Katarzyna Sypniewska-Wałęsa, psychoterapeuta Toruń

mgr Katarzyna Sypniewska-Wałęsa

Zapisz

Psychoterapeuta więcej

23 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Warszawska, Stare Miasto, Toruń
Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom doświadczającym cierpienia, niezadowolonym z życia z powodu trudności osobistych takich jak: • Depresja, cierpienie, niechęć do życia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Uzależnienie
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Warszawska, Toruń

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosferaul. Warszawska, Toruń

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosferaul. Warszawska, Toruń

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosferaul. Warszawska, Toruń

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera

23 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera Nerwica

Ja trafiłam do Pani Kasi z zaburzeniami lękowymi bardzo silnymi. Wykluczalo mnie to z normalnego życia. Nigdzie nie wychodziłam, wszędzie się wyjść balam. Wyjscie na podwórko to był dla mnie wyczyn.Majac malutkie dziecko było to sporym utrudnieniem.Chodziłam do psychiatry dostałam leki niestety leki tylko chamuja napady paniki otumaniaja.Wiadomo przynoszą ulgę jednak nie wylecza z choroby .Więc wybrałam się na psychoterapia sama nie wiedząc co to właściwie jest. Po miesiącu myślę że byłam wstanie juz wyjsc na dwór. Pani Kasia powiedziała mi co mam robić. Normalnie funkcjonuje, wyjezdzam sama, robię zakupy chodzę na spacer co było 2 lata temu bariera nie do przeskoczenia .Polecam wszystkim z depresją ,zaburzenia lękowymi itd PSYCHOTERAPIE u Pani Kasi :)Biorąc leki byłam już zawiedziona , nie wierzyłam że wkoncu zacznę normalnie żyć A jednak udało się ale dzięki terapii.Daria Dziękuję Pani Kasiu


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera

Chwilę czekałam na wystawienie opinii i bynajmniej nie dlatego, że nie wiedziałam co napisać, tylko dlatego, że chciałam być możliwie jak najbardziej obiektywna. Moja psychoterapia w gabinecie pani Kasi trwała piętnaście miesięcy i był to czas wielkich odkryć, zdobywania wiedzy, czas zmian, doświadczania i poznawania, nie tylko samej siebie, ale także uczyłam się, jak rozumieć zachowania innych, co jest równie cenne. Gdy to piszę, przeżywam niesamowite wzruszenie i mam ciary na całym ciele, bo gdybym mogła, to przeszłabym tę drogę jeszcze raz. Bo to cudowna droga poznania, zdecydowanie warta przejścia, choć niejednokrotnie bardzo trudna, jeśli podchodzi się do sprawy uczciwie. W pracy z panią Kasią zawsze czułam się zauważona, zaakceptowana, zrozumiana i poprowadzona do właściwych rozwiązań. Wszystko, czego doświadczyłam w gabinecie, nie sposób wyczytać w żadnej książce. Nie sposób też gdzieś indziej przeżywać, doświadczać i uczyć się siebie z taką intensywnością, jak w gabinecie pani Kasi. Jej podejście do mnie zawsze było profesjonalne, praca indywidualna i z pełnym oddaniem. To niezwykłe i dla mnie osobiście bardzo ważne, jak obserwowała moje emocje i jak uważnie słuchała, zawsze w porę reagowała, dopytywała, a dzięki temu razem sumiennie dokopywałyśmy się do sedna, do źródła, do rozwiązania. Moje życie dzisiaj jest dużo bardziej świadome, sama siebie lepiej znam i rozumiem, mam także większe zrozumienie dla innych ludzi.
Z całego serca polecam wybrać gabinet pani Katarzyny i "oddać się" w jej ręce.
Swojego wyboru dokonałam na podstawie opinii innych na tym serwisie internetowym, dlatego rozumiem, jak cenne są informacje poparte doświadczeniem, i jak ważny jest przez to wybór dobrego specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera

Trafiłam do Pani Katarzyny po śmierci mojej mamy. Pomoc w przejściu przez żałobę przerodziła się w podróż do czasów dzieciństwa i rozprawienie się z demonami, które nie pozwalały mi cieszyć się moim obecnym życiem - wspaniałym mężem i dwójką cudownych urwisów. Pani Katarzyno, dziękuję za wspólną drogę, dziękuję za siłę, którą dzięki Pani odkryłam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień Psychosfera

Jeżeli się zastanawiasz i jesteś niepewny czy umówić się na wizytę, to z całą świadomością mówię, że warto. Wizyty u Pani Kasi sprawiły, że moje życie zmieniło się na lepsze.

Bardzo mi Pani pomogła, za co jeszcze raz dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem bardzo wdzięczna Pani Kasi za to, że pomogła mi przejść przez zawiłości mojego życia, które niczym balast ciągnęłam za sobą od dzieciństwa. Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Kasię. Mialam wiele obaw przed rozpoczęciem terapii i dość długo odwlekałam decyzję o jej podjęciu. Dziś uważam, że to była jedna z lepszych decyzji mojego życia- z pomocą Pani Kasi udało mi się "pozbierać" w niecałe 2 lata to co uwierało mnie przez prawie całe moje życie i co uniemożliwiało mi bycie szczęśliwą i spokojną. To co można zauważyć podczas terapii to profesjonalizm- Pani Kasia nie dała mi gotowych rozwiązań, recept na złe samopoczucie, dała coś dużo cenniejszego- wgląd w siebie, pomogła mi odnaleźć moje porzucone "Ja", dała narzędzia i poczucie, że mam kontrolę nad własnym życiem bezwzględu na sytuację. Myślę, że mądry, doświadczony terapeuta to duża część sukcesu w terapii- a takim terapeutą jest właśnie Pani Kasia, polecam z całego serca.

mgr Katarzyna Sypniewska-Wałęsa

Pani Kamilo, powodzenia na dalszy czas.Użytkownik zweryfikowany

Więc, czytasz i myślisz czy iść do Pani Kasi czy też nie... Nie wahaj się! Ja tak samo miałam ten sam dylemat ;) nie żałuję że poszłam. Pani Kasia jest milą, ciepłą, życzliwą osobą, przed którą było ciężko się otworzyć... Ale Pani Kasia sprawiła, że stres i blokada minęła.. Jestem osobą z grupy ludzi cierpiących na DDA i DDD. Czułam się jak "mały niewinny żuczek wśród ludzi..." A teraz? Jest duża różnica do tego co było :) wiadomo że z tego się nie wyleczę zupełnie, ale terapia sprawiła to, że umiem z tym żyć i nie poddaję się :) także, powtarzam- nie wahaj się! Spróbuj! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam wszystkim Panią Katarzynę, jest ona psychologiem z powołania. Od progu zawsze uśmiechnięta, choć nie raz pewnie zmęczona, z uwagi na liczbę pacjentów. Zawsze z uwagą słuchała tego co mówię. Przez zadawane pytania starała się zarówno poznać jak i wskazać źródła moich zachowań lub problemów, jak również naprowadzić mnie na sposób ich rozwiązania i wskazać możliwości ich zmiany. Była niczym nić Ariadny dla Tezeusza – pomocna, lecz nigdy narzucająca się. Wpierała mnie w poznaniu i ulepszaniu samej siebie. Tłumaczyła wszystko w sposób jasny i przejrzysty. Wskazywała sposoby, które mogą pomóc mi poradzić sobie ze swoimi problemami. Dzięki terapii u Pani Katarzyny odnalazłam większy spokój w swoim życiu.
Pamiętajcie, że terapia to wasza ciężka praca, której nikt za was nie zrobi, ale dzięki takim psychologom jak Pani Katarzyna może być efektywna oraz przynieść wam spokój i zrozumienie. Jeszcze raz serdecznie polecam.

mgr Katarzyna Sypniewska-Wałęsa

wszystkiego dobrego Pani Agnieszko.


M
Użytkownik zweryfikowany

Decyzja o tym, że chcę iść do psychologa nie była szczególnie trudna - wiedziałam, że dłużej już sama sobie nie dam rady. Trudniejsze było znalezienie odpowiedniej osoby, z którą zdecyduję się porozmawiać. Do Pani Kasi trafiłam przypadkiem. Trafiłam między innymi dzięki znalezionym opiniom na temat gabinetu. Trafiłam w niesamowite miejsce i do niesamowitej osoby - ciepła, życzliwa, przemiła, naturalna. Słucha, rozmawia, daje poczucie bezpieczeństwa. Jest niesamowitą osobą!
Pani Kasiu - dziękuję, że znalazła Pani dla mnie czas, choć wiem, że łatwo z tym czasem nie było. Dziękuję, że pomogła mi Pani zacząć zmieniać to, co utrudniało mi życie. W końcu zaczynam sobie radzić. Dziękuję również za to, że "gdyby coś" to w każdej chwili mogę napisać :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia to cudowny anioł którego spotkałam na swojej drodze życia a raczej na zakręcie i trudnym okresie.Już po pierwszej wizycie w jej gabinecie czułam że nabieram sił.Potrafi wyciszyć,sprawić że sami dostrzegamy rzeczy inaczej.Jej ciepły przyjemny głos sprawia że JA osoba której emocje chowane są niczym w pudełku,nagle pod wpływem bezpieczeństwa otwieram pudełko z moimi emocjami i rozmawiam o nich.Niech to dobro które czyni pani Kasia wraca do niej z podwójną siłą.Gorąco polecam! Beata


O
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam, niezwykle ciepła osoba. Trzy miesiące po zakończeniu, mogę stwierdzić, że Pani Kasia wniosła nową jakoś do mojego życie :) Dziękuję

mgr Katarzyna Sypniewska-Wałęsa

Pani Olu, pomyślności w każdym dniu życzę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom doświadczającym cierpienia, niezadowolonym z życia z powodu trudności osobistych takich jak: • Depresja, cierpienie, niechęć do życia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Uzależnienie
 • Kryzys emocjonalny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania