Adres

Prosta 36, Wrocław
Poradnia Dietetyczna In-Diet (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Przed umówieniem wizyty proszę o kontakt przez stronę internetową www.in-diet.pl lub mailowo: poradniaindiet@gmail.com Jestem Dietetykiem Klinicznym....

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu utrata wagi

Pani Kasia przede wszystkim uczy dobrych praktyk: Jak trzymać się założonego haromonogramu posiłków, jak się do niego przygotowować oraz co zrobić gdyby jednak nie wyszło ;)
Potrawy są przemyślane, gotowanie ich nie zabiera wiele czasu i są dostowane do indywidualnych preferencji.
Pani Kasia motywuje i wymaga poprzez prośbę o opisywanie swojego dnia i podpowiada co zrobić, jeśli coś jest nie tak.
Cały czas świetny kontakt - mogłem zawsze zadzwonić lub dopytać o szczegóły na komunikatorze.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna In-Diet

Nie polecam!
Zapłaciłam 480 zł za wykonanie testu Food Detective, dwutygodniowy jadłospis i wizytę kontrolną, cytaty "Sam test z zaleceniami to 400 zl z jadłospisem na 2 tygodnie 480" "Kwota 480 zł obejmuje pobranie próbki, wizytę z omówieniem wyników i przedstawieniem jadłospisu i wizytę kontrolną."
Test nie był wykonywany przy mnie, jednak wynik dostałam już tego dnia wieczorem. Był to 24.01.2018. Jadłospis na pierwszy tydzień otrzymałam 3.02, a więc 10 dni po poznaniu wyników testu. Wyszła mi m.in. nietolerancja na mleko a w jadłospisie miałam żółty ser, na kolację najczęściej koktajle owocowe, co prawna smaczne, ale prawie wszyscy odradzają owoce przed spaniem, a to porcja codziennie wieczorem…
Pani Katarzyna powiedziała, że jak przetestuję pierwszy tydzień jadłospisu to mam jej dać uwagi i na tej podstawie zrobi jadłospis na drugi tydzień. Uwagi wysłałam do Pani Katarzyny 19.03, po czym dostałam odpowiedź, że postara się wziąć moje uwagi pod uwagę i do końca marca postara się zrobić mi ten jadłospis. Czekałam cierpliwie do 13.04, w końcu napisałam wiadomość przypominającą, Pani Katarzyna przeprosiła, że zapomniała o mnie. Czekałam więc dalej, 7.05 napisałam kolejną wiadomość przypominającą, nie dostałam jednak odpowiedzi, kolejną wiadomość napisałam 10.06 (wyświetlona u Pani Katarzyny również 10.06) ale nadal nie ma żadnego odzewu. Nie jest to zapewne spowodowane brakiem możliwości korzystania z internetu, bo na swoim prywatnym facebooku Pani Katarzyna jest bardzo aktywna, poza tym ma też mój numer telefonu.
Podsumowując, nie polecam, o obiecanym drugim jadłospisie, nie wspominając o wizycie kontrolnej, mogę zapomnieć. Jestem bardzo rozczarowana.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna In-Diet

Super! Świetna! Polecam! Pani Kasia zawsze służy pomocą, a w chwilach słabości wsparciem. Jedzenie to żadna głodówka. Pyszne posiłki, po których jestem syta. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Polecam całym sercem Panią Kasie! Dzięki niej polubiłam warzywa, a moja waga i wymiary systematycznie spadają :) dieta jest pyszna, dobrana indywidualnie. Kontakt z Panią Kasia znakomity, prowadzi mnie on-line i w każdej chwili mogę do niej napisać i liczyć na wsparcie. Moja przygoda wciąż trwa i wiem, ze dzięki pomocy Pani Kasi zobaczę upragnione 56 na wadze :) pozdrawiam i polecam wszystkim :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kasia jest świetnym specjalistą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a diety przez nią opracowane są dobrze zbilansowane. Jem smacznie do syta, a utrata wagi to tylko efekt uboczny. Poznałam ciekawe przepisy. Nie mam już problemów z gotowaniem. Moja dieta jest urozmaicona .Wszystko mam zaplanowane jem to na co mam ochotę. Kiedyś nie mogłam rozstać się ze słodyczami teraz mam inne zamienniki o niebo smaczniejsze. Przed nami jeszcze długa droga. Wiem, że będą wzloty i upadki, ale nie jestem sama mam wsparcie w Pani Kasi, która kiedy trzeba zmotywuje i naładuje energią. Mogę zawsze na nią zawsze liczyć. Cieszę się, że poznałam Panią Kasię bo przy odrobinie cierpliwości moje marzenia się spełnią. Nauczyłam się, że dieta to nie wyścig trzeba dać sobie czas i dążyć do wyznaczonego celu. Schudłam 6 kg w ciągu miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Czuję się super poprawiło się moje samopoczucie i mam więcej energii. Postaw na dobrze zbilansowana dietę, a efekty na pewno Cię zaskoczą. Dieta nie musi być wcale nudna wiem coś na ten temat. Polecam Panią Kasię w 100%.


J
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Katarzynę, Ułożona przez nią dieta jest nie tylko smaczna, niedroga, prosta do przygotowania, ale przede wszystkim skuteczna. Moje wcześniejsze próby odchudzania nie przynosiły rezultatów, a na diecie ułożonej przez Panią Kasię już po tygodniu pojawiły się pierwsze sukcesy.
Pani Katarzyna jest sympatyczną i zaangażowaną w swoją pracę osobą, zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na moje pytania.
Gorąco polecam :)

Katarzyna Pawłowska

Dziękuję za zaufanie :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Polecam porady dietetyczne u Pani Kasi, która jest osobą sympatyczną z profesjonalnym i rzetelnym podejściem do swojej pracy.Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu, otrzymałem dietę przygotowaną pod moje indywidualne potrzeby. Po wprowadzeniu jej, uzyskałem nie tylko utratę wagi, ale również poprawę samopoczucia.Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Kasi schudłam już prawie 14 kg. Polecam, ponieważ Pani Kasia bardzo skrupulatnie dobiera potrawy do stylu życia i preferencji żywieniowych pacjenta. Dzięki Pani zmieniłam nawyki żywieniowe i z każdym dniem czuję się co raz lepiej ! ;-)

Katarzyna Pawłowska

Dziękuję, miło mieć takich starających się Pacjentów :) Powodzenia!:)


S
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam skorzystanie z porad dietetycznych Pani Katarzyny. Bardzo profesjonalne podejście, począwszy od dokładnego i skrupulatnego wywiadu, przez szczegółowo opracowaną i rozpisaną dietę, aż po dbałość o osiągniecie zamierzonych rezultatów. Bardzo doceniam zaangażowanie Pani Kasi, indywidualne podejście do klienta, znakomitą atmosferę podczas wizyt. Pani Kasia nie narzuca diety, szuka idealnych rozwiązań, dzięki czemu dieta jest łatwiejsza do przejścia. Po prostu widać, ze Pani Kasia w swojej pracy realizuje siebie i swoje pasje. Bardzo wszystkim polecam, niezależnie od problemów- na pewno pomoże je rozwiązać.

Katarzyna Pawłowska

Serdecznie dziękuję za miłe słowa.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem w trakcie diety opracowywanej skrupulatnie przez Panią Kasię i jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia jest przede wszystkim bardzo dokładna, przeprowadziła ze mną dość szczegółowy wywiad, na którego podstawie dobrała mi indywidualną dietę. Jest to bardzo miła i rzetelna osoba, mam z Nią bardzo dobry kontakt, zawsze ma dla mnie czas. Efekty diety już widać, a ja czuję się świetnie. Polecam wszystkim którzy chcą żyć zdrowo i bez wyrzeczeń, zrzucić zbędne kilogramy, oraz zmienić złe nawyki żywieniowe tak jak ja. :)

Katarzyna Pawłowska

Dziękuję i trzymam kciuki :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Przed umówieniem wizyty proszę o kontakt przez stronę internetową www.in-diet.pl lub mailowo: poradniaindiet@gmail.com Jestem Dietetykiem Klinicznym....

Zobacz pełen opis