Małopolska 11, Sopot Przyjmuje na NFZ
A. B.C. Family Med (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


NFZ


Brak informacji o usługach i ich cenach

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży przez Panią Katarzynę, bardzo delikatnie i szczegolowo przeprowadza badanie. Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Profesjonalna i uprzejma Pani doktor. Gorąco polecam. Słucha i doradza. Jest wyrozumiała i udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Szczerze polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Szczerze mówiąc, obawiałam się wizyty u kobiety ginekologa, ale Pani doktor skutecznie rozwiała moje obawy. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor zadawała dużo pytań, przeprowadziła szczegółowy wywiad i wykonała wszystkie badania oraz zleciła te, o które poprosiłam dodatkowo. Samo badanie po raz pierwszy w życiu było wykonane delikatnie i bezboleśnie, do tej pory u innych lekarzy zawsze odczuwałam pewien dyskomfort. Z pewnością będę kontynuowała wizyty u Pani Nocoń-Gronowskiej :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza ginekologa i przebiegła bardzo komfortowo. Pani Katarzyna jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą, podczas badania wszystko dokładnie wytłumaczyła i bez problemu odpowiadała na nurtujące pytania. Na pewno będę kontynuować wizyty u tego lekarza.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola

Pani Doktor jest profesjonalną, uprzejmą i empatyczną osobą. Badanie przeprowadza delikatnie. Cierpliwie, wyczerpująco i jasno tłumaczy wszelkie zagadnienia.
Gorąco Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola

Jestem zachwycona wizytą u Pani Doktor. Zwykle chodziłam tylko do panów ginekologów w obawie, że panie się oceniają zbyt bardzo. Jakie było moje zaskoczenie po wizycie. Widać, że Pani Doktor ma dużą wiedzę. Mówi rzeczowo i jasno. Tłumaczy różne zagadnienia tak, by człowiek rozumiał a nie się bał. Bardzo polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

Angielski