lek.

Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

53 opinie +dodaj

Umów wizytę
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny

  Jako że jestem młody a już mam problemy z żołądkiem. Pani doktor nie lekceważąc, wysłuchała mnie i skierowała na badania.
  Bardzo miła wizyta, bez żadnego stresu.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny

  Profesjonalizm, kompetencja. Pani Doktor dużo tlumaczy i spokojnie, nawet wypisujac leki, tlumaczyla jakie maja dzialanie. Bardzo pozytywne odczucie po wizycie

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo długi wywiad, po którym bez problemu został ujawniony problem. Konkretne skierowanie najdalsze postępowanie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Moja pierwsza wizyta u Pani dr K. Niewęgłowskiej to strzał w 10. Wiedza, komunikatywność z pacjentem i ogłada językowa w rozmowie to dodatkowy atut - dr profesjonalista z górnej półki. Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pani Doktor SUPER!!!!! Bardzo miła, wszystko tłumaczy a badanie które przeprowadza klonoskopia naprawdę bezbolesne. Naprawdę warto :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: ból brzucha

  Pani doktor przeprowadziła wywiad zdrowotny, sprawdziła dotychczasowe badania. I już na tej podstawie stwierdzam że trafiłam do odpowiedniej osoby. Poza tym Pani doktor jest miłą osobą, przed którą można bez skrępowania powiedzieć o swoich dolegliwościach.

 • Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: probkem z żołądkiem

  Bardzo miła,ogromnie zainteresowana dolegliwosciami pacjenta.Szczegółowo przeprowadza wywiad o dolegliwościach pacjenta i szczegółowo bada.Człowiek wychodzi zdrowszy od niej z gabinetu,ponieważ takie podejscie lekarza do pacjenta wpływa bardzo pozytywnie na psychike osby chorej.Bardzo dobry kontakt telefoniczny o każdej porze dnia pani doktor odbierze tel wysłucha i pomoże .z całego serca polecam.jest najlepsza!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Prywatny

  Polecam wizytę u Pani doktor Katarzyny Niewęgłowskiej ze względu na bardzo szybki i dostępny sposób ustalania terminu przez stronę Znany Lekarz, jak również cenię wysoki profesjonalizm Pani dr oraz sympatyczne podejście do pacjenta. Piotr Z.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja

  To była moja pierwsza wizyta u pani doktor. Z uwagą wysłuchała mnie, a jeszcze z większą cierpliwością odpowiadała na nurtujące mnie problemy.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: problemy żywieniowe

  Pani Doktor przez kilka miesięcy leczyła moją Mamę. To cudowna ,mega-cierpliwa osoba. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie , wizyty nie ograniczane czasem i rozmowy które wyjaśniały każdy problem. Bardzo pozytywnie wspominam każdą wizytę i każdą rozmowę. Dziękuję pani Doktor . Struk J.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zagadnienia z dziedziny gastroenterologii i endoskopii przewodu pokarmowego są tematem moich zainteresowań od pierwszych lat studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie(obecnie Uniwersytet Medyczny),które ukończyłam w 1996 roku.
  Specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych uzyskałam w 1999 roku.
  W 2005 roku, po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
  8 listopada 2011 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie gastroenterologii.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i na bieżąco uzupełniam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach w Polsce i za granicą.
  Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego potwierdzone Dyplomami Umiejętności w dziedzinach:panendoskopii i kolonoskopii wydanymi przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii.
  Od kilku lat zajmuję się również USG transrektalnym czyli badaniem kanału odbytu sondą USG,co jest wykorzystywane przy diagnostyce schorzeń proktologicznych zwłaszcza ropni i przetok.
  Poza tym uwielbiam moją pracę:)
  Szanowni Państwo!W związku z wieloma zapytaniami informuję,że nie zajmuję się leczeniem osób poniżej 16 roku życia.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medycna w Lublinie 1996