, odpowiedzi na moje pytania niezwykle wyczerpujące. Nie mogę powiedzieć o tamtym okresie złego słowa, ponieważ czułam się w dobrych rękach, mimo, iż lecenie było dla mnie katorgą i nikomu tego nie życzę... Jednak wszystko się zmieniło po zakończeniu chemioterapii. Pani szydłowska oznajmiła, że chce mnie widzieć raz w miesiącu na kontroli. Jak to ładnie ujęła, ja mogę nie zauważyć niepokojących zmian, itd. Ok, może miała rację, ale... Miejscami wizyty u niej były podane same prywatne gabinety.... A wiem, że na NFZ też w kilku przyjmuje,więc już mi się to nie spodobało, gdyż nie pracuję i nie stać mnie na comiesięczne wizyty...I to takie wizyty podczas, których ani razu nie zostałam zbadana, czy tez zapytana jak się czuję...Nie wiem na jakiej podstawie Pani Doktor miała zobaczyć to czego ja mogłabym nie dostrzec...Po kilku takich prywatnych wizytach, kosztujących 100zl, trwających 5min, więcej się JEJ nie pokazałam i zapisałam do przychodni z NFZ. I dopiero teraz wiem co to bezinteresowność...Przykro jest, gdy ktoś, do kogo ma się zaufanie i szacunek, nagle okazuje się kimś liczącym tylko swoje pieniądze...

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

 • Znakomity onkolog sympatyczny człowiek profesjonalnie podchodzi do pacjenta

 • Bardzo dobry fachowiec i człowiek o niesamowitym podejściu do pacjenta. Pani doktor leczyła moją mamę. Potrafi rozmawiać nawet o najtrudniejszych sprawach, co rzadko się zdarza.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".