lek.

Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 57 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lubl... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
  Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
  W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
  8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
  Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
  Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok..
  Poza tym uwielbiam moją pracę:)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów:

40 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już dawno powinnam dodać opinie ale jak zawsze ciągle coś.. Rok temu we wrześniu miałam wykonaną przez Panią Doktor gastroskopie, którą do dziś wspominam z uśmiechem na twarzy :) Badanie wykonane szybko, bezboleśnie i delikatnie a co najważniejsze w miłej atmosferze :) Pełny 100 % profesjonalizm. Szczerze polecam Panią Doktor oby więcej takich lekarzy z powołania i w pełni oddanym pacjentom. Pozdrawiam Sylwia F

 • Potwierdzam, lekarz z powolania w 100 procentach. Okolo 2 lata temu potrzebowalam pinej wizyty, pani dr przyjela mbie bez zadnego problemu. W ciagu 2 miesiecy postawila mnie,, na nogi" konkretna i otwarta. Bardzo uprzejma a przede wszystkim zba sie na rym co robi.

 • Jest to wspaniały lekarz,do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie .Zachęca na badania profilaktyczne,za co jestem bardzo wdzięczna.W moim przypadku wykonanie kolonoskopii okazało się w odpowiednim czasie.Polecam innym pacjentom wykonanie tego zabiegu,naprawdę można wytrzymać.Pani Doktor wykonuję to naprawdę bardzo delikatnie .Dziękuję P.Doktor za profesjonalne leczenie,miłe słowa,trafną diagnozę.Jest Pani Wielka w swoim zawodzie...

  Elżbieta W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem pierwszy raz. Nie ostatni ..... Znakomite podejście do pacjenta, rzeczowość, uprzejmość, dobry kontakt z pacjentem.... Super

 • KB

  Pani Doktor jest osobą bardzo kompetentną. Przeprowadzony szczegółowy wywiad, zlecenie szczegółowych badań pozwoliło mi w podjęciu leczenia we właściwym kierunku. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Katarzyna. Brakuje nam takich lekarzy w każdej dziedzinie.
  Z tego miejsca pragnę podziękować za odpowiednie podejście do nas, pacjentów. Pozdrawiam, Katarzyna B.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest tak miłą osobą nad podziw normalnie ! po odebraniu wyników i przesłani na e-mail Pani doktor, odpowiedziała praktycznie natychmiast ,mało tego udzieliła odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, a proszę mi wierzyć -trochę ich było ;) chciałabym aby było więcej takich lekarzy -naprawdę!!

  lek. Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska2016-11-20

  Dziękuję,ale to nic nadzwyczajnego-sytuacja kliniczna wymagała takiego postępowania,poza tym dzięki internetowi kontakt jest ułatwiony.Mam nadzieję,że Pacjentka czuje się lepiej.Pozdrawiam Panie.kn

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Diagnoza po wysłuchaniu trafna .Mogę jako nowy pacjent korzystający także z innych lekarzy polecić Panią Niewęgłowską .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz.Profesjonalista w każdym calu.Szuka przyczyny choroby zlecając szczegółowe badania,kierując do innych specjalistów.rzeczowa,a przy tym sympatyczna z poczuciem humoru.

 • Pani Doktor przeprowadziła u mnie zabieg kolonoskopii. Wcześniej miałam ten zabieg dwa razy u różnych lekarzy. I na pewno na następny raz wrócę do Pani Katarzyny. Bardzo sprawnie, dokładnie i delikatnie przeprowadzone badanie, a miła rozmowa w trakcie odwracała uwagę od nieprzyjemnych doznań. Naprawdę szczerze polecam. Agnieszka Wójcik

  lek. Katarzyna Niewęgłowska - Wróblewska2016-09-06

  Dziękuję Pani Agnieszko za dobre słowa,a także opanowanie i doskonałą współpracę podczas kolonoskopii! Staram się, jak mogę, "odczarować" kolonoskopię, uważaną przez wielu Pacjentów za "drogę przez mękę".A jest to badanie ratujące życie.W Polsce rocznie kilkanaście tysięcy osób zapada na nowotwór jelita grubego-podstępną chorobę,późno dającą objawy,która z drugiej strony wcześnie wykryta daje duże szanse na pełne wyleczenie.Dzięki takim opiniom,jakie była Pani uprzejma była zamieścić,można dowiedzieć się prawdy-nie jest to badanie miłe,ale da się wytrzymać,przy tym mamy obecnie wiele możliwości,aby zmniejszyć nieprzyjemne doznania Pacjenta. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na badanie kontrolne w wyznaczonym terminie. katarzyna niewęgłowska

 • MW

  Ja byłam u Pani dr,Kasi bodajże 2 lata temu ale teraz muszę napisać i podziękować ,dla tak wspaniałej osobie,wszystkie opinie są prawdziwe ,gdyz to naprawde oddana osoba dla swego pacjenta.Ale ja nie wiedziałam że także internista.Przykre ale prawdziwe takiego lekarza jak słyszę nie ma z tą specjalizacją,uczciwego ,szczerego do pacjenta.Pozdrawiam serdecznie.