dr n. med.

Katarzyna Olszak-Wąsik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

42 opinie +dodaj

Umów wizytę
882 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Pacjentów przyjmuję w Gabinecie Lekarskim Antrum (Bytom, ul. Olimpijska 5) oraz w Klinice Leczenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie byłam u lekarza od 7 lat dlatego bałam się, jednak niepotrzebnie pani doktor okazała się bardzo miłą i sympatyczną osobą a także profesjonalistką w swoim fachu. Na pewno polecę ją swoim znajomym koleżankom

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Bardzo miła atmosfera w gabinecie lekarskim, profesjonalne podejście do problemu pacjenta. Pani Doktor wyrozumiała, uprzejma i delikatna w trakcie badania. Wyczerpująco udzielała odpowiedzi na pytania związane z problemem zdrowotnym. Gorąco polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani doktor bardzo miła i konkretna. Naprawdę profesjonalne podejście, temat wyczerpany w zupełności po czym dopytuje czy aby nie ma się jeszcze jakiegoś pytania. Badanie dokładne cały czas mówiąc co i jak, a do tego świetne doradztwo jeśli chodzi o planowanie ciąży. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: USG ginekologiczne

  Pani doktor dokladnie wszystko tlumaczy, badanie odbylo sie bezbolesnie, wizyta przebiegla bardzo pozytywnie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Do Pani Doktor trafiłam kilka miesięcy temu i już zostałam. Jako lekarz ujmuje empatia i serdecznościa a każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Dodatkowo Pani Doktor jest bardzo delikatna w trakcie badań i do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, wdrazajac odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor i na pewno pozostanę Jej pacjentka na dłużej.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: ciąża

  Do Pani doktor trafiłam przypadkowo, miała to być tylko jedna wizyta,ale po ogromnie dobrym wrażeniu jakie na mnie zrobiła, postanowiłam z mężem , że właśnie u niej poprowadzę ciążę. I mogę powiedzieć że był to bardzo dobry wybór! Pani doktor podczas badań bardzo dokładnie wszystko tłumaczy . Ma czas , aby odpowiedzieć na każde pytanie i nigdy nie widać na jej twarzy zniecierpliwienia i do tego jest bardzo miła. Polecam w 100%

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Panią doktor. Miła, profesjonalne podejście. Szłam bardzo zestresowana badaniem, a wyszlam z usmiechem na twarzy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Byłam już 4 raz u Pani doktor. Zawsze byłam zadowolona z wizyty. Tym razem było opóźnienie 2h...
  Pani doktor mnie przyjeła, ale było widać, że jest zmeczona i nie w humorze. Cała wizyta odbyła się bardzo pospiesznie. Zadałam Pani doktor parę pytań, ale też było widać, że odpowiadała na nie niechętnie i nie chciała rozwijać tematu. Cała wizyta trwała 15min, a zapłaciłam 280 zł. Bardzo się zawiodłam.

  Katarzyna Olszak-Wąsik2017-11-13

  Szanowna Pacjentko,
  Pani opinia jest opinią anonimową. Koszt wizyty wynika z wykonanych procedur, dodatkowe badania są doliczane do kwoty wizyty. Cennik dostępny jest na stronie internetowej gabinetu oraz w Rejestracji. Nigdy nie wykonuję badań, na które pacjentka nie wyraziła zgody. W informacjach dodatkowych dla telerejestracji serwisu, z którego Pani korzystała podana jest informacja na temat specyfiki pracy Gabinetu Antrum i możliwych wynikających z tego opóźnień, za które zawsze bardzo przepraszamy ale wynikają one z potrzeb Naszych Pacjentów. Pani wcześniejsza kilkukrotna obecność na wizytach świadczy o tym, że doceniała Pani zaangażowanie w opiekę nad Pacjentem. Szanowna Pani, jeśli odebrała Pani wrażenie o moim zmęczeniu czy braku humoru, prosiłabym uprzejmie mieć na uwadze fakt, że lekarz też czasem może gorzej się czuć. Gdyby miała Pani dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przemiłą i ciepłą osobą, ale przede wszystkim świetnym lekarzem. Przekonała mnie do zabiegu, który zmienił moje życie na lepsze, a do którego sceptycznie byli nastawieni inni lekarze. Rezultaty są świetne i będę do końca życia za to wdzięczna. Pani doktor przykłada uwagę do detali i dba o dobro pacjenta, nawet w czasie wolnym. Polecam każdemu!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: Zwykła wizyta

  To była moja druga wizyta u P doktor, która jest przesympatyczną kobietą.
  Na każdej z tych wizyt dokładnie mnie zbadała, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania.
  Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka. Nie wprowadza pośpiechu.
  Czułam się komfortowo.
  Nie byłam u P. Dr z poważnym problemem ale gdybym taki miała na pewno bym się do niej z nim udała.
  Polecam wszystkim Paniom, które czuły się do tej pory skrępowane wizyta u ginekologa. Do tego P dr jest bardzo delikatna przy badaniu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Pacjentów przyjmuję w Gabinecie Lekarskim Antrum (Bytom, ul. Olimpijska 5) oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum- Ginekologia Plastyczna.
  Szanowni Pacjenci, czas trwania wizyt lekarskich bywa zróżnicowany i nie zawsze jest możliwy do przewidzenia. Zależy od problemu z jakim się Państwo do nas zgłaszacie.
  Uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku przedłużonego oczekiwania na przyjęcie.
  W razie wątpliwości przed planowanym terminem wizyty prosimy bezpośrednio kontaktować się z Rejestracją gabinetu ANTRUM.
  W przypadku wizyt umawianych przez stronę internetową, uprzejmie prosimy o informację w razie przewidywanej nieobecności na wizycie. Brak informacji o nieobecności blokuje termin przyjęcia innym pacjentom.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia