Proszę odwoływanie wizyt minimum na 1 dzień przed terminem konsultacji. Proszę o punktualne przybycie. Osoby umawiające się na pierwszą wizytę proszone są o wybór terminu we środy ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Moja siostrzenica ma anoreksje. Wiem o tym, gdyż ostatnio, gdy się z nią widziałam mocno schudła. Wygląda jak kościotrup. Mówi, że ma lęk przed przybraniem na wadze. Nie wiedziałam, że można czuć strach przed jedzeniem. Siostrzenica też często choruje, ze względu na brak odporności, z braku jedzenia.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, wymaga to psychoteraterapii ale ponieważ zagrażą to jej życiu, należy najpierw włączyć do współpracy lekarza psychiatrę, Serdecznie pozdrawiam,
  KRN

 • Mam pytanie od lat mam niewłaściwe relacje z rodzicami. Mam wrażenie, że wszyscy utknęliśmy w pewnych wzorcach zachowań i siedzimy w nich od lat. Mam brata bliźniaka i chciałbym przepracować nasze relacje z tatą. Dotychczas był dość wymagający i mało rozumiał moje potrzeby emocjonalne, ekonomiczne itp.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, rozumiem dobrze Panów problem, zapraszam na konsultacje, może być Skype, jeśli nie jesteście z Warszawy, pozdrawiam serdecznie, KRN

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Proszę odwoływanie wizyt minimum na 1 dzień przed terminem konsultacji. Proszę o punktualne przybycie. Osoby umawiające się na pierwszą wizytę proszone są o wybór terminu we środy bądź piątki - pierwsze spotkanie powinno odbyć się w Mokotowskim Centrum Medycznym. W uzasadnionych przypadkach możliwe jest odbycie pierwszej wizyty w moim prywatnym gabinecie, po uzgodnieniu tego ze mną.
  W Gabinecie Opieki Psychologicznej Parasolka (w poniedziałki, wtorki i czwartki) oraz w Mokotowskim Centrum Medycznym - Szpital Św. Elżbiety, Stary Mokotów (we środy, piątki i soboty) udzielam pomocy, opieki i konsultacji osobom dorosłym i młodzieży znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, nerwicowymi, psychosomatycznymi, parom w kryzysie, osobom cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, poczucia izolacji społecznej, niskiej samooceny, zaburzeń osobowości, złości i frustracji, współuzależnionym i DDA. Sprawuję opiekę psychologiczną nad całymi rodzinami.
  Prowadzę klientów w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, Terapii Schematów, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Dodatkowo korzystam z różnych narzędzi i metod pracy stosowanych w innych podejściach, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta.
  Moich klientów charakteryzuje to, że od początku naszej współpracy przestają czuć się osamotnieni, wiedzą, że są objęci opieką psychologiczną w sposób kompleksowy, optymalnie dobrany do ich potrzeb. Mogą do mnie dzwonić o każdej porze, poza regularnymi spotkaniami zawsze mogą liczyć na moją doraźną pomoc. Pracuję też z klientami online (np. Skype) i e-mailowo. W sytuacjach kryzysowych oferuję wizyty domowe.

  Prowadzę terapie grupowe, w tym grupy terapeutyczne skierowane do konkretnych osób, m. in. dla biznesu, osób samotnych, osób cierpiących na depresję sezonową.

  Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia Kliniczna (specjalizacja – terapia uzależnień), Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz podyplomowe studia z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi.

  Staże i praktyki odbyłam m. in. w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego WIM na Oddziale Dziennym, w grupie zamkniętej oraz w Poradni Psychologiczno – Psychiatrycznej Vertimed, obecnie doświadczenie zawodowe zdobywam w Poradni Psychologicznej Szpitala Świętej Elżbiety oraz w moim prywatnym Gabinecie Opieki Psychologicznej Parasolka. W grudniu 2015 ukończyłam pierwszy stopień Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach na Uniwersytecie SWPS, wiosną 2016 stopień drugi tej Terapii.

  Systematycznie pogłębiam własne umiejętności podwyższając swoje kwalifikacje. Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa i Psychoterapeuty.

  Porad udzielam w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz z tłumaczeniem na język wietnamski.

  Współpracuję z uznanymi psychologami i psychiatrami. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby towarzyszę klientowi w umawianiu badań i konsultacji u innych specjalistów, w tym w doborze jak najlepszej farmakoterapii.

  Proszę o odwoływanie wizyt minimum na 1 dzień przed terminem konsultacji. Proszę o punktualne przybycie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia Sportu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS, Warszawa
 • Szkoła Główna Handlowa, Warszawa
 • Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopień na Uniwersytecie SWPS
 • Roczne Studium Terapii Poznawczo - Behawioralnej
więcej

Publikacje

 • .

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • wietnamski

Staże

 • KLINIKA PSYCHIATRII I STRESU BOJOWEGO, WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY (Warszawa, 2014)
 • Poradnia zdrowia Psychicznego, VERTIMED (Warszawa, 2014)
 • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach 1 stopień 2015
 • Szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach 2 stopień 2016
więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)Usługa: konsultacje psychologiczne

  Do Pani Kasi trafiłam rok temu po długich poszukiwaniach. Z wykształcenia sama jestem psychologiem, jednak pracuję w zawodzie pokrewnym. Po kilku rozpoczętych terapiach związanych z moimi lękami, obniżonym nastrojem, natrętnymi myślami, też wypaleniem zawodowym, kiedy już straciłam nadzieję na profesjonalną pomoc, a jako psycholog mogę to obiektywnie ocenić, psychiatra mi polecił Panią Kasię.
  Nie będę zdradzała jej metod pracy, bo jest to jej know - how i są rzeczywiście unikatowe, natomiast co mogę stwierdzić to to, że potrafi zintegrować różne podejścia w bardzo sprawny zrozumiały dla mnie sposób, że jest "żywa" a jednocześnie bardzo skoncentrowana na swojej pracy, oraz że przestrzega bezwzględnie zasad etyki pracy psychologa. Ja nareszcie poczułam, czym może być prawdziwa jakość w pracy psychologa, nie wspominając o wiedzy klinicznej Pani Kasi, daleko przewyższającej tę innych znanych mi psychologów. Jest to osoba bardzo dobra, empatyczna, z poczuciem humoru, uważna a jednocześnie ma się wrażenie, że jest się dla niej bardzo ważnym i że będzie walczyła o mnie wszelkimi możliwymi sposobami, aby moje życie stało się bardziej satysfakcjonujące. Nigdy bym nie podejrzewała, że mogę poczynić takie postępy, jak to ma miejsce w pracy z Panią Kasią. Bardzo dziękuję i mam nadzieję na dalszą współpracę.
  Klaudia

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)Usługa: psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Pani Katarzyny zmagając się z depresją i mając bardzo skomplikowaną sytuacją zawodową i rodzinną. Uczestniczyłam w kilku terapiach grupowych i indywidualnych, z perspektywy czasu uważam, że to był stracony czas.
  Pierwsze spotkanie z Panią Katarzyną odbyło się na początku 2016 roku i trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Zdaję sobie sprawę, że przede mną wiele pracy, ale wiem, że idę do przodu.
  Pani Kasia jest przygotowana na każde nasze spotkanie, pamięta dokładnie wszystkie poruszane przez nas tematy. Wiem, że czas na terapii jest poświęcany dla mnie w 100%.
  Takiego terapeuty wcześniej nie spotkałam.
  Pani Katarzyna to według mnie zjawiskowa osoba, ciepła, odpowiedzialna, o wielkiej kulturze osobistej i najwyższych standardach zawodowych.
  Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy fachowca i dobrego człowieka.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)

  Jestem mocno zawiedziona brakiem profesjonalizmu, z którym się spotkałam u Pani psycholog. Po pierwszej wizycie, pomimo kilku rzeczy, które niekoniecznie mi się spodobały, odniosłam wrażenie, że osoba ta wie jakiej terapii potrzebuję - zapisała wszystkie szczegóły z mojego życia, zadawała mi konkretne pytania, i ogólnie wszystko co mówiła brzmiało bardzo zdecydowanie, przez całą godzinę nawiązywała intensywny kontakt wzrokowy, co wzbudziło moje zaufanie. Myślałam, że może jednak trafiłam w dobre ręce. Przy następnej wizycie Pani psycholog nie miała kompletnie pomysłu na nasze spotkanie. Mniej niż połowa sesji skupiła się na moim problemie. Większość czasu Pani Katarzyna wolała spędzić na opowiadaniu mi o swoich klientach, co mnie znacznie zaniepokoiło, ponieważ żaden z przypadków przytoczonych przez nią nie dotyczył mnie. O kilku z nich mówiła per "psychopaci". Usłyszałam opowieści o ludziach, których nie znam i problemach, z którymi się borykają, co moim zdaniem powinno pozostać między terapeutą a klientem. Kiedy próbowałam powiedzieć coś od siebie, o tym co czytałam na temat moich objawów, itd., Pani Katarzyna stwierdziła, że nie lubi kiedy pacjent się sam edukuje, ponieważ "żeby czytać o psychologii trzeba mieć do tego wykształcenie". Kiedy zorientowała się, że godzina dobiega już końca, a my nic konkretnego nie zrobiłyśmy, kazała mi na szybko wypełnić test osobowości na komputerze. Kiedy wypełniałam w nerwach test (ponieważ następni klienci czekali już za drzwiami i musiałam się śpieszyć), Pani Katarzyna powiedziała, że "zacznie mnie już powoli pakować", po czym wzięła z biurka moje wyniki badań (na pierwszym spotkaniu kazała mi zbadać krew, w tym poziom TSH) i schowała mi je do torebki. Kiedy ubierałam się już do wyjścia upomniała się tylko o pieniądze (o żadnym paragonie nie było mowy). Po wizycie czułam się dwa razy gorzej niż przed nią, chciało mi się tylko płakać. Nie wiem za co zapłaciłam.

  Katarzyna Regent-Nguyen2017-05-02

  Witam :) Dziękuję za opinię :) Szczerze mówiąć jest Pani jedną z ostatnich osób, od których spodziewałabym się złej opinii :) Podczas pierwszej wizyty zrobiłyśmy wywiad. Poprosiłam Panią o zrobienie pełnej morfologii, nawet wyszczególniłam pewne jej elementy, jednak wróciła Pani z niepełnymi badaniami, bez skonsultowania ich z lekarzami. Uważam za olbrzymi nasz sukces, że w przypadku tarczycy moje podejrzenia potwierdziły się. Opowieści o innych przypadkach bez podawania danych osobowych miały swój cel diagnostyczny. Owszem, byłam zaskoczona, kiedy usłyszałam, jak Pani rozumie literaturę i z niej wnioskuje, co Pani może dolegać, ponieważ takie jednak rozumienie a raczej niezrozumienie tematu może po prostu wywołać bądź pogłębić zaburzenia u klienta i w takim przypadku, jak Pani, jest to niebezpieczne. Nic też Pani nie "kazałam", zapytałam, czy chce Pani zrobić testu osobowości, który pomoże nam w dalszej diagnostyce oraz obiecałam przygotować jego interpretację przed następnym spotkaniem, czego żaden inny znany mi psycholog nie robi, poza godzinami pracy i za darmo. Wyniki badań podałam Pani z torebką, nie w torebce, Paragon leżał na stoliczku przy wyjściu i "czekał" na Panią. Ani się Pani o niego nie upomniała, ani nie dała znaku, że nie nie jest zadowolona z wizyty, mało tego, przyznała mi Pani, że w kwestii badań już mamy pierwszy sukces. NIe wiem, po co dodała Pani ten wpis, ponieważ nie ma wiele wspólnego z przebiegiem ani efektami ostatniej wizyty, Jeśli jednak taka jest Pani szczera interpretacja ostatniego spotkania, proszę się zrócić do innego specjalisty i tu bez złośliwośći zaznaczam, że wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Dodam jeszcze, że nie używam słowa "psychopata", a mówiłam Pani o niebezpiecznych przypadkach z mojej praktyki aby wyjaśnić kwestie bezpieczeństwa. Życzę powodzenia, jednocześnie apeluję do wszystkich Państwa, aby nie pisać paszkwili na nasz temat nie mówiąc nam, osobom takim jak ja, ciężko pracującym i dbającym o klienta, uprzednio, że coś się Państwu w naszej pracy nie podoba, bo to zawsze może się zdarzyć. A nam życzę sprawiedliwych komentarzy i aby czasem droga do psychiatry nie wiodła przez psychologa i nie kończyła się dla nas takim wpisem, bo to naprawdę może zakłócić naszą pracę, zrazić klientów i poddać pod wątpliwość sens korzystania z podobnych portali. I korzystając z okazji dadam, że zawsze poświęcam klientom pełne 60 min., ale jeśli "za drzwiami" stoi następny klient, to tylko w wyjątkowych sytuacjach mogę przedłużyć poprzednią wizytę, a w tym przypadku nie było takiej konieczności, klientka wychodziła zadowolona.

 • K

  Pani Kasia to cudowny specjalista oraz wspaniały człowiek. Ma niesamowite podejście do ludzi,poczucie humoru i bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem. Podczas spotkań panuje bardzo luźna atmosfera dzięki której nie wstydzę się rozmawiać o ważnych dla mnie sprawach. Polecam każdemu takiego specjalistę jakim jest Pani Kasia.

  R

  Katarzyna Regent-Nguyen2017-03-07

  :-) :-) :-)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Opieki Psychologicznej Parasolka (poniedziałki, wtorki, czwartki, weekendy)Usługa: konsultacje psychologiczne

  Z powodu różnych stanów, trudności życiowych zaczęłam szukać psychologa. Powoli okazało się, że kilku moich znajomych ze studiów, dwie osoby z pracy korzystały z powodzeniem bądź regularnie korzystają z pomocy Pani Kasi. Postanowiłam się do niej zgłosić i jestem naprawdę bardzo zadowolona, że jestem pod jej opieką. Po prostu podniosła się jakość mojego życia, odzyskałam poczucie bezpieczeństwa, podniosła się moja samoocena i powoli przestaję się bać brać od życia tego, czego chcę. Dziękuję z całego serca.

 • Profesjonalne podejście do do pacjenta, wyrozumiałość i chęć pomocy. Miła atmosfera dobra porada..

  Katarzyna Regent-Nguyen2017-01-20

  Bardzo dziękuję za Pana opinię. Spotkanie z osobą z Pana klasą i kulturą było dla mnie wielką przyjemnością.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia bardzo stara się zrozumieć każdy szczegół problemu. Na kolejnych wizytach dokładnie pamięta o czym rozmawiałyśmy wcześniej. Daje z siebie wszystko, aby pomóc w kwestii z którą się zgłosiłam. Po każdej wizycie mam określony cel i motywację do dalszego działania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po doświadczeniach z różnymi psychologami, dopiero teraz czuję, że jestem pod opieką lekarza, który stara się mi pomóc. Pani Kasia od pierwszego spotkania zajęła się mną w sposób bardzo opiekuńczy i zarazem molto profesjonalny. Kompetencja, przygotowanie merytoryczne, otwartość oraz wrażliwość i chęć pomocy pani Kasi sprawia, że wizyty przynoszą oczekiwany skutek i prowadzą do rozwiązania problemów mimo że przed nami jeszcze zapewne długa droga.... Dziękuję za spokój i poczucie bezpieczeństwa, za umocnienie w przekonaniu że kiedyś będzie dobrze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani Kasi trafiłam w marcu 2016 roku sceptycznie nastawiona mimo pozytywnych opinii, które tutaj przeczytałam. Bałam się diagnozy, że lekarz po prostu przepisze mi leki i będę już musiała je brać całe życie, bo nigdy nie będę w stanie bez nich już żyć normalnie. W mojej rodzinie zdrowie psychiczne zaczęło się sypać, więc zdecydowałam się jednak na wizytę, by sprawdzić czy wszystko ze mną w porządku. Kilka sytuacji życiowych pogłębiało moją niemoc i byłam totalnie przytłoczona. Moje obawy się nie sprawdziły i bardzo się cieszę, że jednak się przełamałam i że to własnie do Pani Kasi trafiłam.
  Rzeczywiście potwierdzam, że Pani Kasia jest wspaniałym specjalistą - pamięta wszelkie szczegóły, jest solidnie przygotowana, każda wizyta wzmacnia człowieka i jest krokiem do przodu w walce z problemami, jakiekolwiek by one nie były. Bo i te najmniejsze nie umknął Pani Kasi. To ciepłe i takie ludzkie podejście, którego brakuje wielu specjalistom cenie sobie osobiście najbardziej. Po tych kilku miesiącach spotkań śmiało polecam Panią Kasię. Czuję się znacznie silniejsza i szczęśliwsza. Nabrałam dystansu do rzeczy, na które nie mam wpływu i odczuwam taką ulgę, że nie jestem w stanie tego nawet tutaj opisać. Osobiście zamierzam dalej kontynuować wizyty, bo czuję jak pozytywnie wpływają na moje samopoczucie, samoocenę, zachowanie. Każdemu kto obawia się wizyt u psychologa tak jak ja, życzę takiego zwrotu akcji, a Pani Kasi serdecznie dziękuję!

 • Pani Katarzyna wyjątkowo dobrze słucha i jest dobrym obserwatorem. Bardzo dobrze potrafi dotrzeć do osoby. Niczego nie przyspiesza. Polecam w 100% widać ze ten zawód to pasja. A tego nam potrzeba.