mgr

Katarzyna Regent-Nguyen

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

31 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 623 odwiedziny w ciągu 30 dni

Proszę o umawianie i odwoływanie wizyt minimum na 2 dni przed terminem konsultacji. Proszę zapisywać się tylko na jedną sesję. Kolejne sesje umawiamy telefonicznie. Sesje nie odwołane… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Goszczyńskiego 1, Mokotów
  02-616 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Psychoterapia partnerska - pierwsza wizyta od 170 zł
  Pomoc psychologiczna - pierwsza wizyta od 130 zł
  Wstępna diagnostyka zaburzeń od 130 zł
  Konsultacje psychologiczne 60 min. - pierwsza wizyta od 130 zł
  Opieka psychologa od 130 zł
  Zwykła wizyta od 130 zł
 • Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  Wiejska 20/136, Śródmieście
  00-490 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Opieka psychologa od 120 zł
  Konsultacje psychologiczne sobota/niedziela od 200 zł
  Konsultacje online sobota/niedziela od 200 zł
  Pierwsza konsultacja partnerska od 140 zł
  Psychoterapia od 120 zł
  Wstępna diagnostyka zaburzeń od 120 zł
  Psychoterapia partnerska sobota/niedziela od 250 zł
  Psychoterapia indywidualna sobota/niedziela od 200 zł
  Pierwsza wizyta indywidualna od 120 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)Usługa: konsultacje psychologiczne 60 min. - pierwsza wizyta

  Bardzo polecam Państwu terapię z panią Kasią! Zwróciłam się o pomoc, ponieważ znajduję się w trudnym momencie mojego życia i potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi uporać się z trudnościami. Pani Kasia jest osobą niesamowicie ciepłą i empatyczną, z uwagą wysłuchuje tego co mamy do powiedzenia oraz wyciąga bardzo celne wnioski. Pomaga też spojrzeć na problemy z innej strony i, co najważniejsze, nie ocenia. Wreszcie udało mi się znaleźć osobę, która jest po mojej stronie, która mnie wspiera i która realnie mi pomaga. Wizyta przebiega w bardzo miłej, otwartej atmosferze, z humorem i zawsze w pełni profesjonalnie. W naszych spotkaniach podoba mi się także to, że pani Kasia jest bardzo konkretną, zorganizowaną i szczerą osobą, która stawia sprawy jasno i prostuje mój mętlik w głowie. Mimo że podczas terapii poruszamy trudne tematy, po każdej wizycie wychodzę spokojniejsza i z poczuciem, że dam radę. Szczerze polecam i jestem wdzięczna, że tak wyjątkowa osoba pojawiła się w moim życiu.

  Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka.

 • A
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

  Byłam u Pani Kasi już dwa razy, i wiem, że na pewno trafiłam w dobre ręce. Miła, kompetentna, wzbudza zaufanie. Z czystym sumieniem -
  polecam każdemu!!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  Od kilku lat zmagam się z wieloma problemami: problemy zawodowe, śmierć bliskiej osoby, nieumiejętność zbudowania stałego związku, wieczne pretensje do siebie o wszystko, samotność, depresja....
  Dużo mnie kosztowało zdecydowanie się na terapię. Zawsze uważałam, że jakoś sobie poradzę …
  Przeszłam wcześniej kilka załamań psychicznych, podczas których spotkałam różnych psychologów.
  Niestety z żadnym z nich nie udało mi się zbudować takiej relacji jak z Panią Kasią.
  Na terapię u Pani Kasi uczęszczam od 5 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia ma niesamowite podejście do ludzi. Jest otwarta, szczera i daje bardzo duże poczucie zrozumienia i bezpieczeństwa. Nie ma tematu, o którym wstydziłabym Jej się powiedzieć- tak jak miałam to u poprzedniego psychologa. Mój wcześniejszy terapeuta budował taka barierę i poczucie krępacji i wstydu. Z Panią Kasią tego nie ma.
  Polecam wszystkim, którzy zmagają się z różnymi problemami wizytę u Pani Kasi. Jestem przekonana, że już po pierwszym spotkaniu będziecie chcieli przyjść jeszcze raz ????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacje psychologiczne

  Profesjonalizm, cierpliwość, uśmiech, trafne wnioski. Polecam osobom, które nie miały wcześniej kontaktu z psychologiem.

  Katarzyna Regent-Nguyen2018-02-15

  Zrobiła mi Pani wielką przyjemność tą opinią. Dziękuję serdecznie i polecam się na przyszłość. Serdecznie pozdrawiam Kasia Regent-Nguyen ????

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja psychologiczna

  Bardzo sympatyczna, rzetelna Pani psycholog. Uwaznie slucha, nie nadinterpretuje i daje czlowiekowi oparcie. Zdecydowanie polecam!

  Katarzyna Regent-Nguyen2018-02-15

  Bardzo dziękuję, takie opinie tylko dodają sił do pracy???? Serdecznie pozdrawiam Kasia Regent-Nguyen ????

 • Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  To mój drugi specjalista i ostatni. Pani Kasia jest profesjonalna, a zarazem ciepła. Wiele zmieniła w moim życiu i jestem jej bardzo za wdzięczna, poprawa diametralna w porównaniu z tym co się działo na początku.

 • I
  Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: psychoterapia

  Od 10 lat chodziłam do różnych terapeutów oraz psychiatrów, byłam bardzo zmęczona, niezdecydowana i przerażona życiem. Jednak już od pierwszej wizyty u Pani Kasi zaczęłam dostrzegać światełko w tunelu, co wydawało mi się wcześniej niemożliwe. Pani Kasia jest świetnym specjalistą jak i ciepłą oraz cudowną osobą(i chyba najbardziej wyrozumiałą na świecie:) ). Do tej pory wizyty u terapeutów wspominałam jako chłodne "wywiady", tutaj jest to szczera rozmowa, a człowiek po prostu ma ochotę mówić. Czuję się wysłuchana, zrozumiana i czuję ogromne wsparcie. Wróciły mi chęci do życia, uwierzyłam w miłość i nic już nie jest mi straszne! :) Nie ma problemu na który nie znalazłybyśmy rozwiązania. Do końca życia będę wdzięczna Pani Kasi.

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  Świetny specjalista.Bardzo dobry kontakt i wyczucie problemu pacjenta. Właściwe pokierowanie na dalszy proces leczenia przypadłości. Lekarz godny polecenia.

 • Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  Przede wszystkim olbrzymie podziękowania dla Pani Katarzyny.
  Borykałem się od wielu lat z przygnębieniem i kompleksami, które doprowadziły mnie do depresji. Nerwowych reakcji na życiowe niepowodzenia oraz w stosunku do bliskich.
  Po rocznej terapii jestem innym człowiekiem.
  Nie tylko depresja została pokonana ale wzrosła moja pewność siebie, otwartość na ludzi i chęć do budowania szczęśliwego życia. Mimo rozpadu małżeństwa i braku stabilności finansowej jestem pełen optymizmu i chęci do stworzenia sobie szczęśliwego miejsca na tym świecie.
  Polecam wszystkim, niezależnie od wieku i samopoczucia wizyty u psychologa, tak jak u lekarza pierwszego kontaktu. Raz na jakiś czas, profilaktycznie. To naprawdę działa ! Pomaga w każdym zakresie. W pracy, kontaktach rodzinnych i znajomościach.
  (a jestem z tych facetów co to się bronili rękami i nogami przed psychologiem czy psychiatrą).
  Ważne jest aby psychiatra był zaangażowany i doświadczony a na pewno Pani Kasia taka jest. Polecam z całego serca.
  Jeszcze raz dziękuję Pani Kasiu za niesioną pomoc dla mnie i moich rodziców.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)Usługa: wstępna diagnostyka zaburzeń

  Po pierwszej wizycie pani Kasia wzbudzila moje zaufanie. Interesuje sie troche psychologia, widze, ze pani Kasia ma ogromna wiedze, rowniez jesli chodzi o sprawy medyczne jak i o tz. nowinki psychologiczne. Moja sprawa jest troche nietypowa, przeczesujac rozne strony internetowe nie spotkalam sie z takim przypadkiem jak moj a pani Kasia trafila w 10 jesli chodzi o przyczyny mojego zachowania. Bede kontynuowala terapie, pewnie po czasie napisze wiecej. Poki co polecam osobom, ktore maja obawy z pojsciem do psychologa, nie bylam ani zle oceniana ani nie czulam sie zazenowana. Sytuacja w gabinecie daje poczucie zaufania i wsparcia.

Pytania pacjentów (118)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Proszę o umawianie i odwoływanie wizyt minimum na 2 dni przed terminem konsultacji. Proszę zapisywać się tylko na jedną sesję. Kolejne sesje umawiamy telefonicznie.
  Sesje nie odwołane wcześniej niż 2 dni przed terminem są odpłatne (szczególnie sesje pierwsze umawiane przez Portal ZL.pl).
  Proszę o punktualne przybycie. Osoby umawiające się na pierwszą wizytę proszone są o wybór terminu we środy bądź piątki - pierwsze spotkanie powinno odbyć się w Mokotowskim Centrum Medycznym, możliwe są tam też kolejne spotkania.
  W Gabinecie Opieki Psychologicznej Parasolka (w poniedziałki, wtorki i czwartki) oraz w Mokotowskim Centrum Medycznym - Szpital Św. Elżbiety, Stary Mokotów (we środy, piątki i soboty) udzielam pomocy, opieki i konsultacji osobom dorosłym i młodzieży znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, nerwicowymi, parom w kryzysie, osobom cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, poczucia izolacji społecznej, niskiej samooceny, zaburzeń osobowości, złości i frustracji, współuzależnionym i DDA. Sprawuję opiekę psychologiczną nad całymi rodzinami.
  Unikatowe grupy klientów którym oferuję unikatową formę opieki i pomocy to Dzieci niekochających matek, ale i ojców, z którymi pracujemy nad samooceną, asertywnością, znalezieniem źródeł radości...
  Druga taka wyjątkowa grupa moich klientów, którymi na co dzień się zajmuję to 19+, zagubieni, w różnych fazach rozwojowych, cierpiący na różnego rodzaju fobie i nerwice, mający problemy z zaplanowaniem przyszłości w szerokim tego słowa znaczeniu.
  Trzecia grupa klientów, którym nie każdy potrafi pomóc, to pary posiadające dzieci, ale chcące się rozstać bądź jeden z rodziców chce odejść. Pracujemy nad tym, aby wszyscy członkowie rodziny, a zwłaszcza dzieci, ucierpieli na tym jak najmniej.
  W przypadku terapii par/małżeńskiej pracuję najpierw jedną sesję z partnerem/partnerką, na dwóch osobnych wizytach, z każdą osobą indywidualnie, a potem pracuję z parą.
  Prowadzę klientów w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Schematów, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dodatkowo korzystam z różnych narzędzi i metod pracy stosowanych w innych podejściach, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.
  Moich klientów charakteryzuje to, że od początku naszej współpracy przestają czuć się osamotnieni, wiedzą, że są objęci opieką psychologiczną w sposób kompleksowy, optymalnie dobrany do ich potrzeb. Mogą zawsze mogą liczyć na moją doraźną pomoc. Pracuję też z klientami online (np. Skype) i e-mailowo.

  Prowadzę terapie grupowe, w tym grupy terapeutyczne skierowane do konkretnych osób, m. in. dla biznesu, osób samotnych, osób cierpiących na depresję sezonową, ofiar przemocy.

  Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia Kliniczna (specjalizacja – terapia uzależnień), Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz podyplomowe studia z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi.

  Staże i praktyki odbyłam m. in. w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego WIM na Oddziale Dziennym, w grupie zamkniętej oraz w Poradni Psychologiczno – Psychiatrycznej Vertimed, Na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego a obecnie doświadczenie zawodowe zdobywam w Poradni Zdrowia psychicznego Szpitala Świętej Elżbiety oraz w moim prywatnym Gabinecie Opieki Psychologicznej Parasolka. W grudniu 2015 ukończyłam pierwszy stopień Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach na Uniwersytecie SWPS, wiosną 2016 stopień drugi tej Terapii.

  Systematycznie pogłębiam własne umiejętności podwyższając swoje kwalifikacje. Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa i Psychoterapeuty.

  Porad udzielam w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz z tłumaczeniem na język wietnamski.

  Współpracuję z uznanymi psychologami i psychiatrami. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby towarzyszę klientowi w umawianiu badań i konsultacji u innych specjalistów, w tym w doborze jak najlepszej farmakoterapii w jak najkrótszym czasie.

  Proszę o umawianie i odwoływanie wizyt minimum na 2 dni przed terminem konsultacji. Proszę o punktualne przybycie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS, Warszawa
 • Szkoła Główna Handlowa, Warszawa
 • Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopień na Uniwersytecie SWPS
 • Roczne Studium Terapii Poznawczo - Behawioralnej
więcej

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • wietnamski

Staże

 • KLINIKA PSYCHIATRII I STRESU BOJOWEGO, WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY (Warszawa, 2014)
 • Poradnia zdrowia Psychicznego, VERTIMED (Warszawa, 2014)
 • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach 1 stopień 2015
 • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach 2 stopień 2016
więcej