Umów wizytę Zapytaj lekarza 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Naturoterapia to moja pasja, specjalizuję się w diagnostyce patogenów (pasożyty, grzyby, bakterie, pierwotniaki ,wirusy) odpowiedzialnych za nasz stan zdrowia. Uświadamiam ludzi jak… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: diagnostyka Vega Test wraz z zaleceniami żywieniowymi

  Pani dietetyk to bardzo miła osoba, która cierpliwie odpowiada na pytania z zakresu odżywiania i oczyszczania. Ma wiedzę, której niestety brakuje lekarzom w przychodniach. Polecam wszystkim.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: diagnostyka Vega Test wraz z zaleceniami żywieniowymi

  Wszysto mi sie spodobalo. Diagnostyka mi sie wydaje skuteczna, poniewaz potdwierzila nie tylko wyniki z poprzednich badan krwi, ale pokazala wiele innych patogenow. Rozpoczynam z nimi walke. Dzieki wielkie Pani Katarzynie.

  Katarzyna Skaza2018-03-26

  Dziękuję i pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła osoba i bardzo miła atmosfera podczas wizyty Do Pani Katarzyny trafiłem z problemami żołądkowymi oraz bólami brzucha, z którymi męczyłem się od miesięcy. Pani Katarzyna wytłumaczyła mi z czego wynika mój problem i w końcu zrozumiałem gdzie popełniałem błędy, które doprowadziły do mojej choroby. Odpowiednia dieta i zioła już po tygodniu spowodowały, że zgaga minęła a ja czuję się dużo lepiej. Bardzo dziekuje.

  Katarzyna Skaza2018-03-26

  Dziękuję i pozdrawiam

 • T

  Bardzo miła i kompetentna osoba, wie co robi i po co. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ogromna wiedza, której niestety często brakuje lekarzom w przychodniach. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy się wahają :-)

  Katarzyna Skaza2018-01-19

  Dziękuję i pozdrawiam

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: diagnostyka Vega Test wraz z zaleceniami żywieniowymi

  Pani Katarzyna posiada ogromną wiedzę z zakresu zdrowego odzywiania i oczyszczania organizmu. Jestem szczesliwa, że odwazylam się pójść i zrobić badania. Od teraz stosuję się do zaleceń i myślę, że za jakiś czas wrócę do pelni zdrowia, nabiore chęci do zycia. Bardzo dziękuję Pani Kasiu.

  Katarzyna Skaza2018-01-18

  Również dziękuję i życzę powodzenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: pasożyty

  Po pierwszej wizycie moja ocena może nie będzie do końca prawdziwa, ponieważ jestem dopiero na początku długiej drogi o zdrowie bez pasożytów. Pani dietetyk, bardzo miła, z uwagą słucha i odpowiada na pytania. Wizyta długa ( 1.5 Godz.). Dieta dobrze rozpisana, szczegółowe zalecenia co do stosowania ziół. Mam tylko problem z vega-testem. Jeszcze nie wiem czy w to wierzę.
  Pozdrawiam

  Katarzyna Skaza2018-01-19

  Dziękuję i pozdrawiam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: RZS

  Pani Katarzyna potrafi wysłuchać, zdiagnozować i cierpliwie wszystko wyjaśnić. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogę liczyć na szybki kontakt mailowy. To dopiero początek leczenia, ale po niecałym miesiącu widzę spore postępy i zamierzam sztywno trzymać się zaleceń Pani Katarzyny.

  Katarzyna Skaza2017-12-15

  Dziękuję i powodzenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma bardzo duży zasób wiedzy odnośnie zdrowego odżywiania. Poprzez badania umie znaleźć przyczynę złego stanu zdrowia. Natychmiast przepisuje indywidualnie dla każdego pacjenta zioła lecznicze oraz suplementy witaminowe do uzupełnienia braków w organizmie.
  Gabinet jest mały, cichy, czysty i zadbany. Idealny do prywatnej rozmowy o problemach zdrowotnych pacjentów.
  Pani doktor jest uśmiechnięta i życzliwa.
  Polecam badania pani Katarzyny Skazy każdemu, kto chce poprawić swój stan zdrowia i pozbyć się pasożytów, które każdy w sobie ma.

  Katarzyna Skaza2017-11-08

  Dziękuję i pozdrawiam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: diagnostyka Vega Test wraz z zaleceniami żywieniowymi

  Bardzo polecam pania dietetyk ,wizyta byla bardzo przyjemna, Pani Kasia jest bardzo mila osoba ,ktora tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Do zabaczenia ponownie :) Pozdrawiam
  Patrycja

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Medycyny NaturalnejUsługa: borelioza

  Do Pani Katarzyny przyszedłem z boreliozą i silnymi objawami, bólami stawów i bardzo złym samopoczuciem. Okazało się, że oprócz boreliozy mam pasożyty i inne bakterie oraz grzyby, których pozbyłem się stosując zioła i biorezonans , co znacznie poprawiło moje samopoczucie, ból ustąpił i mogłem normalnie funkcjonować. Przekonałem się, że kolejne zioła, dieta, i zmiana stylu życia czyni cuda, co potwierdziły badania z krwi. Dziękuję bardzo za zalecenia i przekazaną wiedzę.

  Katarzyna Skaza2017-10-03

  Proszę i życzę zdrowia

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Naturoterapia to moja pasja, specjalizuję się w diagnostyce patogenów (pasożyty, grzyby, bakterie, pierwotniaki ,wirusy) odpowiedzialnych za nasz stan zdrowia. Uświadamiam ludzi jak żyć, aby byli zdrowi przez całe życie. Udzielam praktycznych wskazówek odnośnie profilaktyki zdrowotnej oraz informacji na temat żywienia i metod oczyszczania organizmu. Biorezonans czyli badanie Vega test, który wykonuję, jest bardzo pomocnym i istotnym elementem przy każdej kuracji mającej na celu powrót do zdrowia.
  Jestem certyfikowanym elektroakupunkturzystą, odbyłam szereg kursów w tym kierunku, co umożliwia mi wykonywanie diagnostyki metodą Vega Test. Ukończyłam dietetykę w Akademii Dietetyki, posiadam dyplom z ziołolecznictwa.

Ukończone szkoły

 • Akademia Dietetyki - Dietetyka podstawowa i zaawansowana
 • Akademia Terapii Naturalnych - Ziołolecznictwo
 • Akademia Terapii Naturalnych - Bioenergoterapia
 • Polskie Centrum Ustawicznego Kształcenia "Radius" - kurs elektroakupunkturzysta metodą Volla - kod zawodu 323001
 • Enso Electronics - kurs podstawowy i zaawansowany - metoda Vega Test
 • Akademia Ekonomiczna - Studia podyplomowe - Zarządzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej
 • Politechnika Wrocławska - Inżynieria Środowiska
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia