dr n. med.

Katarzyna Olszak-Wąsik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

54 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
792 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Pacjentów przyjmuję w Gabinecie Lekarskim Antrum (Bytom, ul. Olimpijska 5) oraz w Klinice Leczenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: badanie ginekologiczne

  Polecam Panią Doktor. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, pani doktor odpowiada na wszystkie pytanie. Podczas badania informuje o każdej czynności. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo dobre podejście do pacjenta. Spokojnie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Zdecydowanie polecam!

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: badanie ginekologiczne

  wizyta umówiona sprawnie, bezproblemowo, a lekarka bardzo miła i kompetentna, wykonała badanie bardzo delikatnie i omówiła je

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Powiem szczerze,że bardzo bałam się wizyty z różnych przyczyn między innymi strach obawa przed tym czy wszystko jest w porządku i nie mam żadnych niepożądanych chorób. Oczywiście na wstępie zostałam bardzo miło przywitana z uśmiechem na twarzy, od razu serce się raduje, że są lekarze którzy wykazują taką oto postawę do drugiego człowieka - pacjenta. Jeżeli boisz się ,krępujesz, stresujesz i masz obawy przed pójściem do ginekologa, to trafiłaś na miejsce godne uwagi . Wiem co czujesz - miałam tak samo ,dopóki nie trafiłam do Pani Dr Katarzyny. Dodam, jeszcze, że oprócz wspaniałego lekarza , panie na recepcji są bardzo sympatyczne,co niestety nie często się zdarza, obserwując to zjawisko w różnych przychodniach.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Witam dziś byłam na wizycie u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Bardzo konkretna i doświadczona lekarka. Miła i uprzema. Podczas badania bardzo delikatna. Badania odbyły się w bardzo miłej atmosferze i byłam informowana o każdym badaniu które zostało wykonywane. Na pewno jeszcze wrócę do Pani doktor. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

 • B

  Fantastyczna Pani doktor, bardzo miła, uprzejma i rzeczowa. Aż chciało się zadawać pytania bez zbędnego skrępowania. Wszystko dokładnie wytłumaczyla, aź chce się wrócić do takiego ginekologa. Gorąco polecam i bardzo serdecznie dziękuje.

 • N
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani dr. Kompetentna, profesjonalna i sympatyczna .Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna, delikatna. Na pewno wrócę, ale mam nadzieję, że nie będzie już takiego opóźnienia :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzetelne podejście do pacjenta, bardzo miła i sympatyczna. Potrafi wszystko wytłumaczyć, a przy tym delikatna podczas badania.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  P. Dr bardzo profesjonalnie i ciepło podchodzi do pacjentki. Aby rozładować zakłopotanie pyta o rzeczy nie związane z wizytą. Bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Pacjentów przyjmuję w Gabinecie Lekarskim Antrum (Bytom, ul. Olimpijska 5) oraz w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum- Ginekologia Plastyczna.
  Szanowni Pacjenci, czas trwania wizyt lekarskich bywa zróżnicowany i nie zawsze jest możliwy do przewidzenia. Zależy od problemu z jakim się Państwo do nas zgłaszacie.
  Uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w przypadku przedłużonego oczekiwania na przyjęcie.
  W razie wątpliwości przed planowanym terminem wizyty prosimy bezpośrednio kontaktować się z Rejestracją gabinetu ANTRUM.
  W przypadku wizyt umawianych przez stronę internetową, uprzejmie prosimy o informację w razie przewidywanej nieobecności na wizycie. Brak informacji o nieobecności blokuje termin przyjęcia innym pacjentom.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni