Mgr

Katarzyna Maruszewska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja:

  Polecam bardzo Panią Maruszewską. Zna się na tym co robi i potrafi pomóc wyjść z choroby, bądź uświadomić niektóre kwestie związane z funkcjonowaniem umysłu człowieka. Chodzę do niej co miesiąc i widzę dużą poprawę. :)

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Karina Sokołowska
  Karina Sokołowska
  Psycholog, Terapeuta
  Żabińskiego 2/19, Warszawa
  Bardzo się bałem pierwszej wizyty i zależało mi na dobrym kontakcie z psychologiem. Bałem się, że ciężko będzie… więcej
  Umów wizytę

  Paulina Stelmachowska
  Paulina Stelmachowska
  Psychoterapeuta, Psycholog
  Jana Żabińskiego 2, Warszawa
  Pani Pauline jest bardzo ciepla i konkretna osoba, podczas kazdej rozmowy czylam sie zrozumiana, i czulam sie… więcej
  Umów wizytę

  Paulina Rydz
  Paulina Rydz
  Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
  Aleja Komisji Edukacji Narodowej 22, Warszawa
  Gorąco polecam Panią Paulinę jako terapeutę par. Pani Paulina jest bardzo miłą, sympatyczną osobą oraz bardzo profesjonalnym… więcej
  Umów wizytę

  Małgorzata Mizińska
  Małgorzata Mizińska
  Psychoterapeuta, Terapeuta, Psycholog
  Żabińskiego 2/19, Warszawa
  Pani Malgorzata dba o przyjazną atmosferę rozmowy. Jest Osobą, z którą rozmawia się łatwo i przyjemnie, mimo, że… więcej
  Umów wizytę

  Marek Żebrowski
  Marek Żebrowski
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Bronikowskiego 55, Warszawa
  Rewelacyjne podejście do pacjenta. Terapia Pana Marka przynosi duże efekty. Jest doskonałym nauczycielem i pomocnikiem… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralnym (Cert. 418 PTTPB) zajmuję się psychoterapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Posiada ponad 10-letnie doświadczanie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, w Poradni Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu.

   Specjalizuje się w pracy z młodzieżą, przeżywającą kryzysy adolescenckie. Prowadzi indywidualną psychoterapię w nurcie poznawczo – behawioralnym dla dzieci i młodzieży, terapię rodzicielską, treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się diagnozą i terapią w następujących obszarach:

   zaburzenia lękowe (fobie specyficzne, lęk społeczny, lęk uogólniony, napady paniki, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, lęk o stan zdrowia, lęk separacyjny, mutyzm wybiórczy)
   zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia)
   zaburzenia odżywiania się (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się, otyłość)
   zaburzenia eksternalizacyjne (zespół nadpobudliwości psychoruchowej ADHD, zaburzenia opozycyjno - buntownicze, zaburzenia zachowania)
   całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm, zespół Aspergera)
   problemy psychologiczne/emocjonalne
   problemy wychowawcze
   uzależnienia behawioralne np. gry komputerowe/internet

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Przy Bażantarni 11 (blisko METRA KABATY/wejście od al.KEN), Ursynów, 02-793 Warszawa, mazowieckie


  PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Wileńska 37/39 (blisko METRA WILEŃSKA), Praga-Północ, 03-414 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Katarzyna Maruszewska
  Katarzyna Maruszewska
  Psycholog, Terapeuta
  Warszawa
  Witam,praca nad umiejętnością budowania relacji damsko-męskich może być również celem terapeutycznym.Proponuję wybrać się do poradni zdrowia działającej w ramach nfzu w określonej miejscowości.… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja:

   Polecam bardzo Panią Maruszewską. Zna się na tym co robi i potrafi pomóc wyjść z choroby, bądź uświadomić niektóre kwestie związane z funkcjonowaniem umysłu człowieka. Chodzę do niej co miesiąc i widzę dużą poprawę. :)

  • A

   Pani Kasia pomogła naszemu synowi wyjść z depresji. Zadania, które mu dawała, pozwoliły mu zrozumieć siebie. Zaczął sobie radzić z emocjami, jest teraz bardziej aktywny. Poza sesjami z synem dostaliśmy informacje, jak z nim postępować. Bardzo podobało się nam takie "całościowe" podejście.
   Polecam, świetna specjalistka, super człowiek.

  • A

   Pani Kasia pomogła wyciągnąć moją córkę z problemów z odżywianiem. Dzięki pani Magister córka w końcu chciała chodzić do psychologa. Obyło się bez szpitali i leków.
   Podobało mi się to że pani Magister miała plan na każde spotkanie - każda sesja dawała coś córce. Ważne dla mnie było też to że pani Kasia włączyła mnie w proces leczenia córki. Naprawdę gorąco polecam.

  • A

   Świetna terapeutka! Bardzo ludzka a przy tym bardzo konkretna. Pracuje nad problemami, nie mieli dzieciństwa w nieskończoność. Poza zadawaniem pytań udziela wielu cennych informacji. Każda wizyta bardzo dużo mi dała i bardzo pomogła. Bardzo polecam panią Katarzynę i nurt terapeutyczny poznawczo-behawioralny.

  • A

   Dzięki Pani Katarzynie nauczyłem się mówić o swoich emocjach i nazywać je. Lepiej rozumiem teraz siebie i poprawiły się moje relacje z najbliższymi. Dziękuję.
   Z pozdrowieniami,
   Andrzej

  • A

   Pani psycholog jest moją trzecią terapeutką. Spotkałam ją kiedy straciłam już wiarę w to, że jeszcze mogę sobie pomóc. Jest bardzo wyrozumiałą i ciepłą osobą, a co dla mnie najważniejsze nie ocenia.

  • J

   Bardzo dobra specjalistka.Pomogła mi przebrnąć przez mój trudny czas, dzięki niej spojrzałam na moje życie w innym sposób.