lek.

Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

Gastrolog, Internista

49 opinii +dodaj

Umów wizytę 66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
  Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
  W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
  8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
  Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
  Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok.
  Poza tym uwielbiam moją pracę:)
  Szanowni Państwo!W związku z wieloma zapytaniami informuję,że nie zajmuję się leczeniem osób poniżej 16 roku życia.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medycna w Lublinie 1996

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pani Doktor SUPER!!!!! Bardzo miła, wszystko tłumaczy a badanie które przeprowadza klonoskopia naprawdę bezbolesne. Naprawdę warto :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: ból brzucha

  Pani doktor przeprowadziła wywiad zdrowotny, sprawdziła dotychczasowe badania. I już na tej podstawie stwierdzam że trafiłam do odpowiedniej osoby. Poza tym Pani doktor jest miłą osobą, przed którą można bez skrępowania powiedzieć o swoich dolegliwościach.

 • Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: probkem z żołądkiem

  Bardzo miła,ogromnie zainteresowana dolegliwosciami pacjenta.Szczegółowo przeprowadza wywiad o dolegliwościach pacjenta i szczegółowo bada.Człowiek wychodzi zdrowszy od niej z gabinetu,ponieważ takie podejscie lekarza do pacjenta wpływa bardzo pozytywnie na psychike osby chorej.Bardzo dobry kontakt telefoniczny o każdej porze dnia pani doktor odbierze tel wysłucha i pomoże .z całego serca polecam.jest najlepsza!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny

  Polecam wizytę u Pani doktor Katarzyny Niewęgłowskiej ze względu na bardzo szybki i dostępny sposób ustalania terminu przez stronę Znany Lekarz, jak również cenię wysoki profesjonalizm Pani dr oraz sympatyczne podejście do pacjenta. Piotr Z.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor. Z uwagą wysłuchała mnie, a jeszcze z większą cierpliwością odpowiadała na nurtujące mnie problemy.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: problemy żywieniowe

  Pani Doktor przez kilka miesięcy leczyła moją Mamę. To cudowna ,mega-cierpliwa osoba. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie , wizyty nie ograniczane czasem i rozmowy które wyjaśniały każdy problem. Bardzo pozytywnie wspominam każdą wizytę i każdą rozmowę. Dziękuję pani Doktor . Struk J.

 • M
  Lokalizacja: Gastromed W. Danilkiewicz i wspólnicy spółka komandytowa

  Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami na tym portalu, wybrałam Panią Doktor Katarzynę. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzoda dwunastnicy po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona bo dzięki podejściu Pani Katarzyny wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy. Na koniec dodam tylko że moja mama leczy się od lat u gastrologów , leki łagodzily tylko objawy a nie pomagały po jednej wizycie u Pani Katarzyny w końcu czuję się lepiej. W skali do pięciu , daję dziesięć punktów. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Zadowolona i W końcu zdrowa pacjentka.Małgorzata

  lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska2017-07-10

  Dziękuję Pani Malgorzato:)Pozdrawiam Mamę i Panią.Cieszę się,że czujecie się Panie dobrze.k.niewęgłowska

 • G
  Lokalizacja: Gastromed W. Danilkiewicz i wspólnicy spółka komandytowaUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pani Niewęgłowska jest bardzo dobrym i rzeczowym lekarzem. Diagnozę postawiła bo obejrzeniu badań i dokładnym wywiadzie. Wizyta przebiegła bezstresowo oraz w miłej i sprzyjającej atmosferze.
  Jeżeli macie jakiś gastrologiczny problem polecam tą lekarz.
  Pani Niewęgłowska posiada bardzo dużą wiedzę, co słychać nawet po jej stylu wypowiadania się. Bardzo podoba mi się dmuchanie na zimno.... Urodził się nowy problem (prawdopodobnie refluks) i to z ręcznego badania brzucha... lekarz od razu wypisała skierowanie na gastroskopię w celu potwierdzenia jej przypuszczenia !
  Z całego serca polecam :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Doktor ma wspaniały kontakt z pacjentem , dokładny wywiad , zlecenie szczegółowych badań,człowiek czuje się na prawdę wysłuchany. Serdecznie polecam .

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i życzliwa osobą, która ma profesjonalne podejście do pacjenta. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, dzięki któremu zleca zrobienie odpowiednich badań, aby móc postawić właściwą diagnozę. Gorąco polecam!

  lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska2017-03-23

  Dziękuję za życzliwość:)Dzięki Państwa opiniom(którymi czuję się nieco zawstydzona)wiem,że moja praca ma sens,nawet w te trudniejsze dni,jak dzisiaj.Pozdrawiam.Dziękuję.kn