Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

aleja Nadwiślańska 37, Józefów (powiat otwocki)
Centrum Kardiologii w Józefowie

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam, Jestem dietetykiem klinicznym specjalizującym się w leczeniu żywieniowym chorób dietozależnych, wspomaganiu żywieniowym chorób przebiegającyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby dietozależne
  • Choroby cywilizacyjne
  • Cukrzyca typu 1
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

D
Użytkownik zweryfikowany

Nie tylko wspaniały specjalista, ale również cudowny człowiek. Godna polecenia osoba pod każdym względem. Efekt gwarantowany !!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna specjalistka, z konkretnym indywidualnym podejściem, bardzo rzeczowo tłumaczy kolejne kroki, które należy podjąć by uzyskać wymarzoną sylwetkę.


F
Użytkownik zweryfikowany

Odchudzałem się pod okiem Pani Kasi przez od września do połowy grudnia. Schudłem w tym czasie z 90 do 76 kg. Dużo, jak na 2,5 miesiąca, ale w wszystko było pod kontrolą. Potem efektu jo-jo nie było – w okresie, stabilizacji, który następuje po zakończeniu redukcji masy, straciłem dodatkowy kilogram, który potem wrócił i waga od tej pory utrzymuje się już na bardzo stabilnym poziomie.
Ze zmiany jestem oczywiście niezwykle zadowolony: mając 37 lat i (i przy wzroście 180 cm) mam teraz taką sylwetkę, jak pod koniec studiów. Oprócz własnej satysfakcji i odmienionego wyglądu plusem jest też to, że w sporcie (grywam w piłkę i koszykówkę) czuję się, jakby nagle ubyło mi parę lat. Jedyny minus to konieczność wymiany lub zwężania wszystkich spodni (ubyło mi w pasie kilkanaście centymetrów).
Co do diety, to jej uciążliwość była umiarkowana. Nie musiałem przestrzegać precyzyjnych godzin, co w mojej pracy byłoby trudne, i wybór dozwolonych produktów był bardzo duży. Oczywiście ograniczenia też były, ale znośne. Celowo nie piszę o szczegółach, by ktoś nie postanowił na tej podstawie odchudzać się na własną rękę ;-)
Teraz muszę się pilnować, ale bez przesady: wystarczy zdrowy rozsądek, ogólne zalecenia i regularne ważenie się. Żal byłoby mi zaprzepaścić ten pozytywny efekt.
Co do samej Pani Katarzyny – jest bardzo staranna, precyzyjna i jako osoba niezwykle miła. Widać, że bardzo jej zależy na wynikach jej pacjentów i chętnie tłumaczy, skąd biorą się takie a nie inne zalecenia. Na ile się da, uwzględnia potrzeby podopiecznych. Krótko mówiąc- serdecznie polecam.
PS. Mój rzucający się w oczy przykład zachęcił do odwiedzenia Pani Kasi moja żonę i jeszcze inną osobę – obie są w trakcie odchudzania i są zadowolone z współpracy i efektów.


K
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam współpracę z tym specjalistą! Pod pilnym okiem Pani Katarzyny schudłam 11 kg, co jest ogromnym sukcesem, ponieważ miałam za sobą już kilkukrotne próby aby schudnąć, jednak bezskutecznie. Zalecenia Pani Katarzyny są niezwykle życiowe, profesjonalne i aż przyjemnie się je realizuje, co daje ogromną ochotę do działania! Muszę pochwalić również, że oprócz schudnięcia poprawiły się znacznie moje wyniki hormonalne.
Polecam każdemu weteranowi nieudanych diet.


K
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Katarzynie uporządkowałam swój codzienny jadłospis, trwale zmodyfikowałam sposób żywienia i znacznie poprawiłam wyniki badań. Współpraca była owocna w utracie nadmiernych kilogramów, zmotywowała do powrotu do aktywności fizycznej, a co za tym idzie również i lepszych wyników osiąganych w sportowych dziedzinach. Zdrowy tryb życia na trwale zakorzenił się w mojej postawie. Co więcej, Pani Kasia, to dietetyk wykazujący się nie tylko dużą wiedzą merytoryczną, to także osoba szalenie kreatywna i pomysłowa w kwestii tworzenia jadłospisów, które nigdy nie są nudne i monotonne. Poza tym, to osoba sympatyczna, pełna empatii i zrozumienia dla potrzeb pacjenta, zawsze dbająca o jego dobro. Polecam z całego serca, lepiej trafić nie mogłam!


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek. Wizyty zawsze były punktualne, w miłej atmosferze, zastosowany plan żywieniowy bardzo mi odpowiadał, był na każdej wizycie modyfikowany tak, aby jego działanie na mój organizm było jak najlepsze. Cała współpraca była bardzo sprawna, profesjonalna i co najważniejsze - skuteczna. Polecam ten Gabinet i jego zespół z całego serca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witam, Jestem dietetykiem klinicznym specjalizującym się w leczeniu żywieniowym chorób dietozależnych, wspomaganiu żywieniowym chorób przebiegającyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby dietozależne
  • Choroby cywilizacyjne
  • Cukrzyca typu 1
Pokaż wszystkie leczone choroby