mgr

Katarzyna Sędrowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Informacja dla osób doświadczających nadmiernego lęku - nowa grupa rusza od lutego , proszę dzwonić po szczegółowe informacje!!!!!!! . TERAPEUTA NURTU PSYCHOTERAPII INTEGRACYJNEJ- absolwentka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Gdańsk

  Bardzo polecam! Kasia jest ciepłą i bezpośrednią osobą, przed którą można się otworzyć bez obawy o bycie ocenionym, bądź skrytykowanym. Bardzo mi pomogła, po terapii mogę wszystko!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii GdańskUsługa: psychoterapia indywidualna

  Nie wiedziałam czego chcę i Pani Katarzyna mi tego nie powiedziała. Zamiast tego otworzyła mi oczy, zapaliła światło i pokazała jak słuchać samej siebie, a decyzje podejmowałam już sama. Każde spotkanie było dla mnie coraz bardziej budujące, w ciepłej atmosferze. Bardzo dobry kontakt, zarówno na spotkaniach, jak i w ich umawianiu, i pełen profesjonalizm. Każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologicznej (lub chce się dowiedzieć czy potrzebuje), z całego serca polecam spotkanie z Panią Katarzyną. Jak otwieracz do orzechów bez ich rozkruszania na 100 kawałków.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia to sympatyczna, ciepła osoba posiadająca fachową wiedze. Juz na 1 wizycie trafnie zdiagnozowała problem, jestem bardzo zadowolona.

 • M

  Naprawdę polecam! Nie minął rok, a jestem po terapii chociaż sądziłam, że na swoje problemy jestem skazana do końca życia. Dziś mam wrażenie, że przez terapię przeszłam niepostrzeżenie. Duża, naprawdę duża w tym zasługa Pani Katarzyny, z jednej strony cieplej, serdecznej, z drugiej strony profesjonalnej. Potrzeba trudu zmierzenia się z traumą przeszłości zawsze wsparta była ogromnym wyczuciem Pani Katarzyny co do moich "możliwości" uzewnętrzniania leków, wstydu słowem tego, co dla mnie w terapii najtrudniejsze.
  Pani Kasiu, dziękuję!

 • D

  Pani Kasia jest bardzo wyrozumiła, szybko wyszukuje zrodlo problemu i nie zwlekając rozpoczyna prace. Jestem juz po terapii dodam że Pani Kasia daje ogromne poczucie bezpieczenstwa i kazdy czuje sie u niej wyjatkowo. W kazdej sytuacji moglam sie z nia skontaktowac i zawsze uratowala mnie dobrą radą i uspokoiła. Gorąco polecam , miła , sympatyczna i co najwazniejsze z zaangazowaniem podchodzi do problemu !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Katarzyna podchodzi do problemu z zainteresowaniem oraz z duża wiedza. Nie ulega watpliwości, ze szybko zdiagnozowała problem oraz zaproponowała sposób jego pozbycia sie. Polecam :)

 • E

  Gdy szukacie terapeuty po raz pierwszy i nie wiecie do końca jak do tego podejść albo macie złe doświadczenia z poprzednimi "specjalistami" lepiej nie można trafić! Pani Kasia stwarza niesamowicie przyjazną i ciepłą atmosferę podczas sesji. Nawet do osoby, która nie do końca potrafi się uzewnętrzniać (patrz ja) potrafi podejść w taki sposób, że aż czeka się na kolejną sesje żeby się po prostu wygadać. Jest bardzo profesjonalna, zawsze przygotowana i "na czasie" ze wszystkimi nowinkami psychoterapeutycznymi, którymi z chęcią się dzieli. Bardzo mi pomogła. Zdecydowanie polecam bo jest to specjalista pełen pasji, któremu naprawdę można zaufać. Bardzo dziękuję Pani Kasiu :)

 • A

  Pani Katarzyna to prawdziwy specjalista! Chodziłam do niej w gabinecie w Gdansku z powodu kłopotów rodzinnych. Terapia trwała kilka miesięcy i bardzo wiele zawdzięczam tej psycholog. Jest wszechstronna, szybko znajduje odpowiednie podejście, przy tym jest bardzo kochana i naprawdę pomocna. Atmosfera Centrum Psychoterapii, gdzie przyjmuje jest tak serdeczna, że, mimo problemów, chce się tam przychodzić! Pozdrawiam!

 • M

  Pani Kasia jest świetnym Psychoterapeutą. Ciepła, życzliwa, pełna empatii. Świetnie się rozmawia, wzbudza zaufanie. Pani Kasia posiada ogromną wiedzę, którą w pełni wykorzystuje. Jest bezpośrednia, a zarazem delikatna w tym co robi. Nie boi się żadnego tematu. Doskonale rozumie człowieka. I choć niełatwo jest mi mówić o problemach to Pani Kasia, krok po kroku, sprawia, że mówię, coraz więcej mówię :-). Polecam każdemu, kto waha się czy zadzwonić. Ja zadzwoniłam, umówiłam się i nie żałuję. Pani Kasia jest najlepsza- po prostu. Pozdrawiam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Zlota kobieta, ktora jest idealna do pracy z ludzmi, jest w stanie pomuc kazdemu, ogromna wiedza, pozytywna energia. Z terapii na terapie coraz lepsze efekty w drodze do wyzdrowienia. Ciepla , szczera i zyczliwa. SZCZEZE POLECAM KAZDEMU!!

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Informacja dla osób doświadczających nadmiernego lęku - nowa grupa rusza od lutego , proszę dzwonić po szczegółowe informacje!!!!!!! . TERAPEUTA NURTU PSYCHOTERAPII INTEGRACYJNEJ- absolwentka czteroletnich studiów z zakresu Psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne

  2009-2010
  COUNSELING PSYCHOLOGIST- London City University, Departmant of Psychology; Graduate Certificate in Counselling Psychology w Wielkiej Brytanii

  2001-2006
  MGR PSYCHOLOGII – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. W 2006 roku uzyskała tytuł mgr Psychologii

  2004-2005
  WOLONTARIUSZ W LONDYNIE- absolwentka rocznego programu Home-Start Camden w Londynie świadczącego regularne wsparcie i praktyczną pomoc udzielaną rodzinom w sytuacjach stresowych. Kurs trwał od czerwca 2004, dyplom uzyskany po rocznej pracy w charakterze wolontariatu.

  SUPPORT WORKER- Duties: regular support and practical help to young families under stress in their own homes helping to prevent family crisis and breakdown. Certificate of „Voluntary Preparation Course in Home-Start Support Worker, Camden-London

  2009
  Szkolenie z zakresu teoretycznych podstaw metod projekcyjnych : Katedra Psychologii Wychowawczej i Rodziny, Katedra Psychologii Klinicznej KUL, prowadząca - dr Iwona Ulfik - Jaworska

  Doświadczenie:

  Moja przygoda z psychologią trwa ponad 15 lat. Dziś jako psychoterapeuta / psycholog kieruję Centrum Psychoterapii z siedzibą w Gdańsku i Gdyni. Zajmuję się terapią indywidualną dorosłych, terapią grupową, prowadzę również terapię w języku angielskim -Counselling Psychology.

  Studia magisterskie rozpoczęłam w 2001 roku na UMCS w Lublinie. Już podczas studiów zdecydowałam się na urlop dziekański i wyjazd do UK podczas ,którego ukończyłam roczne szkolenie w Home-Star Camden w Londynie. Pracowałam jako wolontariusz i oferowałam regularne wsparcie i praktyczną pomoc rodzinom w sytuacjach stresowych, moja praca była monitorowana przez koordynatora szkolenia. Po rocznym urlopie dokończyłam studia i otrzymałam dyplom Psychologa. Edukację kontynuowałam w Londynie gdzie wzbogacałam swoje doświadczenie zawodowe zarówno na City University gdzie studiowałam psychoterapię jak i praktykując poradnictwo psychologiczne. Od 2011 pracuję jako psychoterapeuta w Gdyni i Gdańsku a moja praca podlega ciągłej superwizji w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. W pracy z moimi pacjentami nie zamykam się w obrębie jednego podejścia i nie rezygnuję z tego, co oferują inne. Dobieram metody i techniki pracy do problemów i indywidualności klienta korzystając z różnych nurtów w psychoterapii i dorobku wielu szkół. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje praca z osobami dorosłymi cierpiącymi na zaburzenia lękowe (fobie, ataki paniki, zespół lęku uogólnionego). Prowadzę również terapię grupową „ Po drugiej stronie brzuszka” dla przyszłych matek .

  Najlepszą profilaktyką dobrego nastroju jest dla mnie podróżowanie i sport. Kiedyś było to dużo łatwiejsze gdyż 7 lata pracowałam jako Stewardessa w Australijskich liniach lotniczych Qantas. Dziś, dalekie podróże zamieniłam na wycieczki z mężem i dwójką dzieci. Szczególnie ważny jest dla mnie kontakt z rodziną, który daje mi możliwość odreagowania napięcia i genialnie wpływa na samopoczucie.

  Szukając pomocy dla siebie szukasz przede wszystkim odpowiedniego specjalisty. Specjalista psychoterapii powinien posiadać Certyfikat Psychoterapeuty lub być w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne lub Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Relacja, którą stworzysz ze swoim terapeutą jest znacząca dla całego procesu. Jedna wizyta nie zmusza Cię do pozostania w procesie. Ważne jest to, żebyś się czuł zrozumiały dlatego nie rezygnuj z pomocy sobie poprzez psychoterapię ,tylko dlatego, że na pierwszą wizytę trafiłeś do nieodpowiedniej osoby.

  Prowadzę terapię indywidualną oraz grupową. Psychoterapia integracyjna, która jest przedmiotem mojej pracy polega na poszukiwaniu skutecznej pomocy dla cierpiącej osoby. Badania naukowe pokazują, że nie tylko czynniki związane z indywidualnością pacjenta ale również właściwości relacji między terapeutą a pacjentem jak i wpływ procedur różnych podejść odgrywa znaczącą rolę w efektach psychoterapii. Prawie każda z wiodących szkół ma do zaoferowania wartościowe perspektywy rozumienia pacjenta i pomagania mu. Oczywistym jest, że to indywidualność pacjenta i specyfika jego problemów powinny odgrywać kluczową rolę w dobieraniu przez psychoterapeutę odpowiednich „dla konkretnej osoby” perspektyw jej rozumienia i metod pomagania. Dlatego w pracy z moimi pacjentami nie zamykam się w obrębie jednego podejścia i nie rezygnuję z tego, co oferują inne. Dobieram metody i techniki pracy do problemów i indywidualności klienta korzystając z różnych nurtów w psychoterapii i dorobku wielu szkół.  http://www.gdyniaterapeuta.pl/

  https://www.facebook.com/pages/Gabinet-Psychoterapii-Terapia-Do-Celu ?ref=hl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • London City University

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Katarzyna Sędrowska, psycholog w mieście Gdynia - Certyfikaty
 • Katarzyna Sędrowska, psycholog - Certyfikaty
 • Katarzyna Sędrowska, Gdynia - Certyfikaty
 • Katarzyna Sędrowska, psycholog w mieście Gdynia - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej

Zdjęcia