dr n. med.

Katarzyna Smoter-Bobrowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Radiolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę
358 odwiedzin w ciągu 30 dni

Miejsce pracy: Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Matki i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3 Warszawa BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTIMED

  Bardzo miła Pani, nie trzeba się stresować :) odpowiedziała na wszystkie pytania. Wizyta nie była w pospiechu, było dużo czasu na rozmowe

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta i badanie przebiegło sprawnie. Pani doktor wszystko dokładnie sprawdziła. Odpowiada na zadane pytania.

 • A

  Pani doktor jest bardzo wnikliwa i rzeczowa, a przy tym niezwykle sympatyczna. Byłam na pierwszej wizycie, po której jestem zadowolona.
  Anna Z

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i delikatna. Rzeczowo odpowiada na pytania, nie zbywa. Dopytuje i słucha. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile to jest konieczne, a nie tylko zaplanowane 15 min. Najlepsza ginekolog, u jakiej byłam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepła i miła osoba. Mogłam poruszać trudne i krępujące sprawy i nie czułam przy tej Pani żadnego problemu. Bardzo pomocna i też szanująca moje potrzeby. Polecam.

 • A

  Doskonała lekarka, świetna merytorycznie, a poza tym delikatna, miła i empatyczna.
  Prowadziła moją ciążę od samego początku, aż do finału (cesarka), nie spotkałam lepszego ginekologa, a miałam do czynienie z bardzo wieloma.

 • L

  Bardzo profesjonalna i miła osoba. Jestem pacjentka pani doktor od ponad 8 lat i nie zamierzam jej zmieniać. Prowadziła moja pierwsza ciąże i zadbała aby po pierwsze do niej mogło dojść a po drugie aby z powodzeniem dobiegła końca. Dzieki pani doktor jestem szczęśliwa mama a nie jestem prostym przypadkiem. Mysle ze dużym atutem pani doktor jest codzienna praktyka w szpitalu klinicznym (Dzieciatka Jezus/pl. Starynkiewicza). Co prawda w samym szpitalu przy porodzie nie brała udziału (siłami natury) ale świadomość ze jest gdzieś obok była bardzo pomocna. Była za to obecna za każdym innym razem kiedy byłam na patologii czy chirurgii. Bez problemu zleca badania, leki i trzyma rękę na tzw. pulsie. Przejmuje sie pacjentem.

 • A

  Nigdy nie spotkałam drugiego takiego lekarza ( nie tylko ginekologa, ale wogole lekarza). Nie dość ze zawsze zleca wszystkie badania w przypadku każdego nawet najdrobniejszego wskazania, ze jest bardzo ostrożny i woli dmuchać na zimne aby tylko czegoś nie przeoczyć, to jeszcze jest do tego przesympatyczna osoba.
  Prowadzi właśnie moja pierwsza ciąże. I mimo, ze Pani Doktor sama jest w ciazy i pod koniec mojej będzie juz niedostępna, to nie zamierzam teraz zmieniać prowadząca ciąże (mimo ze wiele osób mi to radzi). Świadczy to tylko o tym jak bardzo bezpiecznie czuje sie pod opieka Pani doktor.
  Ciepła, bardzo kompetentna, delikatna. Na prawdę lekarz z powołania!!
  Asia

 • H

  Bardzo rzetelna lekarka z miłym podejściem do pacjentek. Prowadzila moją ciążę i zakończyła zabiegiem cc w szpitalu na Starynkiewicza. Oby więcej takich dobrych lekarzy. Teraz tylko znaleźć takiego pediatrę:-)

 • A

  Podczas ciąży zdecydowałam się zmienić lekarza prowadzącego i w taki sposób trafiłam do Pani Bobrowskiej. Pierwszy lekarz, który prowadził moją ciążę (nawet nie pamiętam nazwiska) na każdej wizycie pytał się kim jestem i w jakim celu przyszłam. Kompletnie mnie nie pamiętał co strasznie mnie drażniło. Z panią Bobrowską było zupełnie inaczej. Gdy pojawiałam się na wizytach pani doktor zawsze mnie pamiętała. Podczas wizyt pani doktor była bardzo miła, konkretna. Wizyty u ginekologa były zawsze dla mnie bardzo stresujące, jednak odkąd trafiłam na tą panią doktor zmieniłam nastawienie. Pani doktor zawsze odpowiadała na moje pytania, kierowała na badania, jak była potrzeba przypisywała odpowiednie leki aby było wszystko w porządku. Gdy zaszła taka potrzeba zaleciła nawet odpoczynek od pracy. Naprawdę polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Miejsce pracy:
  Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Matki i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3 Warszawa

  BORAMED KEN (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Liczne kursy USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Choroby

więcej

Zdjęcia