Mgr

Katarzyna Maruszewska

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja:

  Polecam bardzo Panią Maruszewską. Zna się na tym co robi i potrafi pomóc wyjść z choroby, bądź uświadomić niektóre kwestie związane z funkcjonowaniem umysłu człowieka. Chodzę do niej co miesiąc i widzę dużą poprawę. :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralnym (Cert. 418 PTTPB) zajmuję się psychoterapią dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Posiada ponad 10-letnie doświadczanie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze, w Poradni Zdrowia dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu.

   Specjalizuje się w pracy z młodzieżą, przeżywającą kryzysy adolescenckie. Prowadzi indywidualną psychoterapię w nurcie poznawczo – behawioralnym dla dzieci i młodzieży, terapię rodzicielską, treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się diagnozą i terapią w następujących obszarach:

   zaburzenia lękowe (fobie specyficzne, lęk społeczny, lęk uogólniony, napady paniki, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, lęk o stan zdrowia, lęk separacyjny, mutyzm wybiórczy)
   zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia)
   zaburzenia odżywiania się (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się, otyłość)
   zaburzenia eksternalizacyjne (zespół nadpobudliwości psychoruchowej ADHD, zaburzenia opozycyjno - buntownicze, zaburzenia zachowania)
   całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm, zespół Aspergera)
   problemy psychologiczne/emocjonalne
   problemy wychowawcze
   uzależnienia behawioralne np. gry komputerowe/internet

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Przy Bażantarni 11 (blisko METRA KABATY/wejście od al.KEN), Ursynów, 02-793 Warszawa, mazowieckie


  PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Wileńska 37/39 (blisko METRA WILEŃSKA), Praga-Północ, 03-414 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Katarzyna Maruszewska
  Katarzyna Maruszewska
  Psycholog, Terapeuta
  Warszawa
  Witam,praca nad umiejętnością budowania relacji damsko-męskich może być również celem terapeutycznym.Proponuję wybrać się do poradni zdrowia działającej w ramach nfzu w określonej miejscowości.… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja:

   Polecam bardzo Panią Maruszewską. Zna się na tym co robi i potrafi pomóc wyjść z choroby, bądź uświadomić niektóre kwestie związane z funkcjonowaniem umysłu człowieka. Chodzę do niej co miesiąc i widzę dużą poprawę. :)

  • A

   Pani Kasia pomogła naszemu synowi wyjść z depresji. Zadania, które mu dawała, pozwoliły mu zrozumieć siebie. Zaczął sobie radzić z emocjami, jest teraz bardziej aktywny. Poza sesjami z synem dostaliśmy informacje, jak z nim postępować. Bardzo podobało się nam takie "całościowe" podejście.
   Polecam, świetna specjalistka, super człowiek.

  • A

   Pani Kasia pomogła wyciągnąć moją córkę z problemów z odżywianiem. Dzięki pani Magister córka w końcu chciała chodzić do psychologa. Obyło się bez szpitali i leków.
   Podobało mi się to że pani Magister miała plan na każde spotkanie - każda sesja dawała coś córce. Ważne dla mnie było też to że pani Kasia włączyła mnie w proces leczenia córki. Naprawdę gorąco polecam.

  • A

   Świetna terapeutka! Bardzo ludzka a przy tym bardzo konkretna. Pracuje nad problemami, nie mieli dzieciństwa w nieskończoność. Poza zadawaniem pytań udziela wielu cennych informacji. Każda wizyta bardzo dużo mi dała i bardzo pomogła. Bardzo polecam panią Katarzynę i nurt terapeutyczny poznawczo-behawioralny.

  • A

   Dzięki Pani Katarzynie nauczyłem się mówić o swoich emocjach i nazywać je. Lepiej rozumiem teraz siebie i poprawiły się moje relacje z najbliższymi. Dziękuję.
   Z pozdrowieniami,
   Andrzej

  • A

   Pani psycholog jest moją trzecią terapeutką. Spotkałam ją kiedy straciłam już wiarę w to, że jeszcze mogę sobie pomóc. Jest bardzo wyrozumiałą i ciepłą osobą, a co dla mnie najważniejsze nie ocenia.

  • J

   Bardzo dobra specjalistka.Pomogła mi przebrnąć przez mój trudny czas, dzięki niej spojrzałam na moje życie w innym sposób.