mgr

Katarzyna Patyk

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dyplom dietetyka otrzymałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Studia magisterskie postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Jestem…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dyplom dietetyka otrzymałam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Studia magisterskie postanowiłam kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
  Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, a by poszerzać swoje kwalifikacje uczestniczę w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach. Piszę artykuły dla portalu dietetycy.org.pl.
  Prowadzę również warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego odżywiania w przedszkolach, szkołach i na Uniwersytetach III Wieku.
  Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyłam w czasie praktyk studenckich na różnych oddziałach szpitalnych, ZOL-u, poradniach specjalistycznych, przedszkolu, restauracji.

  Na studiach zdobyłam wiedzę z zakresu żywienia w różnych jednostkach chorobowych, stanach pooperacyjnych, leczeniu nadwagi i otyłości, niedowagi, żywieniu dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących.
  W szczególności interesuje mnie tematyka żywienia klinicznego, dzieci oraz kobiet ciężarnych i karmiących.
  W pracy staram się podchodzić indywidualnie do potrzeb pacjenta, motywować ich do wprowadzania zmian i uczyć ich, że nawet mały sukces powinien cieszyć. Małymi kroczkami, ale w przód, osiągnięcie celu zawsze jest możliwe.
  Dzięki wiedzy zdobytej w czasie studiów, jak i praktyk oraz własnym dociekaniu się różnych informacji ze świata dietetyki i medycyny, nie boję się podejmować wyzwań.

  Nauki medyczne zawsze były w moim kręgu zainteresowania. Dietetyka to dziedzina w której się spełniam. Daje mi ogromną satysfakcję, bo mogę pomagać innym.
  Mistrzem kuchni nie jestem, ale gotowanie sprawia mi wiele radości. Kuchnia to miejsce, gdzie się relaksuje.

  Od czasu studiów przyświeca mi myśl Hipokratesa : „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” i ta myśl towarzyszy mojej pracy.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet