lek. dent.

Katarzyna Moreno - Szypowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta, Lekarz medycyny estetycznej

76 opinii +dodaj

Jest mi niezmiernie miło oficjalnie poinformować, że spełniło się moje marzenie od lat. Zapraszam państwa do Kliniki Moreno (autorskiej kliniki stomatologii, ortodoncji i medycyny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
76 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Klinika MorenoUsługa: aparaty stałe

  Dr Moreno to lekarz z powołania. Świetny fachowiec. Słucha pacjentów, odpowiada na wszystkie pytania. Przychodząc do dr. Moreno na pierwsze wizyty przed założeniem aparatu, miałam sporo pytań. Doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie, po czym zapisała moje pytania i stworzyła z nich informator z odpowiedziami dla innych pacjentów. To był rewelacyjny pomysł. Bardzo pomocny. Wszystko opisane dokładnie. Cieszę się, że ja również mogłam się do tego przyczynić. Nie spotkałam jeszcze stomatologa tak oddanego swojej pracy. Ponadto Dr Moreno zakładała mi aparat już po godzinach swojej pracy tylko dlatego, że ja mogłam dopiero późnym wieczorem przyjechać do Kliniki. Pani Kasia jest zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z całego serca.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MorenoUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Witam, do Pani Katarzyny Moreno trafiłem pełen nadziei na profesjonalną niezależną opinie na temat mojego zgryzu i stanu uzębienia. Nie zawiodłem się. Pani doktor w jasny i profesjonalny sposób wyjaśniła mi co mogę zyskać poddając się leczeniu ortodontycznemu, a czym ryzykuję. Dostałem proste rady jak mogę znacząco poprawić nienaganny zgryz bez większej ingerencji i długiego leczenia. Jestem bardzo wdzięczny za bardzo profesjonalną i miłą obsługę.
  Pozdrawiam,
  Daniel

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika MorenoUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Pani doktor jest niezwykle komunikatywną osobą. Poświęciła mi dużo czasu, zbadała dokładnie mój zgryz i wyjaśniła na czym polega wada. Wszystko mogłam sobie obejrzeć w lusterku żeby lepiej zrozumieć nad czym trzeba będzie popracować. Przedstawiła mi wstępny kosztorys i przewidywany czas oraz plan leczenia z wyszczególnieniem kolejnych etapów. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie i uważnie mnie wysłuchała, odpowiedziała też wyczerpująco na wszystkie pytania.

 • N

  Polecam jak najbardziej Panią doktor. Bardzo szczegółowo i dokładnie objaśniła problem, była cierpliwa i miła. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i doradzila w wielu kwestiach.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła i profesjonalna. Szczegółowo omówiła i rozpisała mi plan leczenia z podziałem na wizyty, podając od razu jaka będzie ich cena. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone. Polecam

 • A

  Pani Moreno wzbudziła moje zaufanie. Spokojnie i rzeczowo przeprowadziła wywiad, odpowiedziała na wszystkie pytania, łącznie z rysunkami poglądowymi. Sprawia wrażenie kompetentnej, podoba mi się że leczy metodą bez rutynowego usuwania zębów.

 • M

  Dziękuję dr Moreno za wyleczenie mojej wady zgryzu, której nikt nie chciał się podjąć. Miałam asymetrię i źle to wyglądało. Jestem już pół roku po zdjęciu aparatu stałego i jestem zadowolona z efektu. Zęby są ładne i proste i wreszcie nie widać asymetrii. Sprawnie i bezboleśnie. Polecam!

  Joanna M.

 • K
  Lokalizacja: Klinika MorenoUsługa: leczenie wad zgryzu - zgryz otwarty

  Byłem kiedyś na wizycie u Pani Katarzyny Moreno- Szypowskiej. Pani Moreno stwierdziła, że mam książkowy przykład wady zgryzu, który wymaga usunięcia zdrowych zębów- czwórek i szóstek. Trochę się załamałem. Poszedłem do innej kliniki w której Pani ortodontka stwierdziła, że mój zgryz powinien idealnie się zamknąć. Tak też się stało- po kilku miesiącach noszenia aparatu ortodontycznego mój zgryz zamknął się. Pani Katarzyna Moreno-Szypowska jest bardzo miłą osobą, ale bardzo się pomyliła mówiąc, że trzeba będzie usuwać mi zdrowe zęby. Niestety nikt mi nie zwróci pieniędzy za wizytę na której dostałem informacje niezgodne z rzeczywistością.

  Katarzyna Moreno - Szypowska2018-01-29

  Szanowny panie Kamilu, odbył pan jedynie 1 konsultacje za kwotę 80 zł w 2016 roku. Pana wadę zgryzu książkowo leczy sie według schematu ekstrakcyjnego o czym pana poinformowałam. Natomiast, aby ocenić czy faktycznie trzeba usunąć jakiekolwiek zeby konieczne jest wykonanie 2 rtg, CBCT, ortodiagnostyki, do której juz pan nie przystąpił. Niewykluczone,ze po takiej analizie warunki pozwoliłyby na leczenie bezekstrakcyjne, którym sie kieruje. Ciesze sie, ze jest pan zadowolony z efektów. Pozdrawiam serdecznie. Z poważaniem Katarzyna Moreno

 • K
  Lokalizacja: Klinika MorenoUsługa: leczenie wad zgryzu

  Polecam doktor z całego serca. Zanim trafiłam do doktor Moreno byłam u 7 innych ortodontów przez lata. Nie doczekałam się nawet realnego planu leczenia i żadnego z nich. W tym momencie mija drugi rok od mojej pierwszej wizyty i nie mogłabym być bardziej zadowolona z efektów. Pani doktor jest najbardziej kochanym i życzliwym lekarzem jakiego spotkałam zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Nie widziałam jej bez uśmiechu na twarzy, a jednocześnie efekty mojego leczenia nie mogłyby być szybsze i lepsze. Polecam w stu procentach każdemu z każdą wadą zgryzu nawet najbardziej skomplikowaną, wizyty to zawsze przyjemność.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła, profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące omówienie dalszego leczenia. Polecam każdemu wizytę w tej klinice.

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest mi niezmiernie miło oficjalnie poinformować, że spełniło się moje marzenie od lat.

  Zapraszam państwa do Kliniki Moreno (autorskiej kliniki stomatologii, ortodoncji i medycyny estetycznej) w Warszawie, gdzie na 200 m2 wraz z zespołem specjalistów wielu dziedzin medycyny i stomatologii spełniamy marzenia pacjentów o nowym wyglądzie.

  KLINIKA MORENO to nowoczesna Klinika Ortodoncji, Implantologii i Medycyny Estetycznej w Warszawie. Powstała z pasji celem przywracania pacjentom pięknego uśmiechu przy jednoczesnym zapewnieniu im najwyższego poziomu usług stomatologicznych,ortodontycznych i z zakresu medycyny estetycznej w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.
  Profesjonalizm i wysoki standard usług wykonywany przez naszych lekarzy,pozwala zapewnić kompleksowe leczenie w jednym miejscu na mapie Warszawy.

  AUTORYZACJA :
  Klinika jest autoryzowanym gabinetem dla implantów Bego Semados Implants,American Orthodontics i najnowocześniejszego systemu wybielania zębów Beyond® Polus.

  LOKALIZACJA:
  Klinika Moreno mieści się na skraju Saskiej Kępy i Pragi Południe przy Al.Waszyngtona 45/51 na rógu Grenadierów i Waszyngtona .
  Zaledwie 50 m od przystanku tramwajowego, sprawiając ,że dojazd jest bajecznie prosty. Klinika zlokalizowana jest w wygodnym miejscu na Pradze Południe 3 minuty drogi od Stadionu Narodowego,po lewej stronie za Parkiem Skaryszewskim.

  O MNIE :
  Jestem lekarzem z 12 letnim stażem w zawodzie,od lat zajmuję się estetyczną,nowoczesną ortodoncją,nastawioną głównie na leczenie bez usuwania dodatkowych zębów, według filozofii dr Greenfield'a oraz dr Carrierre. Dr Greenfield oparł swoją technikę CAD (coordinated arch develelopment) na wielokierunkowej rozbudowie łuków zębowych za pomocą aparatów dodakowych jak Lip bumper czy GMD.

  Leczenie ortodontyczne odbywa się za pomocą wszelkich możliwych aparatów i metod leczenia ale ich dobór zależy indywidualnie od wady zgryzu pacjenta.

  -Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej
  -Master in Aesthetic Medicine (MSc Aesthetic Medicine) 2012- 2015
  -Master in Orthodontics w trakcie trwania
  -Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO)
  -Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging (PTME AA)
  -Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu 2006

  -Pasja- stomatologia ,ortodoncja i medycyna estetyczna
  -Wychodząc naprzeciw tym zamiłowaniom stale uczestniczę w specjalistycznych kursach i kongresach w kraju i zagranicą z zakresu ortodoncji i medycyny estetycznej.

  MEDYCYNA ESTETYCZNA:
  Chcąc szerzej zajmować się estetyką w pracy i rozwijać się zawodowo ukończyłam prestiżowe ,trzyletnie studia podyplomowe w PSME ( Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anti-Aging) Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i uzyskałam tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej .
  Moją pracę podyplomową oparłam na leczeniu asymetrii twarzy przy pomocy połączenia dwóch dziedzin medycyny wspomagających się wzajemnie : ortodoncji i medycyny estetycznej.

  PRYWATNIE :
  Zanim zdecydowałam ,że będę dentystą, chciałam być psychiatrą. Dlatego też uwielbiam pracować, rozmawiać i otaczać się ludźmi w pracy .Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy i poświęcam mu możliwie jak najwięcej czasu . Moim celem jest obniżanie poziomu stresu pacjentów podczas wizyt. Interesuję się psychologicznym life-coachingiem, feng-shui i szeroko rozumianym rozwojem osobistym.
  Biegle posługuję się językiem angielskim i hiszpańskim.

  BLOG:
  5 lat temu założyłam bloga stomatologicznego What's Up Doc, Moreno?
  www.whatsupdocmoreno.com gdzie przybliżam pacjentom troche serio ,trochę z przymrużeniem oka stomatologiczne tajniki swojej pracy .

  WYKŁAD:
  Mogąc podzielić się wiedzą i doświadczeniem z lekarzami innych specjalności 10 maja 2014 roku uczestniczyłam w
  I Interdyscyplinarnym Sympozjum w Białymstoku pt.”Aktualne kierunki diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania podczas snu” ,prezentując wykład :
  ” Leczenie stomatologiczne pacjentów chrapiących oraz z zespołem obturacyjnych bezdechów sennych “


  UKOŃCZONE KURSY & SZKOLENIA`:
  2018 .03.10 - LIfe Support - kurs pierwszej pomocy-WARSZAWA
  2018. 03.08 - Licówki kompozytowe / porcelanowe - dr Aleksander Maj WARSZAWA
  2017.12.08 - Światowy Kongres Master of Oral Implantology - WARSZAWA dr Henry Salama
  2017.10.28 - Konferencja skaner Trios 3 shape -ŁÓDZ
  2017.10.22 - Leczenie defektów dolnej okolicy twarzy- toksyna botulinowa -J.Czuwara
  2017.03.17 - Leczenie ortodontyczne metodą CARRIERE ( dr Luis Carriere ) - WARSZAWA
  2016.10.07 - III Środkowoeuropejski Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging- WARSZAWA
  2016.02.27 - Ochrona radiologiczna pacjenta -WARSZAWA
  2016.01.15 – CLEAR ALIGNER
  2015.10.03 - XV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging- WARSZAWA
  2015.04.09 - ORTODONCJA - Leczenie asymetrii twarzy -GDAŃSK
  2015.03.14 - ORTODONCJA - Leczenie zgryzu otwartego i głębokiego - Dr Guido Sampermans
  2015.01.09 - " Anatomia głowy i szyi dla lekarzy medycyny estetycznej " na preparatach nieutrwalonych
  2014.12.06 - XIV Konferencja Szkoleniowo-Naukowa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej w Warszawie
  2014.09.19 – Ortodoncja bez usuwania zębów „Tha C.A.D. Coordinated Arch Development -Skoordynowany rozwój łuków” dr Raphaeli Greenfield (USA)
  2014.05.10 - I Interdyscyplinarne Sympozjum ”Aktualne kierunki diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania podczas snu” (BIAŁYSTOK)
  2014.03.31 - Digital Smile Design (DSD) -Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu -dr Christian Coachman & Livio Yoshinaga (BRASIL)
  2014.01.17 - Mikroimplanty jako wzmocnienie zakotwienia- prof. Hyo Sang-Park (WARSZAWA)
  2013.11.13 - Teosyal Workshop - Redensity - wypełniacz do korekcji okolicy oka
  2013.10.05 - XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  2013.09.23 - Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego ( KAZIMIERZ DOLNY)
  2013.06.22 - Zaawansowana sesja szkoleniowa w dziedzinie technik iniekcji PRINCESS
  2013.05.18 - Konferencja Naukowo-Szkoleniowa PTME & Anti-Aging
  2013.04.19 - Kurs medyczny -Zarządzanie Gabinetem -firmą:sprawny lekarz
  2013.02.09 - Zastosowanie laserów diodowych w codziennej praktyce
  2012.12.03 - Innowacyjne kosmceutyki : Is Clinical
  2012.10.05 - XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  2012.09.10 Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego ( POZNAŃ)
  2012.09.21 - Kierunki Rozwoju Nowoczesnej Praktyki Stomatologicznej (CEDE 2012)
  2012.09.20 - Stomatologia Estetyczna (CEDE 2012)
  2012.09.08 - Estetyka Uśmiechu
  2012.07.28 - Zintegrowana Estetyka Twarzy i Uśmiechu
  2012.07.19 - Standardy postępowania w urazach zębów mlecznych i stałych u dzieci
  2012.06.26 - Mezoterapia Igłowa - Dermaheal -lipoliza iniekcyjna
  2012.05.12 - FotoSan 630 - Terapia Fotodynamiczna
  2011.06.01 - 3M Unitek Course -SmartClip System in Orthodontics
  2011.05.27 - Mechanika Ortodoncji - dr Gerald S.Samson
  2010.04.10 - Skupiając się na fundamentach w leczeniu estetycznym - prof.Douglas A.Terry
  2010.03.15 - Kurs ortodontyczny I stopnia - prof.Milan Kaminek,dr Marie Stefkova (ŁÓDZ )
  2010.03.10 - Praktyczne zastosowanie zamków SmartClip & Clarity ( POZNAŃ )
  2009.02.14 - Szyny Relaksacyjne - kurs praktyczny
  2009.02.07 - Rozwiązywanie problemów okluzyjnych przy pomocy łuku twarzowego.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna Poznań
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013 w kategorii lekarz – specjalista w dziedzinie stomatologii w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Staże

 • 111 Specjalistyczny Szpital Wojskowy Kliniczny -Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznań

Certyfikaty