Mgr

Katarzyna Patyk verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

 • Poradnia Dietetyczna Katarzyna Patyk - Gabinet Dietetyczny "Proporcja"

  Staicha 1, 32-660 Chełmek, małopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto


Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

Małgorzata Ledwoń
Małgorzata Ledwoń
Dietetyk
ul. Dąbrówki 11, Bieruń
Profesjonalizm i zaangażowanie. Indywidualne podejscie do pacjenta. Pelby wywiad i rozpoznanie problemu.Polecam… więcej
Umów wizytę

Anna Jędrusik
Anna Jędrusik
Dietetyk
Wojska Polskiego 73, Sosnowiec
Pełen profesjonalizm , pełne zaangażowanie , fajny pomysł z książką, dieta na prawdę bogata i ciekawa . Nie korzystałam… więcej
Umów wizytę

Agnieszka Stachura-Kapusta
Agnieszka Stachura-Kapusta
Dietetyk
Piłsudskiego 10/3, Sosnowiec
To była moja pierwsza wizyta u Pani dietetyk. Jestem bardzo zadowolona. Pani dietetyk przeprowadziła pełny wywiad,… więcej
Umów wizytę

Bożena Czabaj Brauntsch
Bożena Czabaj Brauntsch
Dietetyk
Zaręby 25, Tychy
Za mną dopiero jedna wizyta, ale to pierwsze wrażenie jest zdecydowanie pozytywne. Pani dietetyk duży nacisk kładzie… więcej
Umów wizytę

Ewa Gonia
Ewa Gonia
Dietetyk
Flamingów 66, Tychy
Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani Ewy. Przesympatyczna i miła atmosfera. Bardzo mi pomogła. Zgubiłam… więcej
Umów wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplom dietetyka otrzymałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Studia magisterskie postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, a by poszerzać swoje kwalifikacje uczestniczę w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach. Piszę artykuły dla portalu dietetycy.org.pl.
  Prowadzę również warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego odżywiania w przedszkolach, szkołach i na Uniwersytetach III Wieku.
  Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyłam w czasie praktyk studenckich na różnych oddziałach szpitalnych, ZOL-u, poradniach specjalistycznych, przedszkolu, restauracji.

  Na studiach zdobyłam wiedzę z zakresu żywienia w różnych jednostkach chorobowych, stanach pooperacyjnych, leczeniu nadwagi i otyłości, niedowagi, żywieniu dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących.
  W szczególności interesuje mnie tematyka żywienia klinicznego, dzieci oraz kobiet ciężarnych i karmiących.
  W pracy staram się podchodzić indywidualnie do potrzeb pacjenta, motywować ich do wprowadzania zmian i uczyć ich, że nawet mały sukces powinien cieszyć. Małymi kroczkami, ale w przód, osiągnięcie celu zawsze jest możliwe.
  Dzięki wiedzy zdobytej w czasie studiów, jak i praktyk oraz własnym dociekaniu się różnych informacji ze świata dietetyki i medycyny, nie boję się podejmować wyzwań.

  Nauki medyczne zawsze były w moim kręgu zainteresowania. Dietetyka to dziedzina w której się spełniam. Daje mi ogromną satysfakcję, bo mogę pomagać innym.
  Mistrzem kuchni nie jestem, ale gotowanie sprawia mi wiele radości. Kuchnia to miejsce, gdzie się relaksuje.

  Od czasu studiów przyświeca mi myśl Hipokratesa : „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” i ta myśl towarzyszy mojej pracy.

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Katarzyna Patyk nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię